1b.app
Скопійоване посилання -

Не очищаються дані

Чотири дні тому купили та налаштували додаток для очищення даних, але дані не очищуються.
Також не знайшли спосіб очистити контакти, хоча в описі додатку така можливість є.
Додаток не працює?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. Вам тут відповідали https://1b.app/ru/forum/server-installation/15333-ochishchennya-vidalenih-kontak...
2. Покажіть де в переліку дій в описі це написано? - Де конкретно написано? : "Буде можливість удаляти контакти" - там такого немає
Там вказано що дана сктність займає місце на сервері - все.
Там не вказано, що можна видаляти.
3. У якому саме боксі не працює?
23.09.2022, 11:41
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Так, та автор відповіді зазначив що це "на скільки йому відомо". Наші інтегратори перед покупкою додатку мене запевнили, що контакти можна усунути. Але як – не кажуть.
2. Дійсно, не вказано прямо, але оскільки в тексті йти про контакти, то недосвідчений користувач може зробити такий висновок.
3. eurojob.1b.app
23.09.2022, 12:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сергій писав/ла:
1. Так, та автор відповіді зазначив що це "на скільки йому відомо". Наші інтегратори перед покупкою додатку мене запевнили, що контакти можна усунути. Але як – не кажуть.
2. Дійсно, не вказано прямо, але оскільки в тексті йти про контакти, то недосвідчений користувач може зробити такий висновок.
3. eurojob.1b.app

1. тоді питання до того хто вам надавав таку інфу
2. то мається на увазі як приклад - більшість користувачів цікавляться складом компонента - тут вже індивідуально для шкірного
3. ось тут факт дії:
/app/data-remove/
23.09.2022, 15:07
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Хм.. 12 процесів.
Дякую!
Але дивно, у системі показує 34к процесів, водночас у нас лише близько 7к.
Де взяла решта?
23.09.2022, 15:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сергій писав/ла:
Але дивно, у системі показує 34к процесів, водночас у нас лише близько 7к.
Де взяла решта?

це вже окремий топік де детальніше зможе пояснити технічний фахівець - чому сам так у вас видаляеться і скільки процесів там
23.09.2022, 16:15
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чому ця програма платна, якщо ці дії автоматизації були в MVP?
24.09.2022, 11:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
Чому ця програма платна, якщо ці дії автоматизації були в MVP?

1. конкретизуйте всі дії, які були і які є
2. не всі були в MVP
3. якщо порівняєте кількість можливостей - у платному додатку їх більше
сумніваюся, що ви купили та перевірили - дуже сумніваюся
25.09.2022, 10:26
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:

Фархшатов Родіон писав/ла:
Чому ця програма платна, якщо ці дії автоматизації були в MVP?

1. конкретизуйте всі дії, які були і які є
2. не всі були в MVP
3. якщо порівняєте кількість можливостей - у платному додатку їх більше
сумніваюся, що ви купили та перевірили - дуже сумніваюся

Звісно, ми нічого не купували і не будемо. Ось дії, які зараз є у нас у MVP. І я так розумію, що при переході на OS ми втратимо цей функціонал, не підключаючи платних доповнень. Чи ці дії залишаться, а у платному додатку будуть додаткові?
25.09.2022, 14:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
Звісно, ми нічого не купували і не будемо. Ось дії, які зараз є у нас у MVP. І я так розумію, що при переході на OS ми втратимо цей функціонал, не підключаючи платних доповнень. Чи ці дії залишаться, а у платному додатку будуть додаткові?

не бачу жодного сенсу щось пояснювати користувачеві який не буде використовувати OS =)
ви можете створити топік і там поставити розгорнуте питання щодо цікавлячого компонента
25.09.2022, 20:24
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:

Фархшатов Родіон писав/ла:
Звісно, ми нічого не купували і не будемо. Ось дії, які зараз є у нас у MVP. І я так розумію, що при переході на OS ми втратимо цей функціонал, не підключаючи платних доповнень. Чи ці дії залишаться, а у платному додатку будуть додаткові?

не бачу жодного сенсу щось пояснювати користувачеві який не буде використовувати OS =)
ви можете створити топік і там поставити розгорнуте питання щодо цікавлячого компонента

Саме запитую, тому що розглядаю OS, а купувати не буду цей компонент, т.к. не бачу у цьому доцільності, коли буде дешевше раз на квартал чи півроку заплатити за видалення сміття розробникам.
А топік створимо, мені дійсно цікаво, чому те, що було в MVP стане платним в OS. Сподіваюся, на нього відповісте не ви.
25.09.2022, 21:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
буде дешевше раз на квартал чи півроку заплатити за видалення сміття розробникам.

гарне рішення
26.09.2022, 11:03
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А як зв'язатися з розробниками?
28.09.2022, 15:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Poltorak Sergii
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Фархшатов Родіон писав/ла:

Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:

Фархшатов Родіон писав/ла:
Звісно, ми нічого не купували і не будемо. Ось дії, які зараз є у нас у MVP. І я так розумію, що при переході на OS ми втратимо цей функціонал, не підключаючи платних доповнень. Чи ці дії залишаться, а у платному додатку будуть додаткові?

не бачу жодного сенсу щось пояснювати користувачеві який не буде використовувати OS =)
ви можете створити топік і там поставити розгорнуте питання щодо цікавлячого компонента

Саме запитую, тому що розглядаю OS, а купувати не буду цей компонент, т.к. не бачу у цьому доцільності, коли буде дешевше раз на квартал чи півроку заплатити за видалення сміття розробникам.
А топік створимо, мені дійсно цікаво, чому те, що було в MVP стане платним в OS. Сподіваюся, на нього відповісте не ви.

Цікаво, у MVP це вже було зроблено за гроші клієнтів і користувалися, а тепер у OS це платна послуга... а є десь перелік що було зроблено в MVP але в OS буде коштувати додаткові гроші?
30.09.2022, 12:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар