1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Повідомлення

https://crm-onebox.com/ru/support/notification-center/9404-os---rabota-s-uvedoml...
Продовження теми.
Чому спливаюче вікно після натискання на потрібний етап закривається і повідомлення зникає з ЦП?
Чи можна зробити, щоби цього не відбувалося, це незручно. У деяких випадках я хочу повернутися до процесу, але з повідомлень він зник. Або мені потрібно переключити далі на етап, але в цьому випадку потрібно лізти в програму і шукати процес.
Чи можна поправити?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

зараз це зроблено щоб не створювати самому собі повідомлення
20.08.2021, 02:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
зараз це зроблено щоб не створювати самому собі повідомлення

не дуже розумію, що ви маєте на увазі?
причому тут повідомлення самому собі.
мені прилітає повідомлення про якесь завдання. праворуч у ЦП показується блок цього процесу. я на нього натискаю і відкривається спливаюче вікно з інтерфейсом цього процесу. я натискаю кнопку перемикання етапу і це спливаюче вікно зникає, разом із повідомленням з ЦП. хоча буквально два тижні тому такого не відбувалося.
20.08.2021, 12:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

як можна зробити, щоб після перемикання етапу вікно не закривалося і повідомлення не видалялося?
Справа в тому, що у нас процес прийому звернення побудований таким чином: для того, щоб менеджер взяв у роботу звернення та почав спілкування з клієнтом – потрібно переключити етап. але виходить, що замість почати спілкування - вікно закривається, повідомлення зникає і доводиться шукати в додатку процес, який щойно закрився прямо перед носом. як цього уникнути?
21.08.2021, 10:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
зараз це зроблено щоб не створювати самому собі повідомлення

не дуже розумію, що ви маєте на увазі?
причому тут повідомлення самому собі.
мені прилітає повідомлення про якесь завдання. праворуч у ЦП показується блок цього процесу. я на нього натискаю і відкривається спливаюче вікно з інтерфейсом цього процесу. я натискаю кнопку перемикання етапу і це спливаюче вікно зникає, разом із повідомленням з ЦП. хоча буквально два тижні тому такого не відбувалося.

логіка ЦУ не змінювалася 3 місяці так що мова про 2х тиждень не може бути

Корнєв Михайло писав/ла:
як можна зробити, щоб після перемикання етапу вікно не закривалося і повідомлення не видалялося?
Справа в тому, що у нас процес прийому звернення побудований таким чином: для того, щоб менеджер взяв у роботу звернення та почав спілкування з клієнтом – потрібно переключити етап. але виходить, що замість почати спілкування - вікно закривається, повідомлення зникає і доводиться шукати в додатку процес, який щойно закрився прямо перед носом. як цього уникнути?

допрацьовувати мабуть таке налаштування для вас
це близько 2х годин
24.08.2021, 11:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
логіка ЦУ не змінювалася 3 місяці так що мова про 2х тиждень не може бути

У мене на комп'ютері працювало так, як я написав. А ось у співробітників із перемикання етапу закривалося спливаюче вікно і зникало повідомлення про процес.
Якщо ви підете за посиланням, яке я вказав у шапці і подивіться відео, ви переконаєтеся, що я правий.
На відео видно, що вікно, що спливає, глючить, але після перемикання етапу знову з'являється, проте.
Хтось явно щось змінив у логіці роботи. Бо те, щоб було, яке ніяке, але влаштовувало.
25.08.2021, 18:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ніхто нічого не змінював
ви просто не звертали уваги
а логіка що система не генерує повідомлення самому собі ще тягнеться з МВП
поки що мені складно зрозуміти що саме ви хочете
26.08.2021, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
ви просто не звертали уваги

я саме звернув увагу і на підтвердження своїх слів навіть відео записав, яке й представив.
тому впевнений, що працювало інакше в мене.
01.09.2021, 16:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Клієнт
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
ви просто не звертали уваги

я саме звернув увагу і на підтвердження своїх слів навіть відео записав, яке й представив.
тому впевнений, що працювало інакше в мене.

мені видніше, я ж бачу комміти та код і бачу що правок не було
03.09.2021, 16:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:

Корнєв Михайло
Клієнт
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
ви просто не звертали уваги

я саме звернув увагу і на підтвердження своїх слів навіть відео записав, яке й представив.
тому впевнений, що працювало інакше в мене.

мені видніше, я ж бачу комміти та код і бачу що правок не було

значить той "баг", який був чисто у мене в системі, працював логічніше і правильніше, ніж зараз.
тому що неправильно, щоб система закривала спливаюче вікно (та ще й видаляла повідомлення), адже користувач не давав такої команди системі.
03.09.2021, 16:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ну, як завжди загалом... зручності роботи в системі? не не чули )
18.11.2021, 18:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Може бути можливо зробити налаштування, яка буде включати/вимикати закриття вікна після натискання переходу на ін. етап або зберегти?
Незручно, що вікно одразу закривається. Деякі речі нам потрібно робити після переходу на етап, а чи не до. Не всі однакова логіка роботи процесів. Саме тому, що 1b це універсальний конструктор, тут не можна робити категоричних налаштувань, або робити більше можливостей налаштувань. Але при цьому це має бути зручним.
01.02.2022, 14:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:
Може бути можливо зробити налаштування, яка буде включати/вимикати закриття вікна після натискання переходу на ін. етап або зберегти?
Незручно, що вікно одразу закривається. Деякі речі нам потрібно робити після переходу на етап, а чи не до. Не всі однакова логіка роботи процесів. Саме тому, що 1b це універсальний конструктор, тут не можна робити категоричних налаштувань, або робити більше можливостей налаштувань. Але при цьому це має бути зручним.


сподіваюся колись ця проблема вирішиться...
05.06.2022, 17:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар