1b.app
Скопійоване посилання -

Як працює: Встановити наявність на складі головної картки товару модельного ряду на складі за наявності дочірніх карток

Ось головна картка товару модельного ряду:
https://crm.smartid.com.ua/app/product/209/edit/
стоїть відповідна галочка, скрін 1265
Є налаштування у додатку Продукти, щоб:
Встановити наявність на складі головної картки товару модельного ряду на складі за наявності дочірніх карток
скрин 1266
Прояснивши, що цю галочку доробляли з метою, щоб вивантажувати загальну кількість товарів модельного ряду з головної картки модельного ряду на сайт.
Для цього в картку навіть додавали додаткове поле, скрін 1267
саме з нього імпортували дані із кількістю.
Що саме і де повинно відбуватися, коли включено цю галочку, так і залишилося незрозумілим.
Допоможіть розібратися, будь ласка.
Оригінальне питання доступне на версії: ru Вячеслав Легеза

Відповіді:

В автоматизації для продуктів я налаштовував дію, яка за формулою має записати сумарну к-сть за модельною строчкою в доп.полі товару, змінна має називатися [storaged]. Подивись чи залишилася там така дія
03.08.2022, 09:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бушуєв Святослав Юрійович
OneBox CORP
Іменна ліцензія писав/ла:
[storaged]

Так я давно знайшов ці автоматизації.
Щоб було простіше розібратися, що вони роблять, додавши опис.
Усі дії включені, але не спрацьовують, я навіть не знаходжу, куди далі йти, щоб поновити роботу налаштувань, які ти робив.
Можливо, є якісь думки з приводу?
Порахувати значення за формулою та записати у вказане поле
(Записуємо [storaged] у поле Кількість на складі.пт у кожній картці товару його кількість, це потрібно щоб далі перерахувати кількість за модельним рядом, записати в головну картку ряду та передати дані по загальних залишках на сайти)
Підсумувати числове подання наявності постачальників продукту і записати в додаткове поле (Загальне до-во товару у постачальників.пт, щоб використовувати це значення при подальшому розрахунку поля
Порахувати значення за формулою та записати у вказане поле (Розраховуємо за формулою та записуємо значення у полі Підсумкове к-во.пт. ФОРМУЛА: [storaged] + Кількість виробленого товару.пт + Загальне до-во товару у постачальників.пт) -во товару: [storaged] + Кількість виробленого товару.пт + Загальна кількість товару у постачальників)
03.08.2022, 11:12
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я думаю, що все що потрібно тобі перевірити це чи записується [storaged] у полі "Кількість на складі.пт" у головній карточці модельного ряду
Що таке [storaged] тобі нещодавно відповідав розробнику. Я точно бачив таке запитання
03.08.2022, 14:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бушуєв Святослав Юрійович
OneBox CORP
Іменна ліцензія писав/ла:
Я думаю, що все що потрібно тобі перевірити це чи записується [storaged] у полі "Кількість на складі.пт" у головній карточці модельного ряду

ні не записується, в тому й річ
але тепер завдяки тобі я знаю, що має записуватись
дякую
03.08.2022, 15:05
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар