1b.app
Скопійоване посилання -

Шаблон Template23 в оренду

Доброго дня хотів би обговорити таку можливість.
Чи можна взяти Шаблон Template23 в оренду, а не купувати його? Або якимось чином випробувати його перед покупкою, тому що не до кінця впевнений, що він мені підійде, хотів би спершу його випробувати.
Якщо так, то з ким можна зв'язатися з цього питання.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Олексій,
На даний момент ми не продаємо модуль інтернет-магазину (принаймні намагаємося цього не робити).
Ось тут я описував причини такого рішення.
Доповню:
Можливо, в майбутньому ми вирішимо зробити продукт інтернет-магазину, який легко зможуть підтримувати тисячі інших підрядників, дизайнерів, верстальників. Але це точно не 2020-2021.
11.11.2020, 20:29
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
https://crm-onebox.com/ru/support/onebox-integrators/1388-ishchu-spetsialista-po...

Максим дякую за відповідь, порадьте тоді який інтернет магазин вибрати за наступних даних:
1. Особистий кабінет для клієнта
2. Великий список можливостей інтеграції з Onebox
3. Вивантаження з Onebox в Інтернет магазин більше 150 000 одиниць товару (включаючи картинки, наявність і так далі, всі поля бажано, база товарів буде вестися в Onebox)
4. Отримання замовлень з Інтернет-магазину в Onebox
11.11.2020, 20:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Олексій,
насправді мені досить важко зараз дати якусь конкретну рекомендацію.
Ваші параметри, які ви описали є по суті у всіх двигунах.
Кабінет клієнта можна зробити на OneBox.
15 000 товарів – це дрібниця.
Я б орієнтувався швидше на такі параметри:
- наскільки сильно ви будете хотіти його доопрацьовувати по дизайну та фічам?
- для вас цей інтернет-магазин буде найголовнішим каналом продажу чи ні? Весь трафік йтиме на нього чи все-таки більше замовлень буде з промо/олх/...?
- скільки грошей на місяць/рік ви реально можете витрачати на допили та розвиток магазину?
- чи готові ви паритися зі своїм хостингом/сервером чи ні? (якщо ні - треба вибирати щось хмарне типу shopify або добре).
Більш конкретно по всіх нюансах різних популярних магазинів попрошу відповісти наших розробників, вони роблять всі ці інтеграції з ними і знають підводні камені куди точніші за мене.
13.11.2020, 10:03
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
shopify

Дякуємо за відповідь, ви трохи не правильно побачили, товарів не 15 000, а 150 000 одиниць.
13.11.2020, 10:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олексій
Клієнт писав/ла:

Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
shopify

Дякуємо за відповідь, ви трохи не правильно побачили, товарів не 15 000, а 150 000 одиниць.

це все одно не ультра велика цифра
ви можете взяти щось на кшталт опенкарта або добрепа - у нас є клієнти з магазинами на цій платформі, у яких подібна кількість
14.11.2020, 11:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар