1b.app
Скопійоване посилання -

Неправильно працює вивантаження цін на Prom (авт.дейст. експорт продуктів у форматі YML)

Добридень!
При розвантаженні товарів на Prom ціна відправляється разом із знижкою. У налаштуваннях імпорту на Промі налаштування встановлено правильно. В авт. дії також вимкнені галки на імпорт знижок. Необхідно виправити помилку, щоб ціни вивантажувалися правильно, без урахування знижок.
Сьогодні ціни дуже відрізняються. Наприклад, товар у боксі без знижки коштує 194 грн., зі знижкою 165 грн. На промі ціна 155,20. (Див. скрини).
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Скиньте будь-ласка на свій бокс. Поки по скрінах я бачу, що все вивантажує нормально, ціна товару 190, знижка 20%, ціна зі знижкою 194*0,8=155,2
23.08.2021, 12:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://strikeshop.com.ua/
Так, але скидка не має вивантажуватися на Пром.
23.08.2021, 12:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Бачу у вас налаштовано 2 таких дії і в обох з них знижка повинна вивантажуватися. На підставі яких налаштувань ви вважаєте, що ціна при вивантаженні в yml не повинна враховувати знижку?
23.08.2021, 12:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Спробуйте прибрати галочку з поля "Вивантажувати вказану ціну зі знижкою продукту в полі price, а без знижки - в oldprice"
23.08.2021, 13:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Спробуйте прибрати галочку з поля "Вивантажувати вказану ціну зі знижкою продукту в полі price, а без знижки - в oldprice"


Тут все правильно, галочка не стоїть.
23.08.2021, 13:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Бачу у вас налаштовано 2 таких дії і в обох з них знижка повинна вивантажуватися. На підставі яких налаштувань ви вважаєте, що ціна при вивантаженні в yml не повинна враховувати знижку?

Так, все вірно, дві події.
На підставі того, що вимкнені поля "Додавати ціну без знижки у поле oldprice" та "Вивантажувати зазначену ціну зі знижкою продукту в полі price, а без скидки - в oldprice"
23.08.2021, 13:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перша галочка – жодного зв'язку. Друга стосується знижки на рівні цін. Дія не буде вивантажувати ціну тільки у випадку, якщо в дії вкажіть ручками, звідки вивантажувати поле price.
23.08.2021, 14:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добре, у будь-якому разі ці два поля не використовуються. У чому може бути причина того, що вивантажуються ціни зі скидкою? До цього на минулій неділі все працювало правильно
23.08.2021, 14:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Каріна, я вище пояснив, у якому разі ціна вивантажується без знижки: якщо ви її берете з додаткового поля або рівня цін. Знижка так само могла не вивантажуватися, якщо у вас стояло налаштування "Заборонити застосовувати знижку, вказану в картці товару" або встановлено невідповідну дату початку акції в картці контакту. Все, у будь-якому іншому випадку знижка повинна вивантажуватися у файл.
23.08.2021, 14:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пробувала варіант брати ціну з рівня цін – все одно вивантажувало зі знижкою.
Які налаштування мають "Заборонити застосовувати знижку, вказану в картці товару"?
23.08.2021, 15:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У глобальних параметрах системи. При включенні цієї настройки у вас в системі перестане застосовуватись знижка до цін продуктів. Якщо ви хочете вивантажувати ціну без знижки на пром, можете копіювати її в допполі та вивантажувати вже без неї. Також можу запропонувати галочку в налаштування дії, яка ігноруватиме вашу знижку на товар при розвантаженні, займе близько години.
23.08.2021, 15:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Залишається питання, чому вигружалася знижка, коли ціна бралася з поля рівня цін? Повністю заборонити знижку у картці товару не підходить.
Така проблема почалася у п'ятницю-суботу, до того все було справно.
23.08.2021, 15:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У цьому питанні, на жаль, нічим не можу вам допомогти. Я можу пояснити чому так чи інакше працює зараз та не ХХХ днів тому. Умови, які на це впливають, я описав вище.
23.08.2021, 16:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар