1b.app
Скопійоване посилання -

Налаштування інтерфейсу Паспортів продуктів

Чи можна якось настроїти інтерфейс усередині паспортів? Є багато полів, які хотілося б приховати і щоб вони не займали місце + поставити додаткові поля відкритими по дефолту
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня.
Наскільки мені відомо – такої можливості немає.
Але ми готові вислухати ваші конкретні побажання (або ви можете звернутися до інтеграторів для розробки ТЗ тощо) та оцінити їх реалізацію.
02.09.2024, 09:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тіндік Максим Вадимович
OneBox production написав:
Доброго дня.
Наскільки мені відомо – такої можливості немає.
Але ми готові вислухати ваші конкретні побажання (або ви можете звернутися до інтеграторів для розробки ТЗ тощо) та оцінити їх реалізацію.

Доброго дня, потрібно щоб на сторінці паспортів була можливість змінювати інтерфейс за аналогією зі стандартними бізнес-процесами (міняти місцями елементи, приховувати і додавати необхідні поля в таблицях, і щоб додаткові поля були окремо один від одного, а не все в одному стовпці) оцініть будь ласка.
02.09.2024, 11:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Вдовенко Євген Олександрович написав:
Доброго дня, потрібно щоб на сторінці паспортів була можливість змінювати інтерфейс за аналогією зі стандартними бізнес-процесами (міняти місцями елементи, приховувати і додавати необхідні поля в таблицях, і щоб додаткові поля були окремо один від одного, а не все в одному стовпці) оцініть будь ласка.

ну це якось трохи завуальоване техзавдання
можна предметніше хоча б у вигляді скріншотів що саме вам заважає працювати і потребує зміни?
02.09.2024, 13:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Тіндік Максим Вадимович

OneBox production написав:



Вдовенко Євген Олександрович написав:

Доброго дня, потрібно щоб на сторінці паспортів була можливість змінювати інтерфейс за аналогією зі стандартними бізнес-процесами (міняти місцями елементи, приховувати і додавати необхідні поля в таблицях, і щоб додаткові поля були окремо один від одного, а не все в одному стовпці) оцініть будь ласка.



ну це якось трохи завуальоване техзавдання

можна предметніше хоча б у вигляді скріншотів що саме вам заважає працювати і потребує зміни?



Наприклад мені не потрібно 3 ціни, 1-й цілком вистачить, не потрібні галочки про наявність на складі і тд, Хочу мати можливість все це приховати. Другий момент це те, що елемент готового виробу я б переніс кудись або вгору або вниз, щоб було більше місця для таблиці паспортів (Скрін 1)

Друге це те що сьогодні механіка "Показати додаткові поля" не дуже зручна, мені потрібно щоб вони весь час були показані, без необхідності постійно натискати при заході в паспорт (до речі при натисканні додаткових полів теж непотрібні з'являються на кшталт "артикул" і "опції" "). І щоб додаткові поля були як і звичайні, по черзі, а не в 1-му стовпці (скрин2).

Поки що все насправді зовсім небагато потрібно, але візуал і зручність це дуже апгрейдне.
02.09.2024, 14:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Вдовенко Євген Олександрович написав:
Наприклад мені не потрібно 3 ціни, 1-й цілком вистачить, не потрібні галочки про наявність на складі і тд, Хочу мати можливість все це приховати.

Як варіант - це можна доопрацювати через інші налаштування додаток "Паспорта продуктів" шляхом реалізації налаштування у вигляді мультиселектора для вибору полів, що приховуються (вами перерахованих) - це 2год доопрацювання

Вдовенко Євген Олександрович написав:
Другий момент це те, що елемент готового виробу я б переніс кудись або вгору або вниз, щоб було більше місця для таблиці паспортів (Скрін 1)

За умовчанням розмітка адаптивна - тобто на невеликих дозволах блоки і так стають один над одним.
А поточне розміщення дозволяє навпаки бачити більше інформації без вертикального скролла на більших дозволах. А у вашому варіанті всі елементи стануть більше і займатимуть більше місця по висоті.
Але теоретично це можна аналогічно зробити як налаштування - і займе це близько 2ч.

Вдовенко Євген Олександрович написав:
Друге це те що сьогодні механіка "Показати додаткові поля" не дуже зручна, мені потрібно щоб вони весь час були показані, без необхідності постійно натискати при заході в паспорт (до речі при натисканні додаткових полів теж непотрібні з'являються на кшталт "артикул" і "опції" "). І щоб додаткові поля були як і звичайні, по черзі, а не в 1-му стовпці (скрин2).

Переверстати подібне займе ту саму годину 2
----------
PS: уточніть, будь ласка, URL вашого OneBox, це дозволить прийняти нам рішення про можливі інвестиції в подібні зміни з нашого боку і вказати терміни.
02.09.2024, 17:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тіндік Максим Вадимович
OneBox production написав:
PS: уточніть, будь ласка, URL вашого OneBox, це дозволить прийняти нам рішення про можливі інвестиції в подібні зміни з нашого боку і вказати терміни.

Тоді на рахунок розмітки сторінки я думаю поки що можна без неї, хотілося б виконати мультисилектор і переверстати додаткові поля, виходить 4 години доробок, підкажіть будь ласка вартість 1 години і як оплату зробити?
04.09.2024, 11:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Вдовенко Євген Олександрович писав/ла:
Тоді на рахунок розмітки сторінки я думаю поки що можна без неї, хотілося б виконати мультисилектор і переверстати додаткові поля, виходить 4 години доробок, підкажіть будь ласка вартість 1 години і як оплату зробити?

36$ за 1ч
на оплату можемо виставити рахунок або шляхом перекладу особистого балансу на сайті
05.09.2024, 15:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар