1b.app
Скопійоване посилання -

Треба актуальна інструкція

Не зрозуміло як працює Productlist.
Все зроблено по існуючий інструкції, але при переході до Productlist замість відображення продуктів відправляє до першого блоку.

Відповіді:

Добридень. Скиньте посилання на налаштування бота будь ласка, я подивлюся, що там налаштовано.

Ось приклад такого блоку, в нього повинен вести якийсь конектор з іншого блоку, в налаштуваннях блоку повинен бути обраний список продуктів, який показувати і в списку продуктів повинні бути продукти. Якщо 3 умови виконуються, список продуктів повинен відображатися
22.05.2024, 10:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Посилання на бота https://karelles.1b.app/app/bot-constructor/1/

Не спрацьовує виведення товарів якщо через дві панелі навігації, якщо з першої панелі то все працює як треба.

І ще знайшов баг що при заповнені зміними поля "Шаблон для рядка з назвою продукту" виводить назву зміної замість значення.
Також не знаю, це баг чи фіча, але це поле відображаєтся під полем "Шаблон для рядка з описом продукту".
22.05.2024, 10:36

Меню на те і меню, щоб воно було одне (його ідея в тому, щоб завжди показати Вам головні кнопки програми)) друге меню ламає бота.

Перенастроїв Вам через текстовий блок слід. навігацію, списки продуктів почали виводитись. Доналаштуйте стрілочки де не вистачає
22.05.2024, 10:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Велике Вам дякую за роз'яснення. Далі я вже сам з усім розберусь.
22.05.2024, 10:59

був радий допомогти. Питайте, якщо ще щось буде незрозуміло
22.05.2024, 11:35

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар