1b.app
Скопійоване посилання -

Оцінити доопрацювання "Змінити етап процесу за наявності достатньої кількості продуктів на складі"

Є дія
Змінити етап процесу за наявності достатньої кількості продуктів на складі
Там є налаштування
Підкажіть, чи правильно я розумію, що воно бере якийсь бізнес процес, потім бере якийсь етап, дивиться всі замовлення на цьому етапі і той, у якого дата створення раніше, тому й кине товар?
Як воно дивиться по id бізнес процесів?
Якщо у мене є 2 типи процесів, 1 це замовлення вже, а другий це резерв. Мені потрібно, щоб із максимальним пріоритетом перевіряло 1 тип процесів, а потім уже все, що залишилося на інший тип процесів переходило.
приклад
Є 2 замовлення
1-ий Створено 10-го числа
Другий створений 12-го числа
Той, який створений 12-го числа, заплатив мені грошей і мені більш пріоритетно відправити в резерв пару саме йому, тому що він уже заплатив грошей, а друге замовлення хоч і створено раніше, але він на безкоштовному повідомленні, може купити, може немає і т.д. .
Тобто можна доопрацювати якесь налаштування, щоб можна було вибирати який тип бізнес процесів перевіря
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Губко Олександр Сергійович
Співробітник писав/ла:
Підкажіть, чи правильно я розумію, що воно бере якийсь бізнес процес, потім бере якийсь етап, дивиться всі замовлення на цьому етапі і той, у якого дата створення раніше, тому й кине товар?

ні. Воно дивиться чи є достатня кількість товару на складі. Якщо у тебе товару на складі 1шт і є 2 процеси з цим товаром то дія переключить ці 2 процеси на обраний етап.
Відповідно, у тебе в даному випадку переключить у потрібний етап 2 процесу.
06.11.2020, 15:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар