1b.app
Скопійоване посилання -

додати значення до заголовка списку продуктів

Відповіді:

Добрий день. За промовчанням фільтр не можна виводити до списку продуктів. Можу запропонувати зробити доопрацювання, де з'явиться можливість вибирати потрібні фільтри продукту для виведення. Це триватиме близько 4год. Їх можна буде лише виводити, але сортувати не можна буде.
Також є варіант копіювати значення фільтрів у допполі і виводити його. Це можна налаштувати самі через автоматизацію продуктів.
01.01.2021, 18:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Добрий день. За промовчанням фільтр не можна виводити до списку продуктів. Можу запропонувати зробити доопрацювання, де з'явиться можливість вибирати потрібні фільтри продукту для виведення. Це триватиме близько 4год. Їх можна буде лише виводити, але сортувати не можна буде.
Також є варіант копіювати значення фільтрів у допполі і виводити його. Це можна налаштувати самі через автоматизацію продуктів.

ви цей функціонал маєте на увазі? https://box.optodess.com.ua/admin/products/action/update/edit/
не побачив тут формули фільтра "колір"
або де ця автоматизація скажіть будь ласка?
01.01.2021, 21:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вибачте, у такій дії такої можливості немає. Це робили кастомно для одного з проектів, я чомусь подумав що є та у mvp.
04.01.2021, 20:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар