1b.app
Скопійоване посилання -

Налаштування вивантаження

Налаштовую єкспорт товарів в опенкарт, але не можу до кінця розібратись. Можливо хтось стикався/підкаже.

-На деякі товари не вірно проставляється бренд в опенкарт. До прикладу в боксі "Sunfish" а в опенкарт проставило "Zero Tolerance"

-В боксі велика кількість товарів, і щоб не єкспортувати одразу товари, яких нема в наявності - Вибрав галочку"Выгружать только продукты в наличии". Але стикнувся з тим, що коли товар закінчується, він не зникає з опенкарту, не проставляється 0 замість 99 (Питання чи повинен зникати?)

-Якщо він і не повинен зникати, то як краще всього налаштувати? Якщо я виберу "Вивантажувати тільки продукти, які оновлювалися за останню зазначену кількість годин." чи не буде воно все-одно вивантажувати всі без виключення продукти, так як при перерахунку цін раз на добу змінюється поле "availtext"?

Відповіді:

Грабовий Павло Анатолійович
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Грабовий Павло Анатолійович писал/а:
-В боксі велика кількість товарів, і щоб не єкспортувати одразу товари, яких нема в наявності - Вибрав галочку"Выгружать только продукты в наличии". Але стикнувся з тим, що коли товар закінчується, він не зникає з опенкарту, не проставляється 0 замість 99 (Питання чи повинен зникати?)

-Якщо він і не повинен зникати, то як краще всього налаштувати? Якщо я виберу "Вивантажувати тільки продукти, які оновлювалися за останню зазначену кількість годин." чи не буде воно все-одно вивантажувати всі без виключення продукти, так як при перерахунку цін раз на добу змінюється поле "availtext"?

Це все налаштував. Одразу не побачив в хвилинному кроні дію "оновити наявність в opencart". Все працює в парі із галочкуою "Выгружать только продукты в наличии"

А ось чому на деякі бренди проставляє інший так і не розібрався. Вже пробував і видаляти бренди, і видаляти товари. Все одно залітають під іншим брендом деякі.
26.07.2024, 10:33

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар