1b.app
Скопійоване посилання -

Користувачі скаржаться на кілька критичних проблем

Добрий день!

Користуюсь вашим сервісом для налаштування тг-бота:
- https://carmalift.1b.app/desktop/
- https://t.me/carmalift_bot

Використовуємо бота як лендінг/канал комунікації для користувачів нашого мобіль застосунку.
Вчора в нас відбувся черговий бета-реліз нашого застосунку і отримали ріпорти про кілька критичних проблем.

1. В користувачів періодично відкривається чат з ботом, і через це вони не можуть користуватись меню поки не тапнуть "завершити чат"

У нас в налаштуваннях стоїть відкривати чат коли користувач написав щось рандомне боту - однак він чомусь в них відкривається коли вони користуються кнопками меню (і не кнопкою виклику чату).
Помітив, що ця проблема в мене зарепродюсилась коли я вніс зміни в кнопки (просто перейменував одну з них) - чат у мене вже був відкритий коли я тільки відкрив меню. А кнопка оновилась лише після натиснення "Завершити чат"

2. Періодично бот двічі/тричі вертає текстовий блок, що викликається "быстрым ответом"

3. Користувачі продовжують отримувати повідомлення через розсилку бота, навіть коли вже відписались від нього.

Відповіді:

1. Схема роботи відкриття чату наступна: якщо в чат приходить якийсь текст, який відрізняється від назви кнопок - відкривається чат. У Вашому випадку ви змінили назви кнопок, а меню у користувача залишилося зі старими кнопками (воно оновлюється тільки при взаємодії з ботом), відповідно якщо ви натиснули на стару кнопку, її не знайшло серед поточний і відкрило чат.
Як це фіксується: відключіть налаштування, яке завжди відкриває чат
2. Не зрозумів Вас.
3. Від робота недостатньо відмовляться, щоб не отримувати повідомлення від нього. Його потрібно зупинити та заблокувати, якщо ви просто відписалися від бота – бот все ще має право надсилати вам будь-які повідомлення.
21.04.2023, 11:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Дякую за відповідь)

2. Мав на увазі, що коли натискаєш на "швидку відповідь" у боті, то відповідний текстовий блок приходив двічі, а деколи тричі.

Але проблема більше не відтворюється, тому можливо це був якийсь епізодичний баг
23.04.2023, 11:29

Так могло статися тільки якщо натискання відбувалося кілька разів поспіль, оскільки за замовчуванням бокс може надіслати тільки один блок і блок з меню до нього. Кілька відповідей могло бути тільки якщо телеграм надіслав по блоку кілька запитів, це може бути або через подвійний клік або через якийсь глюк. Якщо ситуація не повторюється, думаю, можна списати це на тимчасовий збій.
24.04.2023, 17:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Дякую)
25.04.2023, 17:22

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар