1b.app
Скопійоване посилання -

Помилка експорту продуктів у XLS

При встановленій галці "У колонці наявності всі крім 0 і - на!" наявність все одно вивантажується символом "+". Потрібно, щоб наявність вивантажувалося символом "!"
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Галочку поставте "У колонці наявності всі крім 0 і - на!" та "Не враховувати текст наявності для колонки наявності"
02.09.2022, 14:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

тоді все що не 0 і не буде вивантажуватися як!
02.09.2022, 14:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Галочку поставте "У колонці наявності всі крім 0 і - на!" та "Не враховувати текст наявності для колонки наявності"

на скріншоті видно що так все і стоїть, як Ви сказали, однак у файл вивантажується наявність символом "+"
02.09.2022, 15:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

при такій комбінації все має бути прибл. Зробіть для прикладу вивантаження з одним товаром і дайте посилання на бокс, де налаштована дія + його порядок у списку дій, я зможу подивитися, що не так і чому вивантажує +
02.09.2022, 15:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
при такій комбінації все має бути прибл. Зробіть для прикладу вивантаження з одним товаром і дайте посилання на бокс, де налаштована дія + його порядок у списку дій, я зможу подивитися, що не так і чому вивантажує +

посилання на бокс
https://atlantis.crm-onebox.com/app/automatization/hour/edit/
02.09.2022, 23:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олег Анатолійович писав/ла:

bu
OneBox production написав:
при такій комбінації все має бути прибл. Зробіть для прикладу вивантаження з одним товаром і дайте посилання на бокс, де налаштована дія + його порядок у списку дій, я зможу подивитися, що не так і чому вивантажує +

посилання на бокс
https://atlantis.crm-onebox.com/app/automatization/hour/edit/
02.09.2022, 23:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар