1b.app
Скопійоване посилання -

Шукаю інтегратора

Шукаю інтегратора у якого є час (!!!), який не трахкає мозок з приводу того, що можна так і так реалізувати те, що я хочу, який не чекає моєї відповіді а як саме я хочу щоб працювало із запропонованих мені варіантів- який робить все правильно і САМОСТІЙНО РОЗУМІЄ що необхідно отримати в результаті. Не знаю і не хочу знати як саме ви робитимете, просто робіть щоб працювало по ТЗ - не хочу думати і вибирати за вас варіанти із запропонованих рішень !!! І бажано, щоб рішення було зроблено руками з плечей, а не 3 рази натиснути, 2 рази прокрутити, один раз через калюжу перестрибнути! У процесі роботи ставте правильні питання і приймайте рішення ЯК ЗРОБИТИ самостійно, оптимально, функціонально, а не змушуйте думати за вас! ЯКЩО Я ЗАДАЮ ПИТАННЯ інтегратор повинен розуміти про що саме я питаю і знати - можна це реалізувати чи ні. А не писати на форум-сюди я й сам можу написати.
Як я бачу співпрацю: хочу дати завдання та чекати на результат. Не хочу слухати "ось тут подивіться відео, тут п
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Привіт-привіт, Юрію
Пропоную чітке дотримання домовленостей.
І тут ми можемо продуктивно працювати.
Ось посилання на договір оферти, яким станемо взаємодіяти
https://icolor.in.ua/dogovor_offerta/
Ось як зробимо, щоб ви отримали готове робоче рішення.
Коли вам потрібна розробка нового бізнесу процесу.
Це $610 з терміном виконання 15 робочих днів
У розробку нового бізнес-процесу входить:
- Докладне пояснення, як ви працюєте зараз
- обговорення, як можна реалізувати в OneBox
- точний опис кроків (ТЗ), як потрібно налаштувати:
????‍♂️ етапи
????‍♂️ дії
????‍♂️ зв'язку етапів
????‍♂️ зв'язки з іншими процесами
????‍♂️ відповідальні ролі за виконання процесу
- налаштування процесу згідно з ТЗ один на один, як зафіксували
- Ви тестуєте процес, вносимо виправлення логіки по ходу тестування, але не більше 20% від опису, який зроблено в ТЗ
- Ви тестуєте бізнес процес і починаєте користуватися в день здачі, якщо командний процес, то ним повинна почати користуватися вся команда одночасно
- новий розроблений бізнес процес стає
доступним до продажу за ціною $122 у супермаркеті на умовах, що ви, як замовник процесу, отримуєте 15% з кожного його продажу
- оплата за проведені роботи не повертається за жодних умов
Можливо, ці умови будуть змінюватися, але поки що вони такі.
Повідомте, будь ласка, чи готові ви приступити до робіт на умовах, які я запропонував вище.
Один бізнес-процес = один проект.
Вам може знадобитися налаштувати кілька бізнес-процесів.
01.02.2021, 14:27
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Легеза В'ячеслав Валеріанович
ФОП Легеза В'ячеслав Валеріанович написав:
Привіт-привіт, Юрію
Пропоную чітке дотримання домовленостей.
І тут ми можемо продуктивно працювати.
Ось посилання на договір оферти, яким станемо взаємодіяти
https://icolor.in.ua/dogovor_offerta/
Ось як зробимо, щоб ви отримали готове робоче рішення.
Коли вам потрібна розробка нового бізнесу процесу.
Це $610 з терміном виконання 15 робочих днів
У розробку нового бізнес-процесу входить:
- Докладне пояснення, як ви працюєте зараз
- обговорення, як можна реалізувати в OneBox
- точний опис кроків (ТЗ), як потрібно налаштувати:
????‍♂️ етапи
????‍♂️ дії
????‍♂️ зв'язку етапів
????‍♂️ зв'язки з іншими процесами
????‍♂️ відповідальні ролі за виконання процесу
- налаштування процесу згідно з ТЗ один на один, як зафіксували
- Ви тестуєте процес, вносимо виправлення логіки по ходу тестування, але не більше 20% від опису, який зроблено в ТЗ
- Ви тестуєте бізнес процес і починаєте користуватися в день здачі, якщо командний процес, то ним повинна почати користуватися вся команда одночасно
- новий розроблений бізнес процес стає
доступним до продажу за ціною $122 у супермаркеті на умовах, що ви, як замовник процесу, отримуєте 15% з кожного його продажу
- оплата за проведені роботи не повертається за жодних умов
Можливо, ці умови будуть змінюватися, але поки що вони такі.
Повідомте, будь ласка, чи готові ви приступити до робіт на умовах, які я запропонував вище.
Один бізнес-процес = один проект.
Вам може знадобитися налаштувати кілька бізнес-процесів.

Є 2 варіанти співробітництва на вашу пропозицію:
1. Пропоную вам у такому разі знизити ціну за послугу з БП, при цьому ми дозволяємо вам продавати налаштовані нам БП за 122 долари та відраховувати нам 15% самостійно. Вартість зниження готові обговорювати.
2. Залишити вартість вашої послуги, проте за якою ціною, якщо це буде потрібно, набуті нами налаштування БП ми будемо самостійно, і нараховувати вже ми вам 15% будемо з тих нарахувань, які нам платитимуть клієнти.
3. У разі неможливості (у будь-яких з перерахованих варіантів) реалізувати ТЗ (проблем з боку інтегратора, або вашої) - повернення коштів має бути здійснене.
4. У разі прострочення реалізації - включити відповідальність у розмірі 5% за кожний день прострочення здачі ТЗ
Готовий розглянути співпрацю на наведених умовах щодо БП.
Я так розумію по решті завдань (налаштування, виведення даних тощо) - це не до вас.
01.02.2021, 15:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар