1b.app
Скопійоване посилання -

Експорт Характеристики на Prom.

Цікавити питання щодо експорту характеристик на Prom
Суть у тому що у постачальника деякі характеристики мають одну назву, а на промі вони називаються по іншому.
Як співставити їх у срм та налаштувати експорт на пром саме "правильної" назви на промі??
Зробити, таку собі, підміну назви
Ось наприклад У постачальника характеристика називається "Установка", а на Промі "Тип установки"
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

З цієї причини я почали використовувати дію "Експортувати продукти у форматі YML" замість "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS". Ось чому: у дії з yml є можливість вибрати які саме фільтри потрібно вивантажувати на Пром.
09.08.2022, 13:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
З цієї причини я почали використовувати дію "Експортувати продукти у форматі YML" замість "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS". Ось чому: у дії з yml є можливість вибрати які саме фільтри потрібно вивантажувати на Пром.


Так це частина рішення, питання як автоматизувати і зв'язати фільтра від постачальника з фільтрами
Ви якось це вирішили або в ручну заповнюєте?
09.08.2022, 13:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій писав/ла:
Так це частина рішення, питання як автоматизувати і зв'язати фільтра від постачальника з фільтрами
Ви якось це вирішили або в ручну заповнюєте?

Це питання до кінця не вирішене, тому що я не знайшов такої автоматизації.
Поки виходжу з наступним способом: під кожну площадку створюю свій фільтр (наприклад фільтр "Колір" для Прома та фільтр "Колір товару" для Розетки") і додаю їх до товару (через імпорт/експорт товарів присвоюю їх). А далі все працює як я писав вище.
Також хочу автоматизувати це питання, оскільки питання з фільтрами і характеристиками дуже глибоке. Ви торкнулися лише вершини айсберга. Наприклад, бувають такі ситуації коли потрібно передавати "назву фільтра", "ІД фільтра", "назва значення фільтра" та "ІД значення фільтра".
Наприклад, для розетки потрібно передавати такі дані:
"назва фільтра" - Колір;
"ІД фільтра" - 12345;
"назва значення фільтра" - червоний;
"ІД значення фільтра" - 87765
А для іншого майданчика:
"назва фільтра" - Колір;
"ІД фільтра" - 00000;
"назва значення фільтра" - червоний;
"ІД значення фільтра" - 11111
Тобто назва фільтра і назва значення однакова, але різні ВД.
Тому створюю і додаю багато вручну.
09.08.2022, 13:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій писав/ла:
Так це частина рішення, питання як автоматизувати і зв'язати фільтра від постачальника з фільтрами

Можна спробувати налаштувати функціонал об'єднання фільтрів. Якщо зайти в налаштування фільтрів, вибрати галочками потрібні та надіслати до програми Продукти, то там є пункт по об'єднанню
09.08.2022, 14:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бушуєв Святослав Юрійович
OneBox CORP
Іменна ліцензія писав/ла:
Можна спробувати налаштувати функціонал об'єднання фільтрів. Якщо зайти в налаштування фільтрів, вибрати галочками потрібні та Надіслати до програми Продукти, то там є пункт по об'єднанню

А як вирішити питання з назвою фільтрів ("Установка" та "Тип установки")? Для кожного майданчика потрібна різна назва, хоча значення можуть бути однакові. Чи цей функціонал вирішить це?
09.08.2022, 15:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:

Бушуєв Святослав Юрійович
OneBox CORP
Іменна ліцензія писав/ла:
Можна спробувати налаштувати функціонал об'єднання фільтрів. Якщо зайти в налаштування фільтрів, вибрати галочками потрібні та Надіслати до програми Продукти, то там є пункт по об'єднанню

А як вирішити питання з назвою фільтрів ("Установка" та "Тип установки")? Для кожного майданчика потрібна різна назва, хоча значення можуть бути однакові. Чи цей функціонал вирішить це?

ну мій варіант дає тільки момент убору дублів фільтрів. У вашому випадку виходить, потрібно готувати якийсь окремий фільтр під майданчик.
А якщо взяти, наприклад, розетку, то я думаю такий варіант зовсім не підійде. Може тільки якщо, значення фільтра від постачальника збігається з тим що потрібний розетці.
09.08.2022, 15:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бушуєв Святослав Юрійович
OneBox CORP
Іменна ліцензія писав/ла:
ну мій варіант дає тільки момент убору дублів фільтрів. У вашому випадку виходить, потрібно готувати якийсь окремий фільтр під майданчик.
А якщо взяти, наприклад, розетку, то я думаю такий варіант зовсім не підійде. Може тільки якщо, значення фільтра від постачальника збігається з тим що потрібний розетці.

Зараз я бачу лише два варіанти і вони пов'язані - доопрацюванням дій:
1) Доопрацювати дію "Порахувати значення за формулою і записати у вказане поле" в "Автоматизацію для продуктів при збереженні", а саме: зробити копіювання значення одного фільтра значення іншого фільтра.
2) Доопрацювати дію "Заповнити додаткове поле на підставі додаткових полів та даних довідника" у "Автоматизацію для продуктів при збереженні", а саме: щоб можна було брати не лише додаткові поля, а й фільтри продуктів.
Може, є ще якийсь спосіб, але на жаль, я його не бачу.
09.08.2022, 15:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можливо вам допоможе варіант при якому ви в дії експорту на пром зможете вибирати фільтр, писати його назву і вказувати його id і так для кожного потрібного фільтра?
09.08.2022, 17:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
Можливо вам допоможе варіант при якому ви в дії експорту на пром зможете вибирати фільтр, писати його назву і вказувати його id і так для кожного потрібного фільтра?

Думаю, що це було б круто зробити для кожного прайс-майданчика.
Але іноді виникають такі ситуації:
У постачальника, наприклад, вага вказана разом з одиницею вимірювання, наприклад 3 кг, а на промі просить вказати лише цифру значення, без одиниці вимірювання.
також може бути що у постачальника, наприклад потужність вказана в кВт, а на промі потужність просить вказати в Вт
Думаю тут допоможе тільки доопрацювання фільтрів, щоб можна було під кожну встановлену в срм прайс майданчик прописати назву фільтра, ід, і т.д.
09.08.2022, 19:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій писав/ла:
Думаю тут допоможе тільки доопрацювання фільтрів, щоб можна було під кожну встановлену в срм прайс майданчик прописати назву фільтра, ід, і т.д.

Так, є така проблема. Але я б зробив так, як писав вище, а не переробляв би фільтр, і ось чому: ви створили фільтр "Вага" в кг. і фільтр "Вага" у м., і два ці фільтри додали продукту. Після цього заповнили лише один фільтр, а за допомогою автоматизацій за формулою - всі інші фільтри перераховуються та заповнюються.
09.08.2022, 19:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій писав/ла:

так хун пао
OneBox production написав:
Можливо вам допоможе варіант при якому ви в дії експорту на пром зможете вибирати фільтр, писати його назву і вказувати його id і так для кожного потрібного фільтра?

Думаю, що це було б круто зробити для кожного прайс-майданчика.
Але іноді виникають такі ситуації:
У постачальника, наприклад, вага вказана разом з одиницею вимірювання, наприклад 3 кг, а на промі просить вказати лише цифру значення, без одиниці вимірювання.
також може бути що у постачальника, наприклад потужність вказана в кВт, а на промі потужність просить вказати в Вт
Думаю тут допоможе тільки доопрацювання фільтрів, щоб можна було під кожну встановлену в срм прайс майданчик прописати назву фільтра, ід, і т.д.

теоретично можна зробити галочку щоб вивантажувати тільки число і додати множник, наприклад 1000 (вводити можна буде будь-який). Щоб значення фільтра в кг переводити в грами, наприклад. Вивантажувати потрібно сам фільтр з додаванням кг, кВт тощо або просто число?
10.08.2022, 10:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:

Андрій писав/ла:
Думаю тут допоможе тільки доопрацювання фільтрів, щоб можна було під кожну встановлену в срм прайс майданчик прописати назву фільтра, ід, і т.д.

Так, є така проблема. Але я б зробив так, як писав вище, а не переробляв би фільтр, і ось чому: ви створили фільтр "Вага" в кг. і фільтр "Вага" у м., і два ці фільтри додали продукту. Після цього заповнили лише один фільтр, а за допомогою автоматизацій за формулою - всі інші фільтри перераховуються та заповнюються.

Теоретично все круто, на практиці у вас виявиться 300 автоматизацій і збереження картки продукту 3 секунди після таких рухів тіла протягом року.
10.08.2022, 10:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:

Андрій писав/ла:

так хун пао
OneBox production написав:
Можливо вам допоможе варіант при якому ви в дії експорту на пром зможете вибирати фільтр, писати його назву і вказувати його id і так для кожного потрібного фільтра?

Думаю, що це було б круто зробити для кожного прайс-майданчика.
Але іноді виникають такі ситуації:
У постачальника, наприклад, вага вказана разом з одиницею вимірювання, наприклад 3 кг, а на промі просить вказати лише цифру значення, без одиниці вимірювання.
також може бути що у постачальника, наприклад потужність вказана в кВт, а на промі потужність просить вказати в Вт
Думаю тут допоможе тільки доопрацювання фільтрів, щоб можна було під кожну встановлену в срм прайс майданчик прописати назву фільтра, ід, і т.д.

теоретично можна зробити галочку щоб вивантажувати тільки число і додати множник, наприклад 1000 (вводити можна буде будь-який). Щоб значення фільтра в кг переводити в грами, наприклад. Вивантажувати потрібно сам фільтр з додаванням кг, кВт тощо або просто число?

Для прома потрібно лише число.
Множник, вибирати фільтр, писати його назву та вказувати його id.
Тільки може це робити не у файлі експорту, а в налаштуванні кожного прайс-майданчика??
Чи як буде простіше зробити? І як дешевше?
10.08.2022, 11:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар