1b.app
Скопійоване посилання -

Яка логіка дії: Підсумувати числове подання наявності постачальників продукту та записати у додаткове поле

Є дія:
Підсумувати числове уявлення про наявність постачальників продукту і записати в додаткове поле
Ось таке налаштування у ній зроблено, скрін 1208.
Я пробую розібратися з поломкою, бо Клієнт прийшов із проблемою, що при оновленні до OneBox OS злетіли деякі функції, що були та працювали.
Конкретно за цією, не спрацьовує імпорт кількості товарів з головної картки модельного ряду, який підраховується за відповідною логікою
Інтегратор, щоб робив - Андрій Суханицький.
Оригінальне питання доступне на версії: ru Вячеслав Легеза

Відповіді:

Суханицький Андрій це ти колись розробляв логіку у цьому проекті: https://crm.smartid.com.ua/
18.07.2022, 13:18
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Я цей проект ніколи не налаштовував. Але не суть, не розумію, до чого тут прорахунок кількості у постачальника до якогось імпорту кількості у модельному ряді?
Якщо ти маєш на увазі, що кількість записується в картку головного продукту модельного ряду, то це трохи інша дія робить, на твоєму скріні не бачу її
18.07.2022, 13:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія писав/ла:
Я цей проект ніколи не налаштовував. Але не суть, не розумію, до чого тут прорахунок кількості у постачальника до якогось імпорту кількості у модельному ряді?
Якщо ти маєш на увазі, що кількість записується в картку головного продукту модельного ряду, то це трохи інша дія робить, на твоєму скріні не бачу її

Клієнт уточнив, що працював з Бушуєвим, але його нема, щоб додати у наглядачі за топіком :)
так, це щодо кількості, що записується у картку гпмр
а як дія може називатися?
додавши скрін 1209, які саме дії активовані
18.07.2022, 13:38
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Можна використовувати таку дію
18.07.2022, 13:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
А для МВП також робили таку дію https://take.ms/YzHmh
18.07.2022, 13:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня! Мені тут повідомляють, що мене згадують у цьому питанні. Тоді допоможу:
- дія "Просумувати числове уявлення наявності постачальників товару і записати в додаткове поле" підсумовує кількість товарів (якщо правильно пам'ятаю з Коментар) з вкладки Постачальники картки товару в дод.поле товару. Це потрібно щоб ти наприклад, міг передавати точну кількість товарів (включаючи постачальників) на прайс-майданчики
- "не спрацьовує імпорт кількості товарів з головної картки модельного ряду". Це ми допрацьовували галочку, яка на базі модельного ряду записувала к-ть товарів на складі з продуктів модельного ряду в головну картку модельного ряду. Ось так виглядала настройка , але в якому додатку вона зараз і чи є взагалі, я не підкажу.
18.07.2022, 14:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія писав/ла:
Можна використовувати таку дію

Дякую, але логіка цієї дії, як розумію з опису, полягає у записі значень поля головного продукту модельного ряду до продуктів модельного ряду
Як цим можна скористатися, коли потрібно, щоб розрахувати загальну кількість товарів ряду та записати цю кількість на додаткове поле саме головного продукту ряду?
20.07.2022, 11:19
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бушуєв Святослав Юрійович
Іменна ліцензія писав/ла:
- "не спрацьовує імпорт кількості товарів з головної картки модельного ряду". Це ми допрацьовували галочку, яка на базі модельного ряду записувала к-ть товарів на складі з продуктів модельного ряду в головну картку модельного ряду. Ось так виглядала настройка, але в якому додатку вона зараз і чи взагалі є, я не підкажу.

то може Марія Устименко Ігор Derkach Dmytriy Чижик Олександр Сергійович Марков Євген Ігорович anonymous hamster Тасун Сергій Володимирович Тиндик Максим Вадимович Замогильний Дмитро хтось із розробників підкаже, куди перенесено це налаштування?
20.07.2022, 11:32
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія писав/ла:
А для МВП також робили таку дію https://take.ms/YzHmh

дію знайшов і у OS, але вона чомусь показується, але коли клацаю по ній, то не встановлюється чомусь
дивно якось навіть
20.07.2022, 11:37
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бушуєв Святослав Юрійович
Іменна ліцензія писав/ла:
Це ми допрацьовували галочку, яка на базі модельного ряду записувала к-ть товарів на складі з продуктів модельного ряду в головну картку модельного ряду. Ось так виглядала настройка, але в якому додатку вона зараз і чи взагалі є, я не підкажу.

Шукаю це налаштування тут: https://crm.smartid.com.ua/app/settings/product/
Але немає тієї галочки, що ви доробляли.
Підкажіть, як швидко перенесете галочку, щоб знову почати нею користуватися.
У Клієнта була єдина умова, з якою він платно перейшов з MVP на OS:
Всі налаштування, які в нього були в системі і гарно працювали, будуть працювати й у новій формації.
Устименко Ігор прошу допомогти у розв'язанні питання.
20.07.2022, 12:52
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар