1b.app
Скопійоване посилання -

Зависає процедура і не відпрацьовує до кінця і немає жодного повідомлення, кнопки переходу не етап сірі

Наприклад тут https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/24796/edit/
Натискаю на кнопку https://prnt.sc/v1wiwk і тупо все висити
У денний час якнайкраще відпрацьовувати, із затримкою, але відпрацьовувати
А ось у нічний час взагалі тупо висити і все, і результату немає, якщо натискати поспіль 3-4 рази, то можливо відпрацює (шматками походу як то)
Чому такий дурник?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Якщо в якийсь час все нормально а в якийсь ні, значить найімовірніше в нічний час у тебе проблеми з навантаженням на сервер. Заходь вночі на сервер, дивися, що там відбувається з навантаженням. Якщо я все правильно пам'ятаю, кілька тижнів тому Ігор писав тобі про якісь проблеми із залізом на серваку, їх усунули?
19.10.2020, 12:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Якщо в якийсь час все нормально а в якийсь ні, значить найімовірніше в нічний час у тебе проблеми з навантаженням на сервер. Заходь вночі на сервер, дивися, що там відбувається з навантаженням. Якщо я все правильно пам'ятаю, кілька тижнів тому Ігор писав тобі про якісь проблеми із залізом на серваку, їх усунули?

Так, усунули, зараз все працює нормально
Як можна відловити що не так?
19.10.2020, 12:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

По-перше потрібно просто в момент дурнів зайти на сервер і подивитися яке там навантаження в htop, далі вже дивитися за результатами
19.10.2020, 13:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
По-перше потрібно просто в момент дурнів зайти на сервер і подивитися яке там навантаження в htop, далі вже дивитися за результатами

Гаразд, давай спробую, а по-друге? :)
19.10.2020, 14:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а по-друге, потрібно буде діяти вже залежно від отриманих результатів)
19.10.2020, 14:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
а по-друге, потрібно буде діяти вже залежно від отриманих результатів)

Ось зараз знову висити
Ось процес https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/24685/edit/
Натискаю на кнопку процедури і все тупо все висить і кнопки статусів сірі https://prnt.sc/v2di7k
Подивися будь ласка
19.10.2020, 17:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У тебе реально щось із залізом. Не відпрацьовувала не саме процедура, а я в бокс навіть не міг зайти, його сервак не віддавав браузеру. У цей момент навантаження на сам сервак взагалі не було
19.10.2020, 17:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
У тебе реально щось із залізом. Не відпрацьовувала не саме процедура, а я в бокс навіть не міг зайти, його сервак не віддавав браузеру. У цей момент навантаження на сам сервак взагалі не було

Ну ти ж все-таки зайшов, і що показав htop?
19.10.2020, 17:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Показало, що на сервер навантаження немає, але в цей час сервер не віддавав сторінку боксу. Я ж написав, я недостатньо зрозуміло написав, Владе?
19.10.2020, 17:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Показало, що на сервер навантаження немає, але в цей час сервер не віддавав сторінку боксу. Я ж написав, я недостатньо зрозуміло написав, Владе?

Ось який отримав відповідь від ТП хостингу https://prnt.sc/v2h0uc
Ну і що далі можна зробити?
19.10.2020, 19:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Ось ще відповідь від ТП https://prnt.sc/v2hj4c
Я так розумію що є проблема з БД і як я зрозумів ТП, що хтось неякісно налаштував ВВС, як аргумент немає лога, хоча прописаний у конфізі.
Ви чимось можете допомогти?
19.10.2020, 19:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я можу допомогти тобі тільки чимось у межах своєї компетенції – боксу. Проблеми з боку боксу я тут не бачу
20.10.2020, 10:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Я можу допомогти тобі тільки чимось у межах своєї компетенції – боксу. Проблеми з боку боксу я тут не бачу

Знову був якийсь "провісон" я взагалі в бокс зайти не міг
Я написав на хостинг що би вони подивилися що там
Ось що вони відповіли https://prnt.sc/v30wew
Що можна зробити ?
20.10.2020, 14:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у цьому повідомленні нічого корисного немає. cronque.sh це збирач кронів, який "перезбирає" список потрібних для запуску кронів, він нічого на сервері ламати не може
20.10.2020, 15:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якби ці зависання викликав саме бокс, то було б це не тільки на твоєму серваку, а тупо у всіх, тут же очевидно що проблема на твоєму боксі - значить косяк у сервері (зараз все нормально, а через пів години все тупить - а код працює однаково що пів години тому що зараз, значить щось відбувається із сервером, на якому крутиться цей код)
20.10.2020, 15:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Якби ці зависання викликав саме бокс, то було б це не тільки на твоєму серваку, а тупо у всіх, тут же очевидно що проблема на твоєму боксі - значить косяк у сервері (зараз все нормально, а через пів години все тупить - а код працює однаково що пів години тому що зараз, значить щось відбувається із сервером, на якому крутиться цей код)

Я згоден з твоєю логікою
Як мені можна це довести хостеру, вони ж кажуть, що все добре у них?
20.10.2020, 22:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На жаль, у мене немає досвіду спілкування з хостерами, щоб допомогти тобі зі складанням звернення до них
21.10.2020, 11:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
На жаль, у мене немає досвіду спілкування з хостерами, щоб допомогти тобі зі складанням звернення до них

Хостер проаналізував роботу сервера
Ось висновок:
Ось зараз я бачу що сервер провалився в swap на 1,2GB.
Тобто. його файл підкачування майже такого ж розміру, як оперативна пам'ять.
KiB Mem : 1873912 total, 168868 free, 1347888 used, 357156 buff/cache
^^^^^^^^^^^^^
KiB Swap: 2621432 total, 1399812 free, 1221620 used. 416200 avail Mem
^^^^^^^^^^^^^^^
Це не нормальний стан.
Ідеально – коли файл підкачки не використовується.
Допустимо - коли використовується менш ніж четвірити від обсягу оперативної пам'яті.
Перевантажив mysql – використання файлу підкачки впало на 4/5.
зробив # swapoff -a; swapon
Сервер вивантажив swap на згадку, і обнулив його.
Тобто. top зараз виглядає так
KiB Mem : 1873912 total, 198040 free, 1049884 used, 625988 buff/cache
KiB Swap: 2621432 total, 2621432 free, 0 used. 565292 avail Mem
Висновок - mysql налаштований під роботу в системі, де значно більше 2G оперативної пам'яті,
і намагається тримати в пам'яті (у кеші) занадто багато інформації, тому кеш опиняється на диску. І від такої наявності кеша стає лише гіршою.
Висновок:
Потрібно налаштовувати MySQL у бік зменшення розмірів кешу.
Виходить, що сервер якось неправильно налаштований, тобто сама БД
1. Чому так зроблено і що можна зробити?
2. Можливо це пов'язано з процедурою яку я запускаю https://baza.cn.ua/admin/shop/workflow/9/procedure/49/?status=0 ?
Так як вона дуже довго відпрацьовувати і може це вона якось впливає на це?
22.10.2020, 14:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

До оперативи, яке може юзати під себе база налаштовується на самому серваку в налаштуваннях бд. Якщо потрібно, щоб наш сисадмін переналаштував базу, потрібне завдання на нього, це 1ч.
22.10.2020, 15:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
До оперативи, яке може юзати під себе база налаштовується на самому серваку в налаштуваннях бд. Якщо потрібно, щоб наш сисадмін переналаштував базу, потрібне завдання на нього, це 1ч.

Тут питання в тому чи все правильно налаштували ви коли останній раз перенаполягали, так як хостер стверджує що там щось не так, базі як жадібно їсть + що то незрозуміло з кешем або ви налаштували все правильно?
22.10.2020, 15:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

півтора гігабайта оперативи це не жадібно. На сервері де лежить наш бокс, наприклад база їсть близько 50гб оперативи. Проблема в тому, що в тебе всього півтора гігабайта оперативи.
22.10.2020, 15:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар