1b.app
Скопійоване посилання -

Програми, що швидко запускаються в зручному місці

для мене проблема в новому боксі це відсутність можливість швидко запускати додатки, якими часто користуєшся
1- процеси
2- продукти
3- склад
4- звіти
5-
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
є 2 виходи,
1- додати можливість додавати сюди вкладки цих програм
2- зробити ліве меню за типом минулого боксу де у вигляді іконок наприклад можна встановити швидкий запуск додатків потрібних + функція центру повідомлень на цих піктограмках додатків теж червоним показувалася кількість БП в певному статусі, наприклад, це початкові БП замовлення та процес, що дає можливість персоналу бачити чи є в додатках, наприклад, нові БП, які вимагають уваги
якщо наприме у тебе там БП листування, то нове повідомлення покаже піктограмою типу центру повідомлень, це перетинається з Центром Комунікацій додатком.
це у багатьох сферах було б зручно. зараз для заходу в потрібний блок (додаток): замовлення / склад / листування / інше - потрібно зайти в головне меню, і якщо у тебе там багато додатків,
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

+ Повернути ГЛОБАЛЬНИЙ ПОШУК - це було мегазручно, ввести ПІБ або номер БП та отримати його для запуску. а зараз це потрібно зайти в різні додатки та шукати в кожному з них – це довго та незручно
21.08.2021, 19:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:
для мене проблема в новому боксі це відсутність можливість швидко запускати додатки, якими часто користуєшся

Якщо навести додаток - там буде можливість "Підняти до обраних". Таким чином ви можете найбільш використовувані програми підняти вгору сторінки.
23.08.2021, 12:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Таровик Дмитро Миколайович написав:
для мене проблема в новому боксі це відсутність можливість швидко запускати додатки, якими часто користуєшся

Якщо навести додаток - там буде можливість "Підняти до обраних". Таким чином ви можете найбільш використовувані програми підняти вгору сторінки.

це не вихід. я говорю про меню, яке видно в будь-якій програмі і на будь-якій сторінці. а так все одно зайти в меню перше потрібно, зайва дія, зайве провантаження сторінки, не зручно
23.08.2021, 13:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:
це не вихід. я говорю про меню, яке видно в будь-якій програмі і на будь-якій сторінці. а так все одно зайти в меню перше потрібно, зайва дія, зайве провантаження сторінки, не зручно

Після того, як ви їх додасте в "топ" - вони будуть так само у вигляді списку, що випадає, при наведенні на назву поточної програми в шапці сторінки
23.08.2021, 13:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ну не зовсім те, ну терпимо.
а Глобальний пошук створювати нову тему? його реально повернути - супер зручна річ біла, без неї набагато складніше шукати щось у боксі замовлення/клієнта
23.08.2021, 14:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

і чи можна туди вставити посилання на потрібний конкретний звіт?
23.08.2021, 14:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:
а Глобальний пошук створювати нову тему? його реально повернути - супер зручна річ біла, без неї набагато складніше шукати щось у боксі замовлення/клієнта

можете створити окрему і чекати на відповідь архітектора продукту

Таровик Дмитро Миколайович написав:
і чи можна туди вставити посилання на потрібний конкретний звіт?

тільки конкретні програми
23.08.2021, 14:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар