1b.app
Скопійоване посилання -

Оновлення індексу в опенкарт

Доброго дня!
Є ситуація щодо продуктів, які передаються в Опенкарт.
Я якщо ми додаємо новий товар, що передається на сайт або вносимо зміни до фільтрів у старому товарі, то виникає наступна картина: В адмінці цього товару відображаються коректно і фільтри, і атрибути. Але! Коли я заходжу безпосередньо на сайт та намагаюся фільтрувати товар, то саме ці нові товари не відображаються. В адмінці значення є, а коли фільтрую на сайті – товар не відображається за цими значеннями.
Я написала програмісту Opencart
Він мені написав настпуне: "От судячи з усього індекс і не оновлюється так як все відразу в базу пишеться з CRm"
І питає: "Уточніть про дату поновлення товару, змінюють вони її чи ні"?
1. Я не знаю, є таке в товарі - дата оновлення товару?
2. Чи може Ви знаєте інші причини, чому так виходить?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Ні, дату ми не оновлюємо. Підкажіть яке поле в якій табличці потрібно оновлювати, я допрогаю
21.06.2022, 12:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
Таблиця oc_product
Поле date_modified (DATETIME)
21.06.2022, 14:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Подивився дію експорту. При створенні нового продукту в opencart йому проставляється date_added і date_modified. Так само зробив, щоб дата date_modified оновлювалася при кожному оновленні продукту. Якщо завтра вранці продукти так само не з'являться в opencart, потрібно уточнювати що ще необхідно зробити щоб вони там з'явилися. Наскільки я знаю з opencart працює вже кілька сотень боксів і поки про таку проблему чую вперше, тому можливо у вас стоять якісь модулі які модифікують видачу продуктів на сайті.
З ймовірного я б перевірив, чи знаходяться товари в потрібній категорії і чи додані для показу в потрібному магазині. Наскільки я пам'ятаю opencart є табличка product_to_store, в неї ми вставляємо productid+0 для store_id.
21.06.2022, 23:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Спасибі за допомогу! В опенкарті відпрацювали скрипт, все ок, завдяки дати тепер все як потрібно)
24.06.2022, 11:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

будь ласка звертайтесь.
24.06.2022, 11:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Наталія написав:
Подивився дію експорту. При створенні нового продукту в opencart йому проставляється date_added і date_modified. Так само зробив, щоб дата date_modified оновлювалася при кожному оновленні продукту. Якщо завтра вранці продукти так само не з'являться в opencart, потрібно уточнювати що ще необхідно зробити щоб вони там з'явилися. Наскільки я знаю з opencart працює вже кілька сотень боксів і поки про таку проблему чую вперше, тому можливо у вас стоять якісь модулі які модифікують видачу продуктів на сайті.
З ймовірного я б перевірив, чи знаходяться товари в потрібній категорії і чи додані для показу в потрібному магазині. Наскільки я пам'ятаю в opencart є табличка product_to_store, до неї ми вставляємо productid+0 для store_id.

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, працює зараз ця дія на OS? Чи є можливість перевірити?
14.06.2023, 11:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар