1b.app
Скопійоване посилання -

не імпортуються замовлення із сайту

Одномоментно перестали працювати інтеграції приват24, пошти (на відправку листів) та завантаження замовлень з опенкарта
помилок не бачу, айпі прописам вірно, апі ключ теж вірний
але з 2 числа приблизно з 12,20 перестали працювати інтеграції
допоможіть вирішити питання
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Дмитро добрий день
бачу у вас три підряд схожі запити, швидше за все у вас перевантажений хвилинний крон, можливо поставлена якась блокуюча дія. спробуйте відключити всю автоматизацію раз на хвилину, дочекатися спрацювання, а потім вмикати по черзі.
можливо також, що у вас закінчилося місце на сервері.
якщо у вас оренда - то в будь-якому разі потрібна допомога адміністратора OneBox, зв'яжіться з вашим менеджером.
05.04.2022, 11:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

з приводу крона сумніваюся, бо працювало 2 роки і все гаразд було
з приводу місця ... треба уточнювати, хоча припустимо пошта на вхідні фіксується ... а на відправку вже немає
а де я можу переглянути контакти менеджера?
05.04.2022, 11:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
якщо можна - поділіться яка ж була причина і як вирішили
05.04.2022, 21:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

зупинився крон (в логуванні був лог про це) тільки сьогодні помітив це повідомлення
зайшов в автоматизацію, вимкнув хвилинні завдання, через 5 хвилин назад увімкнув і запрацювало
може, звичайно і ТП щось зробили, тому що після цього мої питання з форуму були видалені (крім цього)
05.04.2022, 22:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар