1b.app
Скопійоване посилання -

Баг - Система товар відвантажила, але не зняла з резерву в результаті залишки не правильно

Ось замовлення https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/36712/edit/
В рамках цього замовлення система на етапі "Оплачено" резервує товар
А на етапі "Віконано" система списує товар
Так ось по складу видно https://baza.cn.ua/admin/shop/products/61907/storage/
Що система товар списала у межах замовлення 36712
А також видно що товар стоїть у резерві https://baza.cn.ua/admin/shop/storage/reserve/?balanceid=35339
Видалити прив'язку я звичайно можу і можливо проблема вирішитися (мені не шкода 2 секунди часу) мені важливо щоб система не збоїла подібним чином
Очевидно, проблема пов'язана з цією проблемою.
Прошу відповісти на запитання:
1. Чому так сталося (тут же зовсім не логічна річ виходити, тому що дія списання зі складу знімає резерв і ця дія відбулася явно пізніше, ніж був подвійний перехід на етап оплачено)?
2. Ви можете дати гарантію, що система не буде допускати подібні помилки в майбутньому?
3. Ви можете дати відповідь, що співробітники зробили не так (що
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Видалити прив'язку я звичайно можу і можливо проблема вирішитися (мені не шкода 2 секунди часу) мені важливо щоб система не збоїла подібним чином

ну так видаліть і заощаджуйте свій час

1. Чому так сталося (тут же зовсім не логічна річ виходити, тому що дія списання зі складу знімає резерв і ця дія відбулася явно пізніше, ніж був подвійний перехід на етап оплачено)?

я не можу знати, що і яким чином зробив ваш співробітник в минулому часі.

2. Ви можете дати гарантію, що система не буде допускати подібні помилки в майбутньому?

у мене немає зобов'язань у даній ситуації вам що-небудь гарантувати

3. Ви можете дати відповідь, що співробітники зробили не так (що б не допускати подібних помилок)?

якщо ви хочете щоб хтось витрачав час та аналізував що можливо робили ваші співробітники "не так" - замовляйте послуги персонального менеджера (платну технічну підтримку) та погоджуйте хто та що повинен робити.

4. Ви можете виправити помилку (якщо це тільки видалити прив'язку, то зробіть це та відпишіться тут)?

якщо ви надасте покроковий опис як це повторити у 100% випадків

5. Як можна знайти в системі подібні завдання зі схожими помилками (оскільки я впевнений, що помилки є в старих замовленнях і це вже порушення обліку і потрібно тепер робити ревізію)?

можливо перевіряти всі резерви в залишках
03.03.2021, 14:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Скажіть, будь ласка, чому всі ваші відповіді якось переводять всю провину в тому, що трапилося на співробітника?
З ваших відповідей виходить що співробітник якийсь неправильні і щось неправильно робить, а продукти OneBox ідеальний, а щоб вирішити проблему потрібно наймати проектного менеджера-(шерлока холмса)
Прошу не перекладати провину на співробітника, співробітник робив все як завжди і нічого нестандартно не робив, а дати корисну відповідь, яка допоможе вирішити проблему і в майбутньому проблема не повториться
03.03.2021, 22:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У моїй відповіді немає вказівки на те, що продукт ідеальний, а ваші співробітники працюють неправильно. Якщо ж ви мою відповідь сприйняли якось інакше, а не тому, що вона була сформульована - це проблема вашого сприйняття.
Якщо ви подивіться уважніше - у моїй відповіді зазначено, що ми можемо вирішити ймовірну помилку, якщо ви вкажете як її можна повторити. І я від своїх слів не відмовляюся - якщо ви надасте опис, як повторити помилку, і якщо це дійсно помилка (у діях менеджера немає помилки) - ми її виправимо.
Зараз я не бачу ні в описі, ні у вашому останньому коментарі покрокового опису. Я бачу тільки опис ситуації, що сталася, в якій ви (мабуть як будь-який інший керівник) вказуєте на правильність дій вашого співробітника (чого ми не заперечуємо і не підтверджуємо), а вказуєте що помилка на стороні OneBox без будь-якої аргументації (зокрема запрошене мною покрокове) опис виконуваних вами дій, після яких виникає помилкова ситуація).
І у вашій манері спілкування я можу також вас попросити не перекладати всі свої проблеми на OneBox, якщо ви не можете конкретно вказати як відтворити ту чи іншу помилку при правильних діях користувача.
Також хочу звернути вашу увагу, що форум не передбачає, щоб його учасники лише за вашою вказівкою витрачали свій час, щоб зрозуміти що і як ви робите, якщо ви не зацікавлені у сприянні.
Хочете отримати конкретну відповідь – сформулюйте конкретне питання, а хочете отримати рішення помилки – аргументуйте її наявність.
Адже з боку інших учасників форуму – вони мають право ставити запитання та вимагати від вас якийсь додатковий опис – ви ж вимагаєте від них якесь рішення.
04.03.2021, 15:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Ок, конкретне питання:
1. Чому система веде себе неприродно (тобто якщо абстрагуватися були ваги, на них показувало 0 кілограм, ми поклали на них коробку і ваги стали показувати 100 гр., прибрали коробку, вони продовжують показувати 100 гр.), тобто те, що я спочатку описав і показав це те, що неможливо повторити в нормальному режимі, тобто подібні речі навіть якщо захочеш якось повторити, то це буде досить складно, але система це зробила в звичайних умовах (ви ж всю дію співробітника можете відстежити в історії), то є в замовлення був товар, на залишку було 8 штук, потім переходимо в резерв в резерві стає 1 штука, залишок 8 - 1 = 7, потім робимо списання товару (дією списання повинно автоматично знімати резерв, ми цим не керуємо), але система товар списує, а резерв чомусь залишає, тобто було 8 шт., Списали 1 шт. і ще висить у резерві 1 шт. і залишок виходить 6, хоча має бути 7, і як це збочення можна повторити я не зрозумію?
2. Я в описі завдання дав посилання на завдання (в якому мовчать, завзято мовчать) і висунув теорію, що проблема може бути пов'язана, тобто двічі перейшло в етап на якому резерв, тобто зробило 2 резерви, а на етапі списання просто прибрало один резерв, а один залишило, в результаті 1 резерв залишило, це була теорія, в тій задачі розробник прийшов до рішення "співробітник явно робив якусь дичину з оновленнями сторінок і тиканням всіх кнопок підряд" чому йде звинувачення співробітники при цьому не дається відповідь що не повинен робити користувач що б подібних проблем не було", тобто як працює система тримають у "секреті", але при цьому винен співробітник що але що щось не так натискає?
3. Чому в цьому завданні не дають відповіді?
05.03.2021, 15:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


1. Чому система веде себе неприродно (тобто якщо абстрагуватися були ваги, на них показувало 0 кілограм, ми поклали на них коробку і ваги стали показувати 100 гр., прибрали коробку, вони продовжують показувати 100 гр.), тобто те, що я спочатку описав і показав це те, що неможливо повторити в нормальному режимі, тобто подібні речі навіть якщо захочеш якось повторити, то це буде досить складно, але система це зробила в звичайних умовах (ви ж всю дію співробітника можете відстежити в історії), то є в замовлення був товар, на залишку було 8 штук, потім переходимо в резерв в резерві стає 1 штука, залишок 8 - 1 = 7, потім робимо списання товару (дією списання повинно автоматично знімати резерв, ми цим не керуємо), але система товар списує, а резерв чомусь залишає, тобто було 8 шт., Списали 1 шт. і ще висить у резерві 1 шт. і залишок виходить 6, хоча має бути 7, і як це збочення можна повторити я не зрозумію?

Те, що неможливо повторити в нормальному режимі, означає до цього наводять якісь специфічні дії, про які ви не знаєте. Адже якби знали – могли б повторити.
Якщо ви не знаєте, що і як ви зробили - я тим більше не можу знати.

2. Я в описі завдання дав посилання на завдання (в якому мовчать, завзято мовчать) і висунув теорію, що проблема може бути пов'язана, тобто двічі перейшло в етап на якому резерв, тобто зробило 2 резерви, а на етапі списання просто прибрало один резерв, а один залишило, в результаті 1 резерв залишило, це була теорія, в тій задачі розробник прийшов до рішення "співробітник явно робив якусь дичину з оновленнями сторінок і тиканням всіх кнопок підряд" чому йде звинувачення співробітники при цьому не дається відповідь що не повинен робити користувач що б подібних проблем не було", тобто як працює система тримають у "секреті", але при цьому винен співробітник що але що щось не так натискає?
3. Чому в цьому завданні не дають відповіді?

Можете запитати у зазначеному завданні. Я не вів там із вами спілкування.
05.03.2021, 15:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Те, що неможливо повторити в нормальному режимі, означає до цього наводять якісь специфічні дії, про які ви не знаєте. Адже якби знали – могли б повторити.
Якщо ви не знаєте, що і як ви зробили - я тим більше не можу знати.

Якщо ви (як розробник) даватимете такі відповіді то від вас втечуть усі клієнти, це просто вершина безвідповідальності за продукт і роботу системи!
Давайте тоді по порядку
1. Як ви думаєте, проблема, описана в цьому завданні, пов'язана з цим завданням. status-2-raza/?
2. Ви можете допомогти вирішити проблему цього завдання?
3. Згідно з логікою дії "Відвантажити (списати) товар" система перед відвантаженням прибирає резерв якщо він був, у даному прикладі система не прибрала резерв, хоча списала, тобто тут вузьке місце між зняттям резерву та списанням і ніхто в цьому місці не може вплинути на систем, так як це все відбувається в рамках однієї дії з цього вважаю, що в цьому місці є недоробка/баг, ви згодні чи ні?
4. Чи може зараз система поставити в резерв один товар (з однією кількістю в процесі) 2 штуки в резерв у рамках одного процесу?
06.03.2021, 08:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Якщо ви (як розробник) даватимете такі відповіді то від вас втечуть усі клієнти, це просто вершина безвідповідальності за продукт і роботу системи!

Це ваша думка - ви маєте право її висловлювати.

1. Як ви думаєте, проблема описана в цьому завдання пов'язана з цим завданням /ua/support/business-processes/4754-povtorenie-problemi-pe... ?

Все певною мірою, явно чи ні, може бути пов'язане. Не бачу сенсу висловлювати свою думку щодо інших тем, участі в яких я не приймаю.

2. Ви можете допомогти вирішити проблему цього завдання?

Я вже відповів вам кілька разів – якщо ви надасте послідовність коректних дій, які призводять до явної помилки – ми надамо рішення.

3. Згідно з логікою дії "Відвантажити (списати) товар" система перед відвантаженням прибирає резерв якщо він був, у даному прикладі система не прибрала резерв, хоча списала, тобто тут вузьке місце між зняттям резерву та списанням і ніхто в цьому місці не може вплинути на систем, так як це все відбувається в рамках однієї дії з цього вважаю, що в цьому місці є недоробка/баг, ви згодні чи ні?

Ви маєте право вважати як вам завгодно. А я в праві не погоджуватися з вашими "припущеннями", якщо ви не надаєте мені конкретну аргументацію помилки (в даному випадку почерговість коректних дій).

4. Чи може зараз система поставити в резерв один товар (з однією кількістю в процесі) 2 штуки в резерв у рамках одного процесу?

Ви можете самостійно це перевірити у своїй системі.
09.03.2021, 14:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Ви зводите все до абсурду, це просто якийсь цирк
Все робили як завжди, жодних "протиправних дій" не робили
Ви можете побачити історію дій користувача
Я розумію що розбиратися з багами системи на боксах користувачів, які не на хмарі, це м'яко кажучи не пріоритетне завдання, але це ж ваша інвестиція в авторитет продукту, хоча можливо при поточній схемі воно вам і не потрібно.
Якщо абстрагуватися то виходить так що я (якийсь рядовий співробітник міністерства) прийшов до вас як до лікаря і кажу що нещодавно пацієнт помер від незрозумілої хвороби, і питаю вас як можна уникнути подібних випадків, ви мені кажете "якщо ви надасте почерговість коректних дій , які призводять до явної смерті - я надамо рішення", тобто якийсь абсурд, типу стався якийсь нештатний збій притому не з нашої вини, система себе в результаті повела некоректно і ось тепер що б ви приступили до огляду проблеми мені потрібно вам надати детальний порядок дій, коротше марення якийсь виходить, як я можу його надати якщо нічого не робили нестандартного, все як звичайно 99.9% все працює, а тут стався збій, припущення описав, але на жаль вам це не підходить, ну ОК.
Не хочете вирішувати так відразу і напишіть, ви не цільова аудиторія і ми не витрачатимемо час на коробкові бокси або на проблеми які виникають несистемно
Що вам потрібно ще надати, що б ви проаналізували проблему (все що міг надав, зараз подібне повторити не можу)?
11.03.2021, 15:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Я розумію що розбиратися з багами системи на боксах користувачів, які не на хмарі, це м'яко кажучи не пріоритетне завдання, але це ж ваша інвестиція в авторитет продукту, хоча можливо при поточній схемі воно вам і не потрібно.

Ваше право так думати.
Я вище кілька разів вказав на конкретні прості умови, за яких я зможу вам допомогти - я не можу вирішити якусь "помилку", коли її відтворити - у вас не виходить.

Якщо абстрагуватися то виходить так що я (якийсь рядовий співробітник міністерства) прийшов до вас як до лікаря і кажу що нещодавно пацієнт помер від незрозумілої хвороби, і питаю вас як можна уникнути подібних випадків, ви мені кажете "якщо ви надасте почерговість коректних дій , які призводять до явної смерті - я надамо рішення", тобто якийсь абсурд, типу стався якийсь нештатний збій притому не з нашої вини, система себе в результаті повела некоректно і ось тепер що б ви приступили до огляду проблеми мені потрібно вам надати детальний порядок дій, коротше марення якийсь виходить, як я можу його надати якщо нічого не робили нестандартного, все як звичайно 99.9% все працює, а тут стався збій, припущення описав, але на жаль вам це не підходить, ну ОК.

Якщо ви вже заговорили в подібному стилі - я постараюся пояснити, що відбувається насправді в такому ж стилі.
Подібне звернення мені нагадує бабусю, яка жила собі спокійно – а тут раптом нахилилася і в неї занедужало в спині. Вона розігнулася, одразу ж зателефонувала лікареві і каже "лікуйте". Ну лікар власне бачить, що явної хвороби немає - і починає у бабусі питати "що ж ви робили таке, що був біль?" - Бабуся каже "нічого незвичайність, все як завжди - нахилилася". Після прохання повторити ті ж дії - виявляється, що не болить. Але бабуся наполегливо просить лікаря її лікувати, незрозуміло від чого - але щоб подібне не повторювалося.
Те, як ви одиничний випадок порівнюєте з явною смертю - я б ще погодився, якби при виконанні певних дій у вас була критична помилка, після якої ви нічого не можете зробити - подібну помилку ми відразу побачили б у системі і виправили.

Що вам потрібно ще надати, що б ви проаналізували проблему (все що міг надав, зараз подібне повторити не можу)?

Я як і раніше не бачу у ваших коментарях опису послідовності дій, які призведуть до вищевказаної, на вашу думку, "помилки". Якщо ви їх надасте - я проаналізую, що саме відбувається не так і виправлю у разі помилки. Аналізувати те, чого немає – марна трата часу.
11.03.2021, 16:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Проаналізуйте історію дій на замовлення, яке я навів
Далі ви зрозумієте, що там є подвійний перехід у статус "Оплачено"
Далі ви зрозумієте, що це джерело зародження проблеми описаної в поточному завданні (яке я зараз повторити не можу, тому що мені не дають відповіді в тій задачі, в якій я писав).
Ну, а далі поставте якусь перевірку в процедурі списання товару що б знімало резерв по всіх товарах або поставте захист що б не робило подвійних резервів
14.03.2021, 13:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Далі ви зрозумієте, що це джерело зародження проблеми описаної в поточному завданні (яке я зараз повторити не можу, тому що мені не дають відповіді в тій задачі, в якій я писав).

Як зможете повторити – дайте знати.
Зараз я так само не бачу з історії, як це зробити.
16.03.2021, 18:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коментар доступний мовою ru і ще не перекладений на поточну мову.
17.03.2021, 12:21

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар