1b.app
Скопійоване посилання -

Доробка: імпорт комплектів товарів у Хорошоп

Прошу прорахувати доопрацювання для імпорту комплектів товарів на Хорошоп. Ось посилання на апі https://horoshop.atlassian.net/wiki/spaces/DOCS/pages/36998259
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень. Підкажіть, що Ви хочете вивантажувати туди? Якісь певні списки продуктів?
24.06.2024, 17:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



let him cook

OneBox production написав:

Добридень. Підкажіть, що Ви хочете вивантажувати туди? Якісь певні списки продуктів?



Добридень!

Хочу для певного товару створювати якийсь певний список/списки та вивантажувати на Хорошоп. Може, ці списки краще робити з паспортів продуктів чи ще якось не знаю як краще.

Як приклад, показую на зображенні
24.06.2024, 21:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я можу передати з будь-якого місця в боксі, хоч список хоч довідник, питання в тому, як Вам буде зручніше це вести. Спробуйте кілька варіантів і скажіть як найкраще Вам вестиме ці списки - я зможу оцінити доопрацювання з передачі
25.06.2024, 00:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



let him cook

OneBox production написав:

Я можу передати з будь-якого місця в боксі, хоч список хоч довідник, питання в тому, як Вам буде зручніше це вести. Спробуйте кілька варіантів і скажіть як найкраще Вам вестиме ці списки - я зможу оцінити доопрацювання з передачі



Думав як це краще зробити, але, на жаль, не знайшов рішення. Все дуже заплутано чи не зручно.

При оформленні замовлення цього комплекту товарів на сайті процес Бокса створює новий продукт і ще до цього замовлення додаються товари, які входять до комплекту (ось приклад замовлення https://our-store.com.ua/99223/). Картинку також додав.

І через це виникають такі проблеми. Наприклад:

1) Потрібно багато створювати карток товару.

Ось як я це бачу:

Крок 1: створюється нова окрема картка товару з назвою "Разом дешевше" та створюємо в ній паспорт продукту "Разом дешевше" до якої додаються товари з яких складається комплект;

Крок 2: а цю нову картку товару "Разом дешевше" з паспортом, потрібно додати додаткове поле з мультивибором товарів до основної картки яку вже вивантажуємо на Хорошоп;

Якщо робити за цією логікою, виходить така математика. Ось приклад: для 100 товарів на сайті, додати по 2 різні комплекти, виходить потрібно створити 200 нових карток товару з паспортом. Але через 1-2 місяці ці картки можуть вже не застаріти і не будуть актуальними.

2) Налаштовувати та контролювати залишки у цих комплектах

Ще ось тут я додатково постарався пояснив на відео https://youtu.be/VJnP9oyJIqk

Прошу допомогти вирішити цю проблему.
25.06.2024, 11:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А один товар завжди входить лише в один комплект чи може брати участь у кількох?
25.06.2024, 16:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


let him cook
OneBox production написав:
А один товар завжди входить лише в один комплект чи може брати участь у кількох?

Ні, один товар може входити до різних комплектів. Ось детально показав, як усе працює https://youtu.be/i_3mBl0iS-0
26.06.2024, 15:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я зрозумів. У нас є функціонал списків продуктів, створюєте список – додаєте до нього продукти. Таким чином отримуєте Х пов'язаних між собою продуктів. Можемо в списку зробити кілька додатків, там зможете задати ціну для цих списків, назву комплекту (який передати на добре), відсоток знижки (якщо немає ціни і потрібна саме знижка в %) ну і за ідеєю все. У налаштуваннях експорту здаємо налаштування щоб вибирати тільки якісь конкретні списки за якоюсь ознакою (у процесі вирішимо як буде зручніше). Ну і по ідеї все, передамо в добре, а сам добре вже відобразить їх у кожному з товарів.
Ще за ідеєю нам потрібне видалення комплектів, тобто щоб комплект видалений у нас - видалити його там, інакше він так і залишиться висіти в добре.
Все, що я описав займе близько 10ч. Якщо раптом будуть якісь ще проблеми зі списками, вирішимо в рамках цього годинника. Тобто. в результаті отримайте робочу інтеграцію наших списків продуктів та комплектів добре.
Виставити рахунок на доопрацювання.
26.06.2024, 22:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень. Виставити рахунок на доопрацювання або Ви поки що не робитимете її?
30.07.2024, 15:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


let him cook
OneBox production написав:
Доброго дня. Виставити рахунок на доопрацювання або Ви поки що не робитимете її?

Доброго дня!
Поки що ця сума не входить до мого бюджету. Можливо у майбутньому. Або якщо є хтось кому потрібна дана доробка, я готовий брати участь в інвестуванні
12.08.2024, 11:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

добрий день, ми готові взяти участь
20.09.2024, 09:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар