1b.app
Скопійоване посилання -

OS: Некоректно відображається незалежний інтерфейс

Добридень!
Зауважив, що "Незалежний" інтерфейс не коректно відображається, тобто не на всю довжину екрану. Не можу точно сказати в який контекстний момент, оскільки ця виникає по-різному.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Надайте, будь ласка, посилання на тестовий процес, де ця проблема присутня
04.08.2021, 13:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Derkach Dmytriy
OneBox production написав:
Добрий день. Надайте, будь ласка, посилання на тестовий процес, де ця проблема присутня

Прошу вибачення. Забув
https://our-store.com.ua/37678/
04.08.2021, 13:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

перейшов на Ваше посилання - все коректно (див. скріншот). Кеш очищали у браузері, проблема ще у когось виявляється?
04.08.2021, 14:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Derkach Dmytriy
OneBox production написав:
перейшов на Ваше посилання - все коректно (див. скріншот). Кеш очищали у браузері, проблема ще у когось виявляється?

Помилка з'являється - то не пропадає.
Кеш браузера не чистив.
Очищу кеш і попрацюю сьогодні і відпишуся, чи все ок.
04.08.2021, 14:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добре. Якщо проблема буде повторюватися, спробуйте знайти якусь закономірність, щоб можна було повторити
04.08.2021, 14:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Derkach Dmytriy
OneBox production написав:
Добре. Якщо проблема буде повторюватися, спробуйте знайти якусь закономірність, щоб можна було повторити

Знову виникла проблема.
Як струмової закономірності я не знайшов. Єдино через що я можу написати - це додавання коментарів/повідомлень, тобто якщо їх немає - все ок. Якщо вони додаються – є проблеми.
Ось на цьому процесі часто https://our-store.com.ua/37648/?page=1
04.08.2021, 14:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Виправлено. Чекайте на оновлення
04.08.2021, 15:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар