1b.app
Скопійоване посилання -

В який момент йде перерахунок змінних в атоматизації продукті (можна в наступній зміні використовувати попередній розрахунок)

Незрозуміло чи баг чи може так працює система
Є в автоматизації для продуктів https://baza.cn.ua/admin/products/action/update/edit/
Дія "Порахувати значення за формулою і записати у вказане поле"
Я використовую кілька дій
Тобто в мене є кілька додаткових полів, наприклад 3:
Поле №1
Поле №2
Поле №3
І щоб їх заповнити я використовую три дії "Порахувати значення за формулою і записати у вказане поле"
І в першій дії коли я заповнюю "Поле №1", наприклад, воно в мене заповнюється за формулоцю "[price] * 1.3" тобто ціна +30%
Все працює цим полем
Потім коли я заповнюю "Поле №2" я виконистовую вже формулу "Поле №1 * 1.2" тобто беру результат першого поля і множу на 1.2, але при першому збереженні так не працює.
Наскільки я зрозумів не працює тому що змінні не прописуються відразу коли спрацювала дія "Порахувати значення за формулою і записати у вказане поле", а записуються мабуть тільки після того, як спрацювали всі дії автом
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Для оптимізації при першому спрацюванні дії в кеш записуються всі додаткові поля продукту на момент запуску першої дії. Відповідно при запуску другої дії ви працюєте з тим же списком змінних, які були на момент першого запуску дії. Відповідно, вам необхідно переписати формули.
09.02.2022, 13:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар