1b.app
Скопійоване посилання -

Проблема ОneBox - Видалення налаштувань, документів і іншого

Проблема в Оне бокс з якою я стикнувся вже достатньо багато раз - це занадто просте видалення налаштувань, документів та іншого. У всіх програмах це вирішено повідомленням перед видаленням типу "Ви впевнені, що хочете видалити...?" Можливо це десь можна настроїти? Якщо ні то цю проблему треба вирішувати для всіх користувачів. Бо за невеликий термін роботи з Оне бокс з цією проблемою зіштовхувався вже декілька раз. І не тільки я, а навіть і інтегратори, які допомагають мені з налаштуваннями.
Приклад – Видалилися Автоматизації для продуктів (можливо глюканув One Box під час тим часових проблем з інтернетом. Не зовсім зрозуміло шо то було) – а тепер за відновлення їх в підтримці вимагають грошей. Ось і як на це реагувати?

Відповіді:

Добрый день. Захожу в любой документ, нажимаю удалить - система спрашивает: Вы действительно хотите удалить? Ок, отмена?
Т.е. документ вы не можете удалить не подтвердив. Захожу в задачу, та же ситуация.
С настройками автоматизации немного другая ситуация. Всплывающее окно "Вы действительно хотите сохранить настройки?" там абсолютно ничего не сделает, потому что вы через пол дня придете и скажите что невозможно с этим работать.
На счет автоматизации даже не знаю что вам сказать https://znaide.1b.app/app/history/?url=%2Fapp%2Fautomatization-products%2Fupdate... здесь конкретно видно что вы заходили и 18 восемнадцать!!!! раз сохраняли страницу с автоматизацией на которой не выбрано ни одного блока. Какая проверка вам тут поможет? Спросить: хотите ли вы сохранить страницу без блоков автоматизации? Так вы ответите Да, хочу.
А потом опять пожалуетесь на бокс, что он якобы виноват в том что вы при проблемах с интернетом по 18 раз сохраняете пустую страницу.

У вас постоянно такие проблемы? Хорошо, давайте сделаем приложение которое раз в час будет делать бекап автоматизаций продуктов, действий на этапе, действий раз в минуту, час, сутки и которое позволит восстановить настройки из этого бекапа.
Вас устроит такое приложение? Вы будете использовать его например за 10$ в месяц?
07.07.2022, 19:18

Не зовсім зрозумів про автоматизації. Чому не можливо точно так як в замовленнях зробити вспливаюче вікно? Як це ускладнить роботу? Напевно видаленна випадково автоматизація не менш важлива чим видалене замовлення. Тим паче я покажу, коли востановлять автоматизації для продуктів, як воно висне коли ти там працюєш і автоматизацій багато (і не тільки в мене а і у інтегратора також висне. не думаю що це зв'язано з поганим інтернетом, тим паче не помічав у себе проблем з цим). Просто ти можеш хотіти видалити одну автоматизацію, а у той час може загрузиться остаточно сторінка і вийде що видалив зовсім інше.
08.07.2022, 09:57


uabumerang@gmail.com писал/а:
Тим паче я покажу, коли востановлять автоматизації для продуктів, як воно висне коли ти там працюєш і автоматизацій багато (і не тільки в мене а і у інтегратора також висне. не думаю що це зв'язано з поганим інтернетом, тим паче не помічав у себе проблем з цим)

вам уже выставили счет за восстановление?


uabumerang@gmail.com писал/а:
Чому не можливо точно так як в замовленнях зробити вспливаюче вікно? Як це ускладнить роботу?

я могу добавить или удалить за день десятки автоматизаций, интеграторы могут добавлять и удалять в день сотни автоматизаций. Всплывающее окно для удаления автоматизации не нужно, оно ничего не даст а будет только раздражать.


uabumerang@gmail.com писал/а:
Просто ти можеш хотіти видалити одну автоматизацію, а у той час може загрузиться остаточно сторінка і вийде що видалив зовсім інше.


окей, вы удалили не ту автоматизацию, вы уже нажали удалить, вас спросили Хотите удалить? Вы по инерции нажали "Да". Ничего не поменялось.
08.07.2022, 10:55

мы взяли в работу функционал который позволит восстанавливать случайно (или специально) удаленные настройки автоматизаций, дейстий на этапе, отчетов и тд в работу. Функционал вероятно будет готов в течении нескольких недель. В вашем случае к сожалению восстановить можно только из бекапа, это займет 2ч.
08.07.2022, 11:00

Функционал тоже нормальный вариант решения. По нашей проблеме решил восстанавливать самостоятельно.
08.07.2022, 17:55

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар