1b.app
Скопійоване посилання -

Змінюється категорія продукту

Добрий день. Спочатку додав товар через універсальний імпорт товару XML, перемістив товар в іншу категорію та видалив категорію, що створилася при імпорті. Через деякий час товар перемістився у віддалену категорію, імпорт було відключено. Чому так відбувається? Як вигнати барабашку, яка переміщує товар?
https://cabinet.tehnolavka.com.ua/app/product/970244/edit/

Дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Наскільки я бачу категорія востаннє продукт змінювався 2022-06-19 00:17:14, тобто. швидше за все денним кроном. Спробуйте змінити категорію на необхідну, якщо дію вимкнено – її ніхто не змінить назад.
02.07.2022, 19:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Неодноразово товари переміщалися в старі категорії, якщо дія відключена і теги категорій вказані , якщо прибрати теги категорій, то товар не переміщується.
02.07.2022, 22:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Andrew написав:
Неодноразово товари переміщалися в старі категорії, якщо дія відключена і теги категорій вказані , якщо прибрати теги категорій, то товар не переміщується.

ви ж розумієте що якщо в товарі змінюються категорії, то це відбувається через якісь дії? Якщо хочете, то я можу поставити на який-небудь з продуктів логування щоб подивитися в точності до рядка коду, який змінює йому категорію, це займе близько години доопрацювання. Без ліг я можу тільки сказати що це робить одну з дій, які ви поставили в автоматизації або щось ще з налаштованих автоматизацій. Як я вказав вище, 2022-06-19 00:17:14 в цей час була остання зміна категорії товару, після цього в логах немає історії. Ви можете змінити категорію на потрібну і ми подивимося, чи зміниться вона назад на віддалену.
02.07.2022, 22:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар