1b.app
Скопійоване посилання -
Доброго дня.
У зв'язку із ситуацією в країні не було вчасно оплачено хостинг, на якому знаходиться OneBox.
Було отримано повідомлення, що хостинг вимкнено, але інформація буде зберігатися до кінця місяця (квітня). Оплату сервісу провели, хостинг увімкнули, але сайт чомусь не працює.
Підкажіть, будь ласка, у чому може бути причина?
Сайт: domovoy.kr.ua
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, швидше за все хостинг не просто вимкнув, а просто зробив бекап з даними і після включення хостингу цей бекап і залишився. Відповідно розробники зможуть розвернути систему з бекапу за додаткову плату, оскільки це не є помилкою зі сторони самого продукту OneBox.
05.04.2022, 18:42
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я зрозумів. Яка вартість відновлення системи з бекапу?
05.04.2022, 19:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пилипенко Ігор Юрійович писав/ла:
Я зрозумів. Яка вартість відновлення системи з бекапу?

Від 2 годин (1 рік =30$) в залежності від об'єму даних вашого бекапу
06.04.2022, 08:13
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пилипенко Ігор Юрійович писав/ла:
Я зрозумів. Яка вартість відновлення системи з бекапу?

Або, враховуючи, що ваш сайт розміщено на сторонньому хостингу - ви можете звернутися безпосередньо до їх технічної підтримки з проханням відновити сайт із резервної копії.
Якщо ж вони подібної послуги в рамках технічної підтримки не надають - тоді необхідно розгортати систему резервної копії нашими силами, згідно з тарифами, зазначеними Юрієм.
06.04.2022, 13:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар