1b.app
Скопійоване посилання -

Доопрацювання вибору категорій для імпорту товарів від постачальника Brain

Потрібно зробити можливість вибирати категорію будь-якого рівня, не лише головні
- наскільки я зрозумів, зараз можна фільтрувати тільки категорії з параметром parent=1 - потрібно отримувати список, щоб не завантажувати все, а тільки ноутбуки (наприклад), бо в батьківських категоріях багато товару, який не потрібно завантажувати і в принципі обробляти, що скоротить час імпорту.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Не зовсім хороша ідея через специфіку архітектури Brain.
У бреїна наприклад категорія Батарейки може бути в 3х різних категоріях і не факт що категорію яку ти вибереш буде з ними або що та сама позиція не завантажиться 3 рази за 1 імпорт
Там можна зловити таке: вантажиш ноутбуки, у них є товар навушники, відноситься до підкатегорії аксесуари у них на сайті, але вони впадуть у бокс без категорії т.к. з бреїну приходить категорія - навушники з розділу Аудіо, яке не вантажимо за налаштуваннями
ID однойменних категорій категорій у бреїна всі різні.
Як би зробити можна те, але я не можу дати гарантій, що це буде адекватно працювати
19.11.2021, 15:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Ймовірно, ти кажеш про те, щоб перебирати всі товари та дивитися, чи підходить категорія, це не зовсім те, що я пропоную.
Якщо в запит писати id категорії http://api.brain.com.ua/products/1191/, то він віддає тільки товари, які там є
+ до назви категорії можна додати id у дужках, щоб розуміти, що я вибираю
А якщо вибрано кілька категорій для імпорту, то за кожною категорією формуватиме окремий запит http://api.brain.com.ua/products/category_id/
19.11.2021, 16:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
А категорію я проставлятиму всім одну (це вже оцінював) або заливатиму без категорії
19.11.2021, 16:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Просто зараз, навіть якщо вибрати категорію дія працює півдня і актуальність завантажених даних ставиться під сумнів + заливається, наприклад 25 до тих самих ноутбуків, хоча самих ноутбуків там 1-2к і їх можна завантажити набагато швидше
19.11.2021, 16:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я можу порефакторити, щоб категорії з Брейна були всі + перевірки на імпорт лише головних категорій – це займе близько 3год.
Отримати що вибереш - те й імпортуватиме (якщо знайде категорію - до неї, інакше - без категорії).
22.11.2021, 16:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Я не зовсім зрозумів, що ти пропонуєш, мені потрібно щоб завантажувалися товари лише певної категорії, підозрюю, це не зовсім те, що ти написав.
Виходить, що все одно лопатитиме всі товари, а в них перевірятиме категорію та завантажуватиме її товари?
22.11.2021, 16:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Я не зовсім зрозумів, що ти пропонуєш, мені потрібно щоб завантажувалися товари лише певної категорії, підозрюю, це не зовсім те, що ти написав.
Виходить, що все одно лопатитиме всі товари, а в них перевірятиме категорію та завантажуватиме її товари?

Ні. Зараз завантажує головні категорії – а буде лише ті, що вибереш із усього списку (замість лише списку головних).
Тобто якщо вибереш якусь головну та іншу дочірню – імпортуватиме всі товари по головній та всі по дочірній.
22.11.2021, 16:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Тобто якщо вибереш якусь головну та іншу дочірню – імпортуватиме всі товари по головній та всі по дочірній.

Тобто буде можливість вибрати будь-яку категорію, але буде так само галочка, що завантажувати потрібно тільки по головній категорії, як раніше? Якщо так, то підходить, це скоротить час роботи дії?
22.11.2021, 16:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
і щодо ID категорії, потрібно бачити
22.11.2021, 16:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тобто буде можливість вибрати будь-яку категорію, але буде так само галочка, що завантажувати потрібно тільки по головній категорії, як раніше? Якщо так, то підходить, це скоротить час роботи дії?

До чого тут головна категорія?
Будуть у списку всі категорії з Brain - яку вибереш - таку і вантажитиме (будь то головна чи ні).

і щодо ID категорії, потрібно бачити

можна додати у висновок селектора
22.11.2021, 16:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
окей Дякую.
як визначимося, відпишу
22.11.2021, 16:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар