1b.app
Скопійоване посилання -

Перестала працювати настройка фільтр-характеристики "Сортувати як числа"

Добридень! Сьогодні зауважив, що у нас перестала працювати налаштування у фільтрах-характеристиках до продуктів "Сортувати як числа" А ось що відображається на сайті Але при цьому якщо я в товарі зміню значення фільтра і поставлю замість 80, наприклад, 180 тоді все відпрацьовує. Плюс до всього сьогодні помітив створені не мною характеристики із негативним значенням сортування
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Швидше за все, проблема в тому, що зазначені значення фільтрів не є числами і через це їх сортує як рядки. Якщо забрати кг, то все буде прибл.
05.05.2021, 13:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У нас більшість характеристик із зазначенням (кг, мм, кВт, Вт...) і раніше все працювало без проблем, а зараз цей функціонал не працює. Нам робили доопрацювання по URL фільтрів, може там щось зачепили
05.05.2021, 17:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дайте, будь ласка, посилання звідки ви зробили скрін з різними варіантами вантажопідйомності, я подивлюсь чому точно так сортує значення
11.05.2021, 17:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Ось посилання на категорію з товарами https://box.trudovik.com.ua/tachki/
12.05.2021, 13:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Переписав ваш модуль, щоб він дивився на вказану галочку, тепер має працювати
12.05.2021, 17:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Ця проблема виправилася, зате відразу вилізла інша, при використанні російської мови на сайті все працює відмінно А ось при включенні української версії відразу проблеми з фільтром
У картках та в укр, і в рус версії характеристики прописані
13.05.2021, 10:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Ця проблема виправилася, зате відразу вилізла інша, при використанні російської мови на сайті все працює відмінно А ось при включенні української версії відразу проблеми з фільтром
У картках та в укр, і в рус версії характеристики прописані
13.05.2021, 10:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

відкрийте будь-ласка один із продуктів, переключіть мову українською та збережіть вкладку фільтрів в адмінці
13.05.2021, 10:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зробив, що фільтр з'явився. А як мені тепер це все зробити?
13.05.2021, 10:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

можливо через завантаження продуктів xls, подивіться чи є там фільтри різними мовами
13.05.2021, 11:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дивно, фільтри не з'явилися тільки в цій категорії, яку я давав для прикладу, в інших категоріях нормально відображається
13.05.2021, 12:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сонячна погода
я скоро прийду писав/ла:
можливо через завантаження продуктів xls, подивіться чи є там фільтри різними мовами

Через експорт продуктів у xls вивантажує лише російську мову, хоча в адмінці стоїть українська. Назви товарів, категорія теж російською. Експорт не працює в укр версії
13.05.2021, 12:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у вас є 154000 значень фільтрів з 261000 немає значень українською мовою.
Зробив, щоб якщо немає значення фільтра українською мовою, підтягувало значення російською в блоці фільтрації. Тепер на ua має показувати нормально.
13.05.2021, 14:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар