1b.app
Скопійоване посилання -

Случайно поєдналися до 40 товарних позицій в одну. Як виправити?

Добрий день. Случайно чи ні, але так сталося, що об'єдналися в одну кілька десятків товарних позицій. Вся історія рухів: приходи, продажі та наявність - все зібралося в одній товарній позиції під номером 3578. Чи є можливість повернути все як було (відновлення із бекапу відпадає, бо з моменту виявлення цієї проблеми вже впало кілька сотень замовлень)? Можливо щось порадите, крім як перерахувати залишки і вносити дані по новому?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
На жаль, мені не дуже зрозуміла суть проблеми.
Можете за допомогою прикладів (посилань) описати, що було, які дії ви проводили і що вийшло в результаті. Можливо, це прояснить загальну картину і я зможу запропонувати вам рішення.
02.06.2021, 14:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У мене є підозра, що все сталося через випадкове натискання кнопки "Об'єднати продукти з першим обраним" (вже прибравши її із панелі) у панелі масових операцій із продуктами. Тобто умовно:
* - маємо 40 товарів, які були одночасно виділені для якоїсь операції (наприклад додавання дати завершення скидки)
* - далі натискаємо кнопку "Об'єднати продукти"
* - 39 товарів знаходимо видаленими
* - результат - вся інформація, що містилася у картках товарів (фото, характеристики, наявність на складах, історія продажу та рухів по 40 товарах ) - збирається в одній картці за посиланням: https://bigcatch.crm-onebox.com/admin /shop/products/3578/edit/
03.06.2021, 06:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо за даним товаром (залишками і т.д.) не було змін (будь-яких складських операцій) - тоді в теорії можна:
1. Необхідно розгортати копію БД з дампа за необхідне число (до випадку)
2. писати скрипти, які за вказаними товарами, які були об'єднані (їх ще потрібно знайти) будуть перевіряти всі дані, які об'єднувалися з копії бази та змінювати аналогічні записи в поточній базі.
якісь дані потрібно буде відновлювати в дампа (ті ж додаткові поля і т.д.), які вже могли так само змінюватись в об'єднаному товарі
Подібні маніпуляції займуть близько 10 години.
Але я не можу дати жодних гарантій, що все буде ідеально, адже якісь з даних вже могли бути змінені - адже в поєднанні їх бере участь дуже багато (додаткові поля, фільтри, рівні цін і т.д. - це все відновиться на момент дампа, хіба що можемо залишити як є тільки в об'єднаному товарі).
03.06.2021, 16:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую за відповідь. Нажаль відновлення із бекапу відпадає, тому що було багато змін за даними. Прийняли рішення піти шляхом перерахунку.
07.06.2021, 13:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар