1b.app
Скопійоване посилання -

Як вказати формат поля числової з точкою, але з можливістю вказівки негативне значення?

Відповіді:

Так працює система, цілий тип не підтримує можливості вносити негативні значення.
Вони можливі лише при прорахуванні дією "обчислити та записати". Але при спробі відкоригувати вручну – система автоматично прибере "-".
Якщо потрібно рахувати з мінусом, використовуйте "число з плаваючою комою". А в діях, можете вказати округлення до цілого
05.01.2021, 11:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Губко Олександр Сергійович
Співробітник писав/ла:
Так працює система, цілий тип не підтримує можливості вносити негативні значення.
Вони можливі лише при прорахуванні дією "обчислити та записати". Але при спробі відкоригувати вручну – система автоматично прибере "-".
Якщо потрібно рахувати з мінусом, використовуйте "число з плаваючою комою". А в діях, можете вказати округлення до цілого

Мені потрібне не ціле значення, наприклад -14,45 чи 99,4 тощо.
Але якщо я виставляю тип поля "число з плаваючою точкою", як і раніше, не можу встановити мінус
05.01.2021, 13:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


тільки через формули або в рамках доопрацювання (
06.01.2021, 13:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Губко Олександр Сергійович
Співробітник писав/ла:
тільки через формули або в рамках доопрацювання (

Я можу це якось реалізувати через формули, мені потрібно щоб при створенні завдання можна було вказати тільки число з точкою, як позитивне так і негативне
06.01.2021, 14:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар