1b.app
Скопійоване посилання -

багатомовність

1. Як тимчасово відключити російську мову на сайті Larus.ua – тобто прибрати вибір мови сайту? Залишити сайт українською мовою!!!
2. Як мобільну версію сайту перекласти українською мовою?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
1. Налаштування https://larus.ua/admin/shop/settings/shop-settings/ "Не відображати перемикання мов на сайті"
2. Наскільки я пам'ятаю одночасно зробити моб версію українською а сайт російською не можна
03.01.2021, 17:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, Дмитре! Щодо мобільної версії, у мене сайт зараз українською мовою, мобільна російською, а потрібна українською мовою. Відповідно як зробити, щоб мобільна версія була українською мовою?
03.01.2021, 21:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Потрібно прописувати конфіги у коді. Це займе 1год доопрацювання. І сайт та моб. версія одночасно стане українською. Виставляти рахунок?
04.01.2021, 20:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дмитро, відповідно до Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" з 16 січня 2021 року - всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов'язані обслуговувати споживачів та надавати інформацію про товари та послуги на державному мові, це також стосується суб'єкта господарювання ектів електронної комерції.
Відповідно до цього, коли Ви продаєте свій продукт з подальшою його підтримкою, у нашому випадку це модуль "Шаблон інтернет магазину - Template23" та мобільна версія для нього повинні відповідати вимогам чинного законодавства України. У нашому розумінні при виборі мови модуля, автоматично всі інші пов'язані з ним дані підтягуються відповідним мовою.
Про яке доопрацювання ми говоримо, якщо Ваш продукт частично недоопрацьований та не відповідає вимогам законодавства?
Крім того, звертаю Ваше увагу, що у Вас на сайті відсутня функція вибору мови сайту, я не приймаю до уваги, що присутній вибір валюти сайту.
Навіть за наявності українського мови на сайті у вас відсутня можливість вибору мови, що можна тлумачити, як порушення мовного законодавства України, що несе за собою відповідальність у вигляді акту порушення, а в подальшому протоколі та штраф у розмірі від трьохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян .
04.01.2021, 21:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://prnt.sc/wj04po у вас є можливість використовувати вибір необхідної мови на сайті

Микола
Клієнт писав/ла:
Навіть за наявності українського мови на сайті у вас відсутня можливість вибору мови, що можна тлумачити, як порушення мовного законодавства України, що несе за собою відповідальність у вигляді акту порушення, а в подальшому протоколі та штраф у розмірі від трьохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян .

з чого ви взяли що сайт в інтернеті, який фізично розміщений на серверах Німеччини має брати до уваги законодавство якоїсь країни? І до речі вибір мови на сайті є https://prnt.sc/wj086x
ви вказали свою проблему, я вказав, як її вирішити, якщо вас це влаштовує - робимо. Якщо ні, на жаль ніякі аргументи робити доопрацювання для вас безкоштовно для мене спрацюють
08.01.2021, 14:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дмитре Сергійовичу, у програмному забезпечені відсутня можливість вільно використовувати потрібну мову в мобільній версії веб-сайту Інтернет-магазину. Мобільна версія працює виключно на російській мові і питання було по відображенню української мови в мобільній версії веб-сайту Інтернет-магазину. Потрібно було підключити багатомовність, або відключити російську мову взагалі і встановити одну державну мову – українську мову.
Сайт інтернет-магазину має модуль багатомовності, тому сайт може працювати на будь-якій мові, а мобільна версія працює тільки на російській мові. Суть питання вам зрозуміла.
Тепер згідно вашої офіційної відповіді від 08.01.2021 на моє запитання. Дмитре Сергійовичу, я можу вважати, що це офіційний відповідь керівництва OneBox™ у вашій особі? Чи це ваш особистий відповідь, як громадянина України, випускника бюджетного відділення ЧНТУ та найманого працівника компанії OneBox? Відмова у виконанні закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", та законодавства України так як «з чого ви взяли що сайт в інтернеті, який фізично розміщений на серверах Німеччини має брати до уваги законодавство якоїсь країни?». Компанія OneBox знаходиться за адресою: вулиця П'ятницька, 16, Чернігів, Чернігівська область, 14000, є платником податків та юридичною особою в Україні. Дмитро, м. Чернігів це територія України і діє тут законодавство України. Чи ви цього не знали як випускник із золотою медаллю Чернігівського лицею.
Також української мови на сайті не помічено крім меню - вибору мови, чи вважаєте що цей набір слів відповідає чинному законодавству України.
Дмитре, хто вам із керівництва надавав право робити гучні заяви від імені компанії OneBox, робіть своє справу як наймайній працівник. Не коментуйте на офіційному порталі компанії погляди мовного питання та чинного законодавства України власним тлумаченням, які не відповідають дійсності, поглядам і політиці власника та керівництва компанії як українського розробника та виробника. Успіхів вам, навчайте, шануйте та поважайте державну мову.
11.01.2021, 19:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

За темою завдання: вище озвучено оцінку в рамках якої я як "найманій працівник" зможу забезпечити вирішення вашого завдання. Гарного дня.
12.01.2021, 10:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Шановний клієнт,
1. компанія OneBox виробляє та продає тільки програмне забезпечення OneBox, яке відповідає законам України (OneBox є українською, сайт є українською).
2. ми не продаємо інтернет-магазини та модулі template23. Минулого – продавали, останні півроку – ні, не продаємо, ніхто у нас його не може купити ні за які гроші.
3. якщо ви в минулому купили у нас модуль інтернет-магазину, а потім вийшов закон про забезпечення української мови – то ми (OneBox) та наші партнери (інтегратор OneBox Dev Production) не зобов'язані вам щось виправляти та доопрацьовувати, тим більше безкоштовно .
4. після того, як ви купили софт інтернет-магазин - він ваш, ви його купили AS IS (як є), і саме ви далі несете 100% відповідальність перед своїми клієнтами.
5. я особисто нічого не маю проти української мови, але раз вийшов такий закон – то мого вибору його не дотримуватись. За порушення цього закону у різних сферах діяльності передбачено штрафи у розмірі від 5100 до 6800 гривень. Тому, якщо комусь не подобається моя відповідь, або що OneBox за замовчуванням російською мовою, будь ласка, накатайте скаргу в кіберполіцію, нехай вони нас оштрафують, я оплачу їм ці 6800 грн і далі всім показуватиму платіжку "оплачено, відваліть" .
6. я як CEO усієї групи OneBox із задоволенням вплинув би на наших партнерів OneBox Dev Production і можливо навіть профінансував ваше завдання щодо переходу на українську, якби ця дія призвела до того, що в мене стане більше хмарних клієнтів. Простими словами: були б ви на хмарному тарифі, платили б за OneBox щомісяця абонплату - це ваше питання ми вирішили б мовчки і відразу.
12.01.2021, 17:21
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

integrator
integrator.com.ua
у разі, якщо ваш сайт https://larus.ua/ на Боксі - можу безкоштовно перекласти на українську (або UA зробити першою за замовчуванням).
напишіть, будь ласка, на info@integrator.com.ua і я зможу віддалено це зробити з вашого комп'ютера, щоб не давати доступу адміністратора.
13.01.2021, 17:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар