1b.app
Скопійоване посилання -

Баг - неможливо відфільтрувати товари за додатковим полем якщо якщо потрібно знайти в полі символ "%" (відсоток)

Є додаткове поле товару
Мені потрібно знайти всі товари в яких у цьому полі є символ "%"
Але система не шукає такі товари за цим символом
Якщо вводжу так ("%") - без дужок то щось шукає, але значення не зберігаю в полі пошуку
Прошу виправити баг
https://baza.cn.ua/admin/shop/products/?filtername=&filterarticul=&=&... &filterpriceto=&fromfiltercustomzalishok25=&tofiltercustomzalishok25=&filtercdatefrom=&filtercdateto=&filtercustomsellstatusvrozetke40=&filtercustomstatusvuploaderrozetka47=&filtercustomkodkategoriirozetka23=&filtercustomprichinablokirovki44=&filtertags=&filtercustomzamiri59=&fromfiltercustomostannyadataprodazhu71=&tofiltercustomostannyadataprodazhu71=&fromfiltercustomostannyadataprikhodu43=&tofiltercustomostannyadataprikhodu43=&f
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

це не баг
% це частковий пошук
04.02.2022, 00:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
це не баг
% це частковий пошук

Ігоре, ну я не знаю, чи може я неправильно задаю питання, чи може я неправильні харчуваннян задаю, ну я вже не можу збагнути, чому ти даєш такі відповіді після яких у мене виникає ще більше питань.
Ось я зараз знову поставлю кілька запитань на базі твоєї відповіді і ти знову почнеться звинувачення.
Я допускаю що ти відповідаєш як програміст і думаєш що всі думають як ти, мабуть тут і виникають проблеми спілкування
1. Якщо цей символ потрібний щоб був "частковий пошук" то у мене питання як мені знайти товари в яких у доп.полі є символ "%" (пробував так "%%%" не находити) ?
2. Для чого "частковий пошук" там де він за замовчанням, тобто якщо мене треба знайти продукти в який у додатковому полі є символи "тикул", то я просто пишу у фільтрі "тикул", я не пишу "%тикул%"?
04.02.2022, 09:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар