1b.app
Скопійоване посилання -

Помилка 500 internal server error

Неможливо зайти до Ванбокса, не пускає жодного користувача. До цього у раніше створених процесах при відкритті процесу відображався порожній екран
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий вечір!
Вкажіть, будь ласка, адресу Вашого OneBox - у Вашій картці контактів немає боксів.
29.09.2020, 22:50
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Dmitriy Ivanoff
box.generator.ua , it-специалист
https://box.generator.ua/. Місця на диску дійсне було, 6Мb всього. Техпідтримка хостингу набагато почистила, але вони не знають що чистити.

Чижик Олександр Сергійович Адміністратор написав:
Добрий вечір! Вкажіть, будь ласка, адреса Вашого OneBox - у Вашій картці контактів немає боксів.
30.09.2020, 09:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Dmitriy Ivanoff
box.generator.ua , it-специалист
Хто може нам допомогти знайти почистити від старих даних місце на сервері та як налаштувати автоматичне очищення та архівацію?
30.09.2020, 10:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Dmitriy Ivanoff
box.generator.ua , it-фахівець писав/ла:
Хто може нам допомогти знайти почистити від старих даних місце на сервері та як налаштувати автоматичне очищення та архівацію?

я можу вам допомогти це зробити
за часом займе 1ч
30.09.2020, 10:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Dmitriy Ivanoff
box.generator.ua , it-специалист
Чи згодні, що від нас вимагається?

Устименко Ігор Адміністратор я можу вам допомогти це зробити за часом займе 1ч
30.09.2020, 11:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Dmitriy Ivanoff
box.generator.ua , it-фахівець писав/ла:
Чи згодні, що від нас вимагається? Устименко Ігор Адміністратор я можу вам допомогти це зробити за часом займе 1ч

я зараз отрую вам рахунок на оплату
30.09.2020, 11:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Dmitriy Ivanoff
box.generator.ua , it-специалист

Устименко Ігор OneBox CTO написав:
Dmitriy Ivanoffbox.generator.ua , it-фахівець писав/ла:Згодні, що від нас вимагається? Устименко Ігор Адміністратор я можу вам допомогти це зробити за часом займе 1чя зараз отрую вам рахунок на оплату

Сплатили.
Як надалі стежити за вільним місцем та як очищати/архівувати непотрібні/застарілі дані?
30.09.2020, 13:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Dmitriy Ivanoff
box.generator.ua , it-фахівець писав/ла:
Устименко Ігор OneBox CTO писав/ла:Dmitriy Ivanoffbox.generator.ua , it-фахівець писав/ла:Чи згодні, що від нас вимагається? Устименко Ігор Адміністратор я можу вам допомогти це зробити за часом займе 1чя зараз отрую вам рахунок на оплату Оплатили. Як надалі стежити за вільним місцем та як очищати/архівувати непотрібні/застарілі дані?

Я очистив вам 31 ГБ сміття
слідкувати за місцем можна тут https://box.generator.ua/admin/shop/statistic/
+ Налаштувати автоматичні дії щодня повідомлятимуть про те, що місця залишилося мало.
30.09.2020, 14:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар