1b.app
Скопійоване посилання -

Не можу змінити тип поля у наявному додатковому полі контактів

Намагаюся змінити тип поля з "Ціле число" на "Рядок", після натискання зберегти лається на ім'я ідентифікатора поля, в назві якого є символ "№". Це поле вже давно було створено із поточним ідентифікатором "RG№". У системі також є інші поля, у яких в ідентифікаторі є символ "№", у яких також неможливо застосувати будь-які зміни.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Використання в системі спецсимволів у ключах – заборонено. Імовірно, спочатку коли таких перевірок не було - вони й були створені.
За нормальним слід змінити ідентифікатори додаткових полів, а також їх ключі в таблиці бази даних, де зберігаються значення додаткових полів (shopcustomfield).
Є 2 варіанти рішення:
1. ви робите це самотужки (але відповідальність якщо раптом зробили щось не так - несете ви)
2. за 1 годину доопрацювання це зробимо ми
Були б ви хмарним клієнтом – ми б зробили це безкоштовно.
02.09.2021, 14:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо змінити цей ідентифікатор додаткового поля, всі дані в цьому полі в усіх контактах пропадуть і в усіх бізнес-процесах. і доведеться ручками все перебивати та змінювати всі бізнес-процеси, де це поле задіяне.
Як зняти заборону в системі використання спецсимволів?
02.09.2021, 15:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Якщо змінити цей ідентифікатор додаткового поля, всі дані в цьому полі в усіх контактах пропадуть і в усіх бізнес-процесах. і доведеться ручками все перебивати та змінювати всі бізнес-процеси, де це поле задіяне.

власне тому я і запропонував вам варіант, який змінив і ключі в значеннях

Як зняти заборону в системі використання спецсимволів?

Ніяк. І робити таку можливість ми так само не будемо, щоб уникнути можливих "поганих" наслідків за наявність спецсимволів у ключах.
02.09.2021, 16:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Надішліть рахунок на нашу пошту, до якої прив'язаний особистий кабінет
02.09.2021, 16:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

надішліть, будь ласка, рахунок
03.09.2021, 14:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, сплатили.
Ще раз щодо вирішення проблеми.
Необхідно всі поля, де присутні спеціалісти в індикаторі поля, необхідно замінити на будь-яку відповідну латинську літеру, щоб дані по цих полях не змінилися і не загубилися. Всі дані мають зберегтися і ніяк не вплинути на робочі бізнес-процеси. Загалом все має залишитися в робочому стані і без втрати даних. Через спецсимволи ми не можемо змінити тип поля, наприклад, на тип "текст". Наприклад, у полі "ДМС №" (індифікатор DMS№ - тут спецсимвол змінюємо на букову "N") у картці контакту потрібно вказати у такому вигляді, щоб перші символи були у вигляді "0077577". А зараз після збереження поле так само набуває вигляду "77577". Тобто зараз не можу зберегти першими 00 (нули).
13.09.2021, 16:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Згідно з раніше наданою оцінкою - знайшов такі ключі та замінив їх відповідно:
RVP№ = RVPN
MK № = MKN
RG№ = RGN
DMS № = DMSN
14.09.2021, 12:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, начебто все працює. Опишіть покроково, як виконали поставлене завдання? Якщо в майбутньому мені чи ще комусь знадобиться. За рішення ми сплатили вам, хочу, щоб публічно користувачі змогли побачити вирішення проблеми.
14.09.2021, 12:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пишеться скрипт, за яким перевіряється коректність ключів створених додаткових полів у основі з різних сутностей.
Де не коректно – виконується заміна ключа та оновлення всіх записів за значеннями цього додаткового поля на новий ключ.
PS: простий користувач без доступів у базі даних, знань архітектури системи та базових навичок програмування це не зробить.
14.09.2021, 13:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У нас виникла проблема. На даний момент неможливо прийняти людей, аудит не пропускає мк та дмс, хоча з даними все гаразд. Після того, як ви зробили зміни, у нашій картці співробітників зникли всі змінені поля. далі я вивів через налаштування інтерфейсу ці поля MK№ = MKN і DMS№ = DMSN (тут змінив тип поля з Числа цілого на Рядок), де вони раніше і були. Швидше за все, після зміни всі ці поля зникли з інтерфейсу контактів і бізнес-процесів. У нас тепер не працює аудит, ДМС та МК горять червоним, хоч усі поля заповнені. Потрібно вирішити питання терміново!
14.09.2021, 15:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Швидше за все, після зміни всі ці поля зникли з інтерфейсу контактів і бізнес-процесів. У нас тепер не працює аудит, ДМС та МК горять червоним, хоч усі поля заповнені.

Виведіть поля з новими ключами в блоках інтерфейсу, і вони будуть відображатися. Не бачу проблеми, щоб ви це зробили в ручному режимі.
Значення в основі біля полів нікуди не поділися.
14.09.2021, 15:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у блоках інтерфейсу в контактах виведено. А в бізнес-процесах ще б знати де вивести. на тому етапі, що не проходить, там ці поля не пропадали
ось посилання
admin/customorder/migratsionniy-audit/288621/edit/
customorder/migratsionniy-audit/288629/edit/#done
admin/customorder/migratsionniy-audit/288637/edit/#done
14.09.2021, 15:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Усі вказані вище мною поля належали до контакту.
У вас проблема вивести їх в інтерфейс чи десь у контакті нібито значення зникло (потрібне посилання на конкретний контакт)?
14.09.2021, 16:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у контактах все відображається коректно, дані не зникли. у нас є бізнес-процеси, які пов'язані на значення та копіювання з одних полів в інші. Швидше за все в кількох бізнес-процесах, де використовуються ці поля, збилися налаштування після проведення ваших маніпуляцій. Останнє "оформлення працівників" сьогодні пройшло успішно об 11:20 за московським часом. Тепер не відпрацьовує якусь дію в бізнес-процесі і поки що виявили проблему на цьому етапі, посилання по яких я вам надіслав. Ці посилання - це бізнес-процес "оформлення на роботу" різних співробітників, там починається з аудиту, який не йде, стоять значення "НЕ ОК". Вони виходять у тому випадку, якщо не заповнені дані МК та ДМС, а вони заповнені. Можете написати мені на пошту, я вам в листі у відповідь відео інструкцію надішлю, як у нас проходить цей бізнес-процес, щоб вам було простіше шукати.
14.09.2021, 16:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Швидше за все в кількох бізнес-процесах, де використовуються ці поля, збилися налаштування після проведення ваших маніпуляцій

Так, це могло статися, бо там зберігаються ключі цих полів. Де саме що у вас налаштовано – я знати не можу.
Залишається лише варіант вручну змінити налаштування цих дій на потрібні поля з новими ключами.
14.09.2021, 16:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Особисто я не можу знайти у вас у бізнес-процесі дію з даними полями по базі.
14.09.2021, 17:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Компанії ЦентрМ Адміністратор
Клієнт писав/ла:
Доброго дня, сплатили.
Ще раз щодо вирішення проблеми.
Необхідно всі поля, де присутні спеціалісти в індикаторі поля, необхідно замінити на будь-яку відповідну латинську літеру, щоб дані по цих полях не змінилися і не загубилися. Всі дані мають зберегтися і ніяк не вплинути на робочі бізнес-процеси. Загалом все має залишитися в робочому стані і без втрати даних. Через спецсимволи ми не можемо змінити тип поля, наприклад, на тип "текст". Наприклад, у полі "ДМС №" (індифікатор DMS№ - тут спецсимвол змінюємо на букову "N") у картці контакту потрібно вказати у такому вигляді, щоб перші символи були у вигляді "0077577". А зараз після збереження поле так само набуває вигляду "77577". Тобто зараз не можу зберегти першими 00 (нули).

Я ж вказував у поставленому завданні, щоб за ваших маніпуляцій жодним чином не вплинули на робочі бізнес-процеси!!!
А зараз кажіть, виправляйте самі як хочете. Хіба це професійно?!! Ви ж самі написали, що оплатите годину доопрацювання та вирішимо вашу проблему!
А виходить, ми вже півдня не можемо працювати? Це як? У нас поламалася crm з вашої вини і ви кажете шукайте та розбирайтеся самі!!!
Шановна техпідтримка ONEBOX. Переконливе прохання виправте нам робочі процеси, працездатність яких порушена у зв'язку з діями ваших фахівців!
14.09.2021, 17:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Я ж вказував у поставленому завданні, щоб за ваших маніпуляцій жодним чином не вплинули на робочі бізнес-процеси!!!

Я вказав вам на те, що буде конкретно зроблено.

А зараз кажіть, виправляйте самі як хочете. Хіба це професійно?!! Ви ж самі написали, що оплатите годину доопрацювання та вирішимо вашу проблему!

Я вам кажу про те, що я не бачу, щоб у вас у бізнес-процесах використовувалися змінені мною поля.
Якщо це не так - надайте саме посилання, де у вас налаштована дія, де використовувалася дана дія - я виберу там змінене поле замість вас, якщо ви не можете це зробити.
І говорив я вам це тому, що Ви налаштовували свої бізнес-процеси (а не я) – і вам має бути відомо де, що і як у вас налаштовано у бізнес-процесі – або, як мінімум, прошу вас надати цю інформацію мені.

А виходить, ми вже півдня не можемо працювати? Це як? У нас поламалася crm з вашої вини і ви кажете шукайте та розбирайтеся самі!!!

Ви не можете працювати від частини з тієї причини, що витрачаєте час на написання гнівних коментарів замість того, щоб піти мені на зустріч і внести зміни (або вказати де у вас що налаштовано в бізнес-процесі).

Шановна техпідтримка ONEBOX. Переконливе прохання виправте нам робочі процеси, працездатність яких порушена у зв'язку з діями ваших фахівців!

По-перше, я не техпідтримка.
По-друге - прошу вас в черговий раз вказати де і при яких діях у вас виникає помилка з вищевказаними полями (посиланнями, скріншотами і т.п.) щоб зрозуміти де у вас налаштована та чи інша дія, в якій використовується те чи інше поле .
Ви не вказуєте жодної конкретики суті проблеми і при цьому потребуєте вирішення. Дайте конкретику - я вирішу проблему, якщо вона виникла внаслідок моїх дій з цієї теми.
14.09.2021, 17:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Компанії ЦентрМ Адміністратор Клієнт написав:
Останнє "оформлення працівників" сьогодні пройшло успішно об 11:20 за московським часом. Тепер не відпрацьовує якусь дію в бізнес-процесі і поки що виявили проблему на цьому етапі, посилання по яких я вам надіслав. Ці посилання - це бізнес-процес "оформлення на роботу" різних співробітників, там починається з аудиту, який не йде, стоять значення "НЕ ОК". Вони виходять у тому випадку, якщо не заповнені дані МК та ДМС, а вони заповнені.

Чи правильно я розумію, що у вас були дії копіювання змінених полів контакту в процеси і вони не скопіювалися? Чи у чому проблема?
14.09.2021, 17:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Останнє "оформлення працівників" сьогодні пройшло успішно об 11:20 за московським часом. Тепер не відпрацьовує якусь дію в бізнес-процесі і поки що виявили проблему на цьому етапі, посилання по яких я вам надіслав. Ці посилання - це бізнес-процес "оформлення на роботу" різних співробітників, там починається з аудиту, який не йде, стоять значення "НЕ ОК". Вони виходять у тому випадку, якщо не заповнені дані МК та ДМС, а вони заповнені.

Я переглянув етапи процесу https://crm.centrmig.com/admin/customorder/migratsionniy-audit/288637/edit/ - я не спостерігаю де там були будь-які дії з перевірками/копіюванням додаткових полів контакту, в які ми вносили зміни.
Може конкретизувати, де саме у вас виникла проблема в бізнес-процесі?
14.09.2021, 17:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://crm.centrmig.com/admin/shop/workflowstatus/403/action/new/
https://crm.centrmig.com/admin/shop/workflowstatus/331/action/new/
знайшов ось такі налаштування бізнес-процесів, вказав нові поля
перевірте, при нових процесах – все працює коректно?
14.09.2021, 18:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можна ми перевіримо, якщо все добре дам знати. Там швидше за все на кількох етапах виникнуть проблеми. Тоді сьогодні завтра ми перевіримо, на яких етапах виникатимуть помилки, я надсилатиму посилання та короткий опис того, що сталося, і що має відбуватися на цьому етапі.
Вибачте, звичайно, мене за різкі висловлювання, але зрозумійте правильно, у нас стала робота і всі менеджери натовпом питань і претензій все до мене. У нас у день по багато разів і звільнення та прийом. Ці процеси налаштовував Нея, а ваші колеги року 4 тому. І відповідальним був один Ваш колега, ПІБ вже не пам'ятаю. Там зав'язано сотню бізнес-процесів та етапів. Тому навіть Вам дуже важко розібратися, тим паче мені.
У міру надходження проблем писатиму. Як усі етапи та бізнес процеси щодо прийому, звільнення та відновлення працівників пройдемо, то відпишуся відповідно.
14.09.2021, 18:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар