1b.app
Скопійоване посилання -

Вивантаження Прайс майданчик XLS обмеження на кількість фотографій, що вивантажуються

користуюся таким вивантаженням для зв'язку СРМ із своїми сайтами в т.ч. Пром. і коли файл вивантаження проходить перевірку завжди помилки по Фото, в Пром є обмеження на кількість фото, тоді як з СРМ їх перебуває більше і вивантажує більше, всі товари під час перевірки потрапляють у звіт Помилка в товарі.
Чи планується доопрацювати вивантаження на прайс майданчик із зазначенням максимальної кількості фото, що вивантажуються у вивантаження?
Ще є проблема, що при імпорті фото через XLS файл нові фото додаються, але старі не пропадають, виходить дуже багато дублів у Фото товару. Так як відсутня функція замінити фото на нові при імпорті, то в фотках після пари завантажень складається чіхарда з дублею.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Таке налаштування не планувалося при створенні дії. Її можна зробити за 1ч.
З приводу видалення фотографій наскільки я бачу, ви створили окрему тему - в ній я вам і відповів.
12.10.2020, 14:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

кількість фото можна буде виставити яке вивантажується? Наприклад, на Пром максимум 10 шт вантажить, якщо більше показує помилку по товару
12.10.2020, 14:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну так, в налаштуваннях дії можна буде вписати число - максимальна кількість фото для вивантаження
12.10.2020, 14:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://prnt.sc/uxqw5r - у цій дії. Тоді норм. Мене влаштовує. Виставте рахунок
12.10.2020, 15:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар