1b.app
Скопійоване посилання -

Налаштування автоматичного вливання даних у срм

Суть завдання така - є бокс А в ньому працюють співробітники (вносять клієнтів, ведуть замовлення і т.д.) необхідно зробити таким чином, щоб щодня формувався бекап (зберігати історію бекапів за останні 5 днів) з усіма напрацьованими даними за день і даний бекап вливався щоночі в бокс Б (який спочатку буде чистим) і служитиме як резервом - процедуру вливання потрібно робити щодня. Скільки часу займе налаштування цієї процедури?
Оригінальне питання доступне на версії: ru SHEBO

Відповіді:

Привіт, не зовсім розумію первісний у чому сенс завдання. Наскільки я знаю, якщо сервер на нормальному хостингу - падає він досить рідко, відповідно ніякої загрози роботи немає.
10.12.2020, 18:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Привіт, не зовсім розумію первісний у чому сенс завдання. Наскільки я знаю, якщо сервер на нормальному хостингу - падає він досить рідко, відповідно ніякої загрози роботи немає.

суть завдання робити бекап боксу А і вливати його щоночі в бокс Б . ось таке завдання
10.12.2020, 18:36
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Щодня формувався бекап (зберігати історію бекапів за останні 5 днів) з усіма напрацьованими даними за день

тут під бекап розуміють - весь бокс, БД + файли клієнта (media)?

суть завдання робити бекап боксу А і вливати його щоночі в бокс Б . ось таке завдання

Я правильно розумію, то ви хочете, щоночі дані боксу А, переносити на інший сервер?
10.12.2020, 23:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

integrator
integrator.com.ua
Юрій – якби ви могли мене прийняти як варіант у таких запитах – зможу реалізувати за 2 години.
11.12.2020, 10:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович
Співробітник писав/ла:
тут під бекап розуміють - весь бокс, БД + файли клієнта (media)?

так, абсолютно весь бекап.
11.12.2020, 10:16
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович
Співробітник писав/ла:
Я правильно розумію, то ви хочете, щоночі дані боксу А, переносити на інший сервер?

Переносити на інший сервер, де розміщений бокс Б і в нього вливати всі дані з бекапу.
11.12.2020, 10:17
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru

4:00.
Щодня копіюється БД (наприклад о 3:05) і синхронізуються файли клієнта (media/).
17.12.2020, 11:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар