1b.app
Скопійоване посилання -

Замовлення з пром / PROM зайшло без бізнес процесу (тобто не назначився БП=0) / admin_promua_auto_action_import_orders

Вісь історія замовлення &page=0
Воно прийшло з прома, але якщо подивитись історію то там показує categoryid було = 0
Тобто десь пройшов збій і система не змогла походу правильно відпрацювати
Після цього замовлення було інше https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/58939/edit/
Там все нормально
Прошу розібратися чому стався збій і виправити помилку
admin_promua_auto_action_import_orders
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Це рідкісний випадок, коли БД не змогла оновити запис у таблиці
10.12.2021, 17:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

anonymous duck
OneBox production написав:
Добрий день. Це рідкісний випадок, коли БД не змогла оновити запис у таблиці

Схоже, що це не тільки в мене, а й у інших клієнтах ось аналогічне завдання. protsessa/
І схоже це не рідкісний випадок ось це одне замовлення =&productidvalue=&filtercdatefrom=&filtercdateto=
Це вже замовлення не по прому, а по розетці, тобто проблема не з промом, а взагалі
1. Я не зрозумів вашої відповіді "коли БД не змогла" чому вона не змогла, які причини, хто в цьому винний до кого можна звернутися, щоб подібних ситуацій не повторювалось?
2. Чому ваш колега в аналогічній задачі що-небудь правив у коді (тобто він не писав перекладавши вину на БД, а щось правивши в коді, а ви перекладаєте стрілки на БД?
3. Раніше я цю задачу бачив тут https://1b. app/ua/app/promua/ але її вже там немає (там показуються не всі завдання, а тільки за якийсь період)?
PS: Нажаль ваш керівник Устименко Ігор обмеживши мене в можливості писати 1 повідомлення на добу тому я не зможу вам оперативно відповідати, тому прошу не задавати питання, а спробувати розібратися з проблемою на базі тих даних
15.12.2021, 16:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я дав вам відповідь, якщо він вас не влаштовує, ви можете почекати інший. На запитання вище ви можете отримати відповіді у вказаних там же темах.
15.12.2021, 16:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар