1b.app
Скопійоване посилання -

Фільтр у процесі інтервалу дат (вибір дат від і до). Необхідно за цими днями фільтрувати продукти процесу

Доброго дня!
Чи є готове рішення чи необхідне доопрацювання?
Необхідний фільтр в процесі інтервалу дат (вибір дат від і до) . Необхідно за цими датами (проміжком) фільтрувати продукти процесу :
1. Є поля з типом "дата". Вибирається значення від і до
2. У продуктах процесу є дати створення.
Необхідно відфільтрувати (вибрати) у заданому інтервалі продукти формування на підставі цих даних документів процесу .
Оригінальне питання доступне на версії: ru Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic

Відповіді:

Добрий день.
Наскільки мені відомо – готового вирішення такого завдання немає.
20.04.2022, 10:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Добрий день.
Наскільки мені відомо – готового вирішення такого завдання немає.

Зробила пекельними "милицями".
Є дія "Заповнити додатку продукту процесу кількістю".
Там є інтервал за датами і якщо робити вибірку шляхом встановлення значення, наприклад, позначки "галочка", то фільтр відбувається.
А скільки годин доопрацювання коштуватиме дію "Фільтр у процесі інтервалу дат продуктів (вибір дат від та до)"?
20.04.2022, 12:27
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Добрий день.
Наскільки мені відомо – готового вирішення такого завдання немає.

Оцініть будь ласка скільки годин доопрацювання:
1. Фільтр у процесі інтервалу дат (вибір дат від і до). Необхідно за цими датами (проміжком) фільтрувати продукти процесу.
2. Підрахунок всього за числовим полям продуктів процесу в заданому інтервалі.
21.04.2022, 16:36
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар