1b.app
Скопійоване посилання -

Не додаються фото на Opencart

Добрий день. Днями додав товар до боксу (близько 2к позицій) товар з'явився в опенкарті, але без фото. Приклад товару https://cabinet.tehnolavka.com.ua/admin/shop/products/927296/edit/. Ось скрін з б.д опенкарта, в таблиці значення немає
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, для того щоб працювало вивантаження зображень, потрібно закинути файли модуля на ftp в опенарт, прописати в одному з файлів апі ключ до опенкарту, додати його в кронтаб. Якщо ви все це зробили і у вас не заробив експорту фотографій, з ймовірністю 90% ви щось не зробили. За 1год доопрацювання я можу перевірити все та налаштувати вивантаження.
21.12.2021, 12:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мені вже проводили дані дії, кілька днів він працював, але чомусь перестав
21.12.2021, 12:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Неправильно сформулював. Ще давно мені все налаштували. Все працювало коректно, фото передавалися. Проблема постала зовсім недавно.
21.12.2021, 12:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо все працювало, значить на стороні опенкарта все має бути ок, оновив ваш бокс – можливо, це допоможе.
ps система може бути недоступна десяток хвилин через перебудову таблиць БД.
21.12.2021, 12:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую.
Іноді допомагає видалити новий з опенкарта і з другого разу товар додається з фото, але не завжди є бажання та можливості проводити такі маніпуляції :)
21.12.2021, 12:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар