1b.app
Скопійоване посилання -

Чому не оновлює товар постачальника

Є постачальник, якого вантажимо з двох прайсів
- перший прайс xml - завантажує РРЦ
- другий Google таблиця - заливаємо закупівлю та наявність
Налаштовано так https://take.ms/M5fvu
Товар https://erp.openshop.ua/admin/shop/products/198010/supplier/
Наразі йому не оновлює РРЦ з xml, шукаємо тільки за назвою товару, тому що код постачальника може відрізнятися у двох прайсах, у результаті, якщо товари пов'язані вручну – код постачальника може перезатерти при оновленні за назвою товару.
Мені потрібно:
1) Прошу підказати яка причина саме в цій позиції, чому не зв'язалася?
2) Якщо товар не знаходить за назвою, чи допоможе доопрацювання налаштування "Не оновлювати код постачальника відповідно до інших параметрів (якщо товар оновлюється за назвою, артикулом тощо)". А можливо, таке налаштування вже є, тоді я зможу додатково шукати товар за кодом постачальника, у даного товару він якраз збігається
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Наскільки я бачу РРЦ за налаштуваннями універсального імпорту з xml підтяглася - 20990
по універсальному імпорту прайсу, не побачила що для даного типу прайсу була задана настройка з колонкою ррц
можливо саме тому і не підтягнуло ще раз ррц?
13.09.2021, 19:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Марія
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Наскільки я бачу РРЦ за налаштуваннями універсального імпорту з xml підтяглася - 20990

У xml 20990, а боксі 20900
13.09.2021, 19:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Знайшла причину - через те, що не було вказано код постачальника, але пошук по ньому здійснюється, то знаходило інший товар для оновлення. Внесла виправлення, має вже нормально оновлюватися
14.09.2021, 13:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Суханицький Андрій
Інтегратор
Клієнт
Integrator CRM написав:
2) Якщо товар не знаходить за назвою, чи допоможе доопрацювання налаштування "Не оновлювати код постачальника відповідно до інших параметрів (якщо товар оновлюється за назвою, артикулом тощо)". А можливо, таке налаштування вже є, тоді я зможу додатково шукати товар за кодом постачальника, у даного товару він якраз збігається

А скільки займе таке доопрацювання? Все ж таки було б корисно, бо код багато де є, але оновлювати не хотілося б
14.09.2021, 13:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Марія
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Знайшла причину - через те, що не було вказано код постачальника, але пошук по ньому здійснюється, то знаходило інший товар для оновлення. Внесла виправлення, має вже нормально оновлюватися

Аналогічна проблема з товаром https://erp.openshop.ua/admin/shop/products/198009/supplier/
14.09.2021, 19:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Марія
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Знайшла причину - через те, що не було вказано код постачальника, але пошук по ньому здійснюється, то знаходило інший товар для оновлення. Внесла виправлення, має вже нормально оновлюватися

Поки не допомогло, ось ще товар https://erp.openshop.ua/admin/shop/products/198009/supplier/
Така сама проблема не оновлюється. Незрозуміло, в чому причина, коли я налаштовував усе працювало коректно, зараз товар не шукає.
Потрібно шукати по коду постачальника, але не його при збігу за іншими параметрами. То можна чи доопрацювання, скільки займе?
20.09.2021, 11:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Що робити? Може все ж таки доопрацювання?
23.09.2021, 17:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Там треш якийсь, прайс тепер зовсім не оновлює товари
27.09.2021, 12:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар