1b.app
Скопійоване посилання -

Можливість налаштування центру сповіщень

Усі ми користуємось "Центром комунікацій". І всім знайома ситуація коли ви бачите десятки, а іноді і сотні нових повідомлень ось тут: http://joxi.ru/Dr85KEBtovbwwm Все б нічого, але як правило більша частина з цих повідомлень - це непотрібне сміття, яке Вас абсолютно не цікавить. У цьому смітті часто втрачається потрібні вам повідомлення. Ми всі чудово розуміємо, що "сміття" - це поняття абстрактне, і для кожного бізнесу, і кожної посади на підприємстві, сміттям вважаються різні речі, комусь важливі одні повідомлення, комусь інші, і це нормально, у кожного свої потреби в залежності від його функціоналу для підприємства. Але! У боксі немає можливості фільтрувати або сортувати ці повідомлення за потребою. Як регулювати весь цей повідомлень і відображати тільки ті, які актуальні для конкретного користувача? Ось це налаштування дуже підходить: але у неї сильно все розпливчасто. Наприклад я не хочу бачити повідомлення про зміну дат процесів, а хочу бачити повідомлення пр
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Згоден.
Але ще прохання дати можливість настроювати шаблон відображення інформації в повідомленнях.
Наприклад, у БП замовлення відображається Спосіб доставки. а нам ця інформація у повідомленні не потрібна. краще б ПІБ клієнта. Ну і ідеальний варіант, це налаштування шаблону повідомлень для кожного етапу по-різному
01.07.2019, 17:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар