1b.app
Скопійоване посилання -

Оцінка додати іконки у характеристики

Приклад:
https://tashuta.ua/krest-svetodiodniy-s-dinamikoy-odnotsvetniy-600h600-dvuhstoro...
У фільтрах можна додавати піктограми
Відповідно, з'явиться тут
Щоб не додавати вручну в кожну картку іконки, потрібно до розділу «фільтра та характеристики» , додати вкладку «значення фільтрів»
У ній бачимо всі значення фільтрів, які є на сайті
до яких можна прикрутити фото.
Відповідно якщо до значення додано фото, то воно і з'явиться у всіх картках де зазначено це значення
Прошу оцінити дане доопрацювання
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Ок, давай доробимо, чекаю на рахунок. Ще один коментар - якщо треба буде включати галку при імпорті , що б не обнулялися піктограми
На даний момент при включенні галки вони зникають
29.11.2021, 12:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ігоре! Є якась інформація з доопрацювання?
15.12.2021, 12:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня,
Завдання прийнято в роботу, повідомити про результат найближчим часом.
21.12.2021, 14:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сергій, список значень було додано
https://tashuta.ua/admin/shop/products/filtervalues/
з приводу видалення піктограм при імпорті, у вас налаштована годинна дія Заповнити фото фільтрів продукту?
22.12.2021, 13:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Список значень побачив, працює, але те, що й говорив і робив на цьому акцент, після імпорту піктограми на сайті зникають.
1.Годинна дія "Заповнити фото фільтрів продукту" - не варто
2.Галку при імпорті "Запустити дію" Заповнити фото фільтрів продукту" після завантаження" - не ставлю
26.12.2021, 17:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви обираєте "Видалити старі значення фільтрів продуктів", це означає, що записи зі значеннями та зображеннями фізично видаляються з бази
Спробуйте натомість вибрати опцію Перезаписувати значення фільтрів продуктів
27.12.2021, 15:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я пробував раніше, але логіка працює так що якщо допустимо назвав опцію - "Вибрати цве" тобто зробив друкарську помилку. Ти її пробуєш виправити, але після вивантаження файлу у тебе буде вже дві опції стара "вибрати цве" і нова "вибрати колір"
На жаль галка "перезаписати значення" не працює
Ось приклад https://tashuta.ua/krest-svetodiodniy-s-dinamikoy-600h600-dvuhstoronniy/
тут я спробував виправити назву "Вид" на назву "Вид1"
поставив галку "перезаписати значення" у результаті отримав дві назви стару та нову
Піктограми не пішли, але все ж таки галкою "перезаписати значення" користуватися не можна так як вона нічого не перезаписує і в майбутньому тільки нахиляються назви фільтів при будь-якій їх зміні
03.01.2022, 17:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ташута Сергій Григорович писав/ла:
тут я спробував виправити назву "Вид" на назву "Вид1"

Ви робите однаковими назви опцій у боксі та файлі перед їх імпортом, тобто. синхронізуєте зміни?
03.01.2022, 17:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Не зовсім зрозумів питання. Приклав файл ексель, по якому роблю вивантаження. У цьому файлі 41 стовпчик відповідає за "назву фільтрів"
При імпорті зазначено, що в 41 колонці "назва фільтрів"
Відповідно я її перейменував з "Вид" на "Вид1". Поставив галку "перезаписати назву". У результаті мало б 41 колонку перезаписати і назву змінити, але так не сталося
03.01.2022, 18:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо файлі одна назва, а системі - інше, буде створено новий запис про фільтр, т.к. пошук фільтрів імпорту з файлу йде за назвою.
04.01.2022, 11:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тож який сенс "перезаписати значення" - якщо перезаписати не можна? Вище наводив приклад: зробив помилку в назву, хочу перезаписати з правильною назвою.
Нехай би стара назва в боксі залишалася, але навіщо її підв'язувати до картки товару і робити клон?
Сенс тоді галки "перезаписати значення"?
Я так розумію, повинен створюватися новий запис про фільтр саме якщо галка знята. Якщо ж галка стоїть – має перезаписувати значення
04.01.2022, 13:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Діма, ну я так і не можу користуватися цією доробкою. Є якесь рішення. Чи буде галка "Перезаписати значення" працювати правильно?
12.01.2022, 12:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Здрастуйте, Сергію, вибачте за паузу з відповіддю.
Галочка "Переписати значення" працює згідно з таким описом
"При імпорті знаходимо назву завантажуваного фільтра і якщо товар такий вже є, то перезаписуємо його параметри (значення, галочки, націнка, артикул) , вибрані при імпорті з файлу
Важливо - перевіряємо тільки значення фільтра, що завантажується, тобто, якщо я при імпорті вибираю тільки фільтр "Стан" і більше ніякі, то перезаписати потрібно
тільки параметри фільтра "Стан", а решту фільтра залишаємо без зміни."
Але якщо ви хочете змінити (поправити) назву фільтра, це потрібно зробити перед імпортом і у файлі, і в Onebox, інакше буде створено новий фільтр, т.к. пошук існуючого фільтра йде за назвою.
Якщо вибрати "Видалити старі значення фільтрів продуктів", буде видалено всі значення фільтрів продукту, неважливо, зустрічаються вони у файлі чи ні.
У такому разі неможливо буде будь-яким способом на постійній основі прив'язати id іконки до значень, т.к. вони будуть щоразу різні.
12.01.2022, 16:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Діма, а що маєш на увазі під рядком "Якщо я при імпорті вибираю тільки фільтр "Стан" і більше ніякі"
Як при імпорті можеш вибрати лише один фільтр?
За id фільтра сенс зрозумілий, доведеться за будь-якої зміни фільтра, спочатку коригувати його в боксі
12.01.2022, 18:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ташута Сергій Григорович писав/ла:
Діма, а що маєш на увазі під рядком "Якщо я при імпорті вибираю тільки фільтр "Стан" і більше ніякі"
Як при імпорті можеш вибрати лише один фільтр?

Мається на увазі те, що будуть оброблені тільки ті фільтри, які вказані як номери стовпчиків файлу в налаштуваннях імпорту
14.01.2022, 19:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Все ж таки з практики просто перезаписати значення не виходить, утворюється плутанина. Можна оцінити доопрацювання: за умови коду стоїть галочка "Видалити старі значення фільтрів продуктів" при імпорті - не видаляти і ніяк не впливати на іконку значення фільтра (на фото).
17.04.2022, 00:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ташута Сергій Григорович писав/ла:
Все ж таки з практики просто перезаписати значення не виходить, утворюється плутанина. Можна оцінити доопрацювання: за умови коду стоїть галочка "Видалити старі значення фільтрів продуктів" при імпорті - не видаляти і ніяк не впливати на іконку значення фільтра (на фото).

1год
28.04.2022, 11:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ташута Сергій Григорович писав/ла:
Все ж таки з практики просто перезаписати значення не виходить, утворюється плутанина. Можна оцінити доопрацювання: за умови коду стоїть галочка "Видалити старі значення фільтрів продуктів" при імпорті - не видаляти і ніяк не впливати на іконку значення фільтра (на фото).

Добрий день.
Допрацював, щоб під час встановлення "Видалити старі значення фільтрів продуктів" видалялися тільки ті фільтри продукту, які не були оновлені/додані після імпорту.
Перевірте будь-ласка на якомусь одному продукті – чи все працює як треба?
29.04.2022, 15:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар