1b.app
Скопійоване посилання -

Оновлення до OneBox OS (процес переходу та розуміння закінчення)

Доброго часу доби, Бачу, що почався перехід на OS з Вчорашнього дня з 19.07.2021
Але сьогодні в Робочих моментах зрозумів і побачив, що не все перенесено і коректно працюють Етапи/Процеси.
Дата була обрана з 19 по 22 число
Важливо знати або мати розуміння Чи закінчений процес оновлення, чи він буде тривати до 22-го числа і чекати Фінальних результатів вже після 22-го числа або вже все закінчено.
Я не побачив комунікації про Старт оновлення з цього і звертаюся тут на форумі.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
Оновлення Вашого боксу було завершено 20.07.2021 о 09-30.
20.07.2021, 11:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Тасун Сергій Володимирович
OneBox production написав:
Добрий день.
Оновлення Вашого боксу було завершено 20.07.2021 о 09-30.

Перерахунок цін не було перенесено, а він у мене був і був налаштований
Склад - Не встановлений/Я його сам встановив
Автоматизація для продуктів - Не встановлено / Було налагоджено раніше
Автоматизація для довідників - Не встановлено / Було налагоджено раніше
Підкажіть як бути, як я можу бути впевнений, що функціонал перенесений повністю
20.07.2021, 11:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.
Просто не перенесені Автоматизації, тобто все, на що витрачалися Сили та Час раніше.
І на даний момент я ще не в нік в "ОС" щоб розуміти все л і в мене працює що було раніше налаштовано...
Так само "Особистий кабінет" був перенесений я його встановив і інтерфейсні налаштування Залишилися, а ось Замовлення не видно клієнтам які вони раніше бачили.
20.07.2021, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.
При переході з Етапу на Етап у Мене формувалося закупівлю постачальнику.
Так само перестало створювати та формувати закупівлю постачальнику.
Це з того, що виявляється на поточний моєнт
20.07.2021, 11:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.
Автоматизація за продуктами не працює
20.07.2021, 12:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

всі додатки яких не вистачає ви можете доустановити та налаштування по ним залишитися
20.07.2021, 12:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Устименко Ігор
OneBox production написав:
всі додатки яких не вистачає ви можете доустановити та налаштування по ним залишитися

Доброго часу доби, ось я відкрив Пост з приводу особистого кабінету, він перестав працювати після обнови, Встановив як ви написали і не лазив у налаштування, щоб нічого не зламати. Але не працює додавання в кошик і так само Клієнт/Постачальник перестав бачити свої замовлення, в замовлення через історію платежів він може потрапити, а ось списку, як і раніше, не бачить і відповідно додати товари не може.
Ось пост: https://crm-onebox.com/ru/support/other/9739-posle-obnovleniya-na-os-ne-rabotaet...
27.07.2021, 08:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Strelec написав:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
всі додатки яких не вистачає ви можете доустановити та налаштування по ним залишитися

Доброго часу доби, ось я відкрив Пост з приводу особистого кабінету, він перестав працювати після обнови, Встановив як ви написали і не лазив у налаштування, щоб нічого не зламати. Але не працює додавання в кошик і так само Клієнт/Постачальник перестав бачити свої замовлення, в замовлення через історію платежів він може потрапити, а ось списку, як і раніше, не бачить і відповідно додати товари не може.
Ось пост: https://crm-onebox.com/ru/support/other/9739-posle-obnovleniya-na-os-ne-rabotaet...

зайдіть в налаштування групи БП і там вкажіть хто може дивитися процеси в лК я думаю в цьому проблема
27.07.2021, 14:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Устименко Ігор
OneBox production написав:

Strelec написав:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
всі додатки яких не вистачає ви можете доустановити та налаштування по ним залишитися

Доброго часу доби, ось я відкрив Пост з приводу особистого кабінету, він перестав працювати після обнови, Встановив як ви написали і не лазив у налаштування, щоб нічого не зламати. Але не працює додавання в кошик і так само Клієнт/Постачальник перестав бачити свої замовлення, в замовлення через історію платежів він може потрапити, а ось списку, як і раніше, не бачить і відповідно додати товари не може.
Ось пост: https://crm-onebox.com/ru/support/other/9739-posle-obnovleniya-na-os-ne-rabotaet...

зайдіть в налаштування групи БП і там вкажіть хто може дивитися процеси в лК я думаю в цьому проблема

Раніше я пам'ятаю таке Налаштування у БЦ
але є нюанс на даний момент я подібного не знайшов перегорнувши всі пункти і всі БЦ у додатку Workflows
28.07.2021, 09:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

зайдіть в налаштування групи БП вони там
05.08.2021, 11:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар