1b.app
Скопійоване посилання -

Видалення клієнта

Підкажіть, будь ласка, що відбувається під час видалення клієнта, а потім створення клієнта з тим самим номером телефону? Власне, крім номера телефонів, більше нічого в клієнті немає. Ім'я таке саме як номер телефону. А відрізняються ці клієнти лише різними бізнес-
процесами.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Просто вилучив у crm клієнта. Тому що через якийсь помилковий процес – неправильно відображається на сайті. Потім знову створив його, з тим же номером телефону. Запустив нові процеси. Але на сайті продовжує відображатись старий клієнт зі старими процесами (нові процеси не відображаються на сайті), а не новий.
19.12.2021, 14:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Що цікаво, сайт передає ванбоксу лише номер телефону та все, ніякого ID клієнта. Чому тоді Ванбокс віддає сайту віддаленого клієнта, не зрозуміло. Тому мені й цікаво – що відбувається при видаленні клієнта?
19.12.2021, 15:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Роман - якщо видаляєте клієнта, то він зразу повністю не видаляється, а знаходиться у видалених (галочка у фільтрі контактів)
у вашому випадку не потрібно було удаляти самого клієнта, а видалити його з процесу. І так – поки контакт не заблокований – він робочий, з нього можна зайти на сайт (у кабінет)
останній коментар стосується інтеграції з віддаленим сайтом?
20.12.2021, 10:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, я говоривши про відділень сайт
20.12.2021, 11:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, я говоривши про віддалений сайт
20.12.2021, 12:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія

Коваль Роман Юрійович написав:
Так, я говоривши про віддалений сайт

це взагалі окреме питання, виставте будь ласка новою темою з вказівкою який сайт, як налаштували інтеграцію, яку змінну передаєте.
* тут про видалені контакти зрозуміло, закриваєте?
20.12.2021, 12:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви писали, що клієнта потрібно було усунути з процесу, щоб заблокувати його. А як це потрібно було зробити?
20.12.2021, 12:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
ні, удалити та заблокувати то різні операції.
1. якщо процес зробили не на того клієнта, то видаляєте або змінюєте на іншого прямо в процесі так, скрін1
2. якщо вам потрібно заблокувати контакт, тоді це в ОС тут, скрін2 МВП тут, скрін3
20.12.2021, 12:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар