1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Баг вибору дати

Проблема:
Неможливо вибрати події без прив'язки до дати. Завдання вибрати події певного контакту за можливий період. Для цього, логічно було б просто видалити дату і все. Але так не виходить, дата все одно повертається.
Чи можна зробити так, щоб за замовчуванням поля дати були порожніми, щоб відразу показувало всі події. Щоб сам користувач визначав, якщо йому потрібно вказати проміжок дат, і який саме проміжок.
Виправте будь ласка цей момент.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

ні дата потрібна
так як є клієнти у яких 50-100млн подій і без дати це безглуздо відкривати
вам нічого не заважає відфільтрувати за 5 років, наприклад
03.04.2022, 11:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а також якщо показати події з контакту то дата не фільтрується
тобі ви відкриваєте контакт тиснете відправити В і вибираєте додаток подію і вам покаже без дати всі події контакту
03.04.2022, 11:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
ні дата потрібна
так як є клієнти у яких 50-100млн подій і без дати це безглуздо відкривати
вам нічого не заважає відфільтрувати за 5 років, наприклад

Система не відображає відразу все, вона просто покаже, що в системі 100 млн подій, але відобразить останні 50, тому і запитав, якого фіга система автоматично підставляє дату, якщо я її туди не постачав.

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
тобі ви відкриваєте контакт тиснете відправити В і вибираєте додаток подію і вам покаже без дати всі події контакту

(Якщо відправити В, то система також відобразить 100млн подій :)))))
До цієї функції все не звикнемо. Мені простіше увійти в події і знайти там контакт, ніж заходити до списку контактів, шукати контакт, потім відправляти В... А це віконце з додатками "відправити в" теж незручне в такому вигляді. Коротше мука куди не ткни ... (
03.04.2022, 21:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
ні дата потрібна
так як є клієнти у яких 50-100млн подій і без дати це безглуздо відкривати
вам нічого не заважає відфільтрувати за 5 років, наприклад

Система не відображає відразу все, вона просто покаже, що в системі 100 млн подій, але відобразить останні 50, тому і запитав, якого фіга система автоматично підставляє дату, якщо я її туди не постачав.

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
тобі ви відкриваєте контакт тиснете відправити В і вибираєте додаток подію і вам покаже без дати всі події контакту

(Якщо відправити В, то система також відобразить 100млн подій :)))))
До цієї функції все не звикнемо. Мені простіше увійти в події і знайти там контакт, ніж заходити до списку контактів, шукати контакт, потім відправляти В... А це віконце з додатками "відправити в" теж незручне в такому вигляді. Коротше мука куди не ткни ... (

у вас скрізь муки
ви прямо мучаєтеся з софтом, ніхто крім вас не пише подібне марення
може вам простіше тоді не юзати софт якщо ви з ним мучаєтеся?
04.04.2022, 15:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:

Корнєв Михайло
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
ні дата потрібна
так як є клієнти у яких 50-100млн подій і без дати це безглуздо відкривати
вам нічого не заважає відфільтрувати за 5 років, наприклад

Система не відображає відразу все, вона просто покаже, що в системі 100 млн подій, але відобразить останні 50, тому і запитав, якого фіга система автоматично підставляє дату, якщо я її туди не постачав.

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
тобі ви відкриваєте контакт тиснете відправити В і вибираєте додаток подію і вам покаже без дати всі події контакту

(Якщо відправити В, то система також відобразить 100млн подій :)))))
До цієї функції все не звикнемо. Мені простіше увійти в події і знайти там контакт, ніж заходити до списку контактів, шукати контакт, потім відправляти В... А це віконце з додатками "відправити в" теж незручне в такому вигляді. Коротше мука куди не ткни ... (

у вас скрізь муки
ви прямо мучаєтеся з софтом, ніхто крім вас не пише подібне марення

Гідна відповідь з вашого боку... Ви пропонуєте або не використовувати якусь опцію (бо спочатку вона не продумана, або залишилася від старої версії системи), або робити це іншим способом більш довгим або обхідним.
Я намагаюся вам пояснити (для цього використовую забарвлені емоціями слова), щоб ви подумали над якимись питаннями, а не просто відповідали це так працює і все. Я порівнюю бокс із будь-якою іншою системою в якій працюю, починаючи з андроїда та вінди, до яких усі звикли, але чомусь у боксі спочатку є якісь моменти, які дуже... дивно працюють, незвично і частіше це незручно, ніж зручно.

може вам простіше тоді не юзати софт якщо ви з ним мучаєтеся?

Яким чином я можу вплинути на ситуацію, крім не як через форум який для цього створили?!
Поставте і собі тоді питання: Якщо ви не можете щось зробити добре або зробити краще, може простіше не працювати в цій сфері та звільнити місце для тих, хто може щось змінити.
05.04.2022, 06:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Михайло, проблема в тому, що ви не можете відрізнити функцію від "бага", і тому все, що вам не подобається, приписуєте до бага. Вам вже пояснили чому так працює, всі обмеження по функціоналу спрямовані на швидкодію системи, і все, що не покращує роботу системи, не може бути інвестицією. Суть в тому, що бокс надає вам можливість робити кастомізовані доопрацювання і якщо вам щось дуже потрібно - можете замовити платне доопрацювання і реалізувати потрібну функцію за гроші, але ви віддаєте перевагу всім своїм доробкам просунути як поліпшення, якими вони не завжди є. А в поточній ситуації робити безкоштовні індивідуальні доопрацювання рівноцінно збиткам аж до закриття підприємства, якщо робити все без розбору, що відправить усі ваші інвестиції (з налаштування боксу) в нікуди, так само як і вашу останню пропозицію. Я, як і будь-який користувач системи, вітаю покращення, але повинен бути здоровий глузд.
05.04.2022, 15:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:
Гідна відповідь з вашого боку... Ви пропонуєте або не використовувати якусь опцію (бо спочатку вона не продумана, або залишилася від старої версії системи), або робити це іншим способом більш довгим або обхідним.
Я намагаюся вам пояснити (для цього використовую забарвлені емоціями слова), щоб ви подумали над якимись питаннями, а не просто відповідали це так працює і все. Я порівнюю бокс із будь-якою іншою системою в якій працюю, починаючи з андроїда та вінди, до яких усі звикли, але чомусь у боксі спочатку є якісь моменти, які дуже... дивно працюють, незвично і частіше це незручно, ніж зручно.

я втомився відповідати на ваші тикети "90%" з них марні, тому що ви не відрізняєте (або не хочете приймати) ту логіку, яку ми заклали з тим, як вам хочеться.
05.04.2022, 16:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:


я втомився відповідати на ваші тикети "90%" з них марні, тому що ви не відрізняєте (або не хочете приймати) ту логіку, яку ми заклали з тим, як вам хочеться.

1. Ви не зобов'язані відповідати на мої тікети, якщо вважаєте, що я просто займаюсь "хернею". Але я хочу розібратися в системі, і зобов'язаний повідомляти про баги (нехай навіть незначні з точки зору розробників), тупі моменти системи та ін., тому що по-перше за гроші хочу отримати стабільний продукт, а не демо-версію, і зацікавлений у тому, щоб система була зручна, швидка та комфортна у роботі для співробітників-користувачів.
Можете просто написати "Ми не можемо вам допомогти з вашим тикетом, тому що не хочемо", якщо у вас такі проблеми і ви втомилися.
2. У цьому тикеті відповідаючи на моє запитання, ви самі собі суперечите і не пояснюєте логіку закладену в полі дата.
Спочатку ви говорите про 100 млн подій, і без дати це безглуздо відкривати. А потім виявляється якщо "надіслати В", то відобразяться всі події і це вже не безглуздо.
В цьому випадку який сенс відразу ставити дату за замовчуванням, якщо на екрані спочатку підвантажуються всього 50 подій (тобто 100млн подій ніяк не завантажать сторінку подій)?
https://youtu.be/CN7qzG1cqQQ
Навіщо взагалі туди ставити дату за замовчуванням на 6 днів? У чому саме логіка на 6 днів? Чому не 10дн чи не один місяць?
3. Тут відразу є баг: неможливо повністю видалити дату з цих полів. Після видалення дата повертається (цей момент є на відео), навіть при виборі певного контакту. Але якщо "надіслати в", як ви радили, то дата зникає! - Чому тоді її не можна видалити просто у подіях?
https://youtu.be/4OPk22iV7VU
https://youtu.be/bZCu4U5GB7M
4. І ще один баг з роком: неможливо змінити лише рік, не змінюючи місяць та день. Виходить, що рік змінюється лише якщо вибрати день місяця. Яка тут логіка, якщо мені потрібно змінити лише рік?
https://youtu.be/9vq3IqRtzvQ
У цьому тикеті я описав кілька багів і доклав відео, але ви вперто не помічаєте цього, вважаючи, що система так повинна працювати? І вона не може стати кращою?
Сподіваюся отримати якісь відповіді.

Суханицький Андрій
OneBox CORP
Integrator написав:
Михайло, проблема в тому, що ви не можете відрізнити функцію від "бага", і тому все, що вам не подобається, приписуєте до бага. Вам вже пояснили чому так працює, всі обмеження по функціоналу спрямовані на швидкодію системи, і все, що не покращує роботу системи, не може бути інвестицією. Суть в тому, що бокс надає вам можливість робити кастомізовані доопрацювання і якщо вам щось дуже потрібно - можете замовити платне доопрацювання і реалізувати потрібну функцію за гроші, але ви віддаєте перевагу всім своїм доробкам просунути як поліпшення, якими вони не завжди є. А в поточній ситуації робити безкоштовні індивідуальні доопрацювання рівноцінно збиткам аж до закриття підприємства, якщо робити все без розбору, що відправить усі ваші інвестиції (з налаштування боксу) в нікуди, так само як і вашу останню пропозицію. Я, як і будь-який користувач системи, вітаю покращення, але повинен бути здоровий глузд.

Здоровий глузд у тому, що описано вище є?
05.04.2022, 17:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:
2. У цьому тикеті відповідаючи на моє запитання, ви самі собі суперечите і не пояснюєте логіку закладену в полі дата.
Спочатку ви говорите про 100 млн подій, і без дати це безглуздо відкривати. А потім виявляється якщо "надіслати В", то відобразяться всі події і це вже не безглуздо.
В цьому випадку який сенс відразу ставити дату за замовчуванням, якщо на екрані спочатку підвантажуються всього 50 подій (тобто 100млн подій ніяк не завантажать сторінку подій)?
https://youtu.be/CN7qzG1cqQQ
Навіщо взагалі туди ставити дату за замовчуванням на 6 днів? У чому саме логіка на 6 днів? Чому не 10дн чи не один місяць?

в одного контакту не буде 100 млн подій тому логіка така
6 днів тому що нам так хочеться

Корнєв Михайло
Ergo написав:
3. Тут відразу є баг: неможливо повністю видалити дату з цих полів. Після видалення дата повертається (цей момент є на відео), навіть при виборі певного контакту. Але якщо "надіслати в", як ви радили, то дата зникає! - Чому тоді її не можна видалити просто у подіях?
https://youtu.be/4OPk22iV7VU
https://youtu.be/bZCu4U5GB7M

я відповів що так має бути

Корнєв Михайло
Ergo написав:
4. І ще один баг з роком: неможливо змінити лише рік, не змінюючи місяць та день. Виходить, що рік змінюється лише якщо вибрати день місяця. Яка тут логіка, якщо мені потрібно змінити лише рік?
https://youtu.be/9vq3IqRtzvQ

у мене з цим проблем немає – у мене все виходить
05.04.2022, 20:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар