1b.app
Скопирована ссылка -

многоязычность

1. Как временно отключить русский язык на сайте Larus.ua - то есть убрать выбор языка сайта? Оставить сайт на украинском языке!!!
2. Как мобильную версию сайта перевести на украинский язык?

Ответы:

Добрый день.
1. Настройка https://larus.ua/admin/shop/settings/shop-settings/ "Не отображать переключения языков на сайте"
2. Насколько я помню одновременно сделать моб версию на украинском а сайт на русском нельзя
03.01.2021, 17:35

Добрый день, Дмитрий! Касательно мобильной версии, у меня сайт сейчас на украинском языке, мобильная на русском, а нужна на украинском языке. Соответственно как сделать, что бы мобильная версия была на Украинском языке?
03.01.2021, 21:49

Нужно прописывать конфиги в коде. Это займет 1ч доработки. И сайт и моб. версия одновременно станет на украинском языке. Выставлять счет?
04.01.2021, 20:09

Дмитро, відповідно до закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" з 16 січня 2021 року - всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов'язані обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги державною мовою, це також стосується суб’єктів електронної комерції.

Відповідно до цього, коли Ви продаєте свій продукт з подальшою його підтримкою, в нашому випадку це модуль "Шаблон интернет магазина - Template23" та мобільна версія для нього, повинні відповідати вимогам чинного законодавства України. В нашому розумінні при виборі мови модуля, автоматично всі інші зв'язані з ним данні підтягуються відповідною мовою.

Про яке доопрацювання ми говоримо, якщо Ваш продукт частково недоопрацьований та не відповідає вимогам законодавства?

Крім того, звертаю Вашу увагу, що у Вас на сайті відсутня функція вибору мови сайту, я не приймаю до уваги, що присутній вибір валюти сайту.

Навіть при наявності української мови на сайті у вас відсутня можливості вибору мови, що можна тлумачити, як порушення мовного законодавства України, що несе за собою відповідальність у вигляді акту порушення, а в подальшому протоколу та штраф у розмірі від трьохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
04.01.2021, 21:12

https://prnt.sc/wj04po у вас есть возможность использовать выбор необходимого языка на сайте


Николай
Клиент писал/а:
Навіть при наявності української мови на сайті у вас відсутня можливості вибору мови, що можна тлумачити, як порушення мовного законодавства України, що несе за собою відповідальність у вигляді акту порушення, а в подальшому протоколу та штраф у розмірі від трьохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

с чего вы взяли что сайт в интернете, который физически размещен на серверах Германии должен брать во внимание законодательство какой либо страны? И кстати выбор языка на сайте есть https://prnt.sc/wj086x

вы указали свою проблему, я указал как её решить, если вас это устраивает - делаем. Если нет, к сожалению никакие аргументы делать доработку для вас бесплатно для меня врятли сработают
08.01.2021, 14:59

Дмитро Сергійович, в програмному забезпечені відсутня можливість вільно використовувати необхідну мову в мобільній версії веб-сайту Інтернет-магазину. Мобільна версія працює виключно на російській мові і питання було по відображенню української мови в мобільній версії веб-сайту Інтернет-магазину. Потрібно було підключити багатомовність, або відключити російську мову взагалі і встановити одну державну мову – українську мову.
Сайт інтернет-магазину має модуль багатомовності, тому сайт може працювати на будь якій мові, а мобільна версія працює тільки на російській мові. Суть питання вам зрозуміла.
Тепер згідно вашої офіційної відповіді від 08.01.2021 на моє запитання. Дмитро Сергійович, я можу вважати, що це офіційна відповідь керівництва OneBox™ в вашій особі? Чи це ваша особиста відповідь, як громадянина України, випускника бюджетного відділення ЧНТУ і найманого працівника компанії OneBox? Відмова в виконанні закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", та законодавства України так як «с чего вы взяли что сайт в интернете, который физически размещен на серверах Германии должен брать во внимание законодательство какой либо страны?». Компанія OneBox знаходиться за адресою: вулиця П'ятницька, 16, Чернігів, Чернігівська область, 14000, є платником податків і юридичною особою в Україні. Дмитро, м. Чернігів це територія України і діє тут законодавство України. Чи ви цього не знали як випускник із золотою медаллю Чернігівського ліцею.
Також української мови на сайті не помічено окрім меню - вибору мови, чи ви вважаєте що цей набір слів відповідає чинному законодавству України.
Дмитро, хто вам із керівництва надавав право робити гучні заяви від імені компанії OneBox, робіть свою справу як найманій працівник. Не коментуйте на офіційному порталі компанії погляди мовного питання та чинного законодавства України власним тлумаченням, які не відповідають дійсності, поглядам і політиці власника та керівництва компанії як українського розробника та виробника. Успіхів вам, вчіть, шануйте та поважайте державну мову.
11.01.2021, 19:50

По теме задачи: выше озвучена оценка в рамках которой я как "найманій працівник" смогу обеспечить решение вашей задачи. Хорошего дня.
12.01.2021, 10:58

Уважаемый клиент,

1. компания OneBox производит и продает только программное обеспечение OneBox, которое соответствует законам Украины (OneBox есть на украинском, сайт есть на украинском).

2. мы не продаем интернет-магазины и модули template23. В прошлом - продавали, последние полгода - нет, не продаем, никто у нас его не может купить ни за какие деньги.

3. если вы в прошлом купили у нас модуль интернет-магазина, а потом вышел закон про обеспечение украинского языка - то мы (OneBox) и наши партнеры (интегратор OneBox Dev Production) не обязаны вам что-либо исправлять и дорабатывать, тем более бесплатно.

4. после того как вы купили софт интернет-магазин - он ваш, вы его купили AS IS (как есть), и именно вы дальше несете 100% ответственность перед своими клиентами.

5. я лично ничего не имею против украинского языка, но раз вышел такой закон - то мой выбор его не соблюдать. За нарушение этого закона в разных сферах деятельности предусмотрены штрафы в размере от 5100 до 6 800 гривен. Поэтому, если кому-то не нравится мой ответ, или что OneBox по-умолчанию на русском языке, пожалуйста, накатайте жалобу в киберполицию, пусть они нас оштрафуют, я оплачу им эти 6800 грн и дальше всем буду показывать платежку "оплачено, отвалите".

6. я как CEO всей группы OneBox с удовольствием повлиял бы на наших партнеров OneBox Dev Production и возможно даже профинансировал вашу задачу по переходу на украинский, если бы это действие привело к тому, что у меня станет больше облачных клиентов. Простыми словами: были бы вы на облачном тарифе, платили бы за OneBox каждый месяц абонплату - этот ваш вопрос мы бы решили молча и сразу.
12.01.2021, 17:21
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/

integrator
integrator.com.ua
в даному випадку, якщо ваш сайт https://larus.ua/ на Боксі - можу безкоштовно перевести на українську (або UA зробити першою по замовчуванні).
напишіть будь ласка на info@integrator.com.ua і я зможу віддалено це зробити з вашого компютера, щоб не давати доступу адміністратора.
13.01.2021, 17:26

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий