1b.app
Скопійоване посилання -

Створення Viber спільноти "OneBox - Болталка/Філософія" (відкрите, незалежне, чесне)

Всім привіт!
Прийшла ідея створити відкриту, незалежну, чесну спільноту у Viber
В рамках якого можна висловлювати свої думки без побоювання, що тебе заблокують або заблокують без вагомих на це причин.
Причини створення такі:
1. Я звик спілкуватися у Viber і думаю не я один такий із користувачів OneBox
2. Не знайшов дійсно незалежного каналу, на якому можна спокійно спілкуватися без модерації.
Передбачається, що суспільство буде більшою мірою для психологічного розвантаження користувачів, непростого продукту OneBox.
Тому хотілося б обговорювати теми в жанрах: комедія, драма, біографія, трагікомедія
Кому цікаво запрошую https://invite.viber.com/?g2 = AQBK
Суть топіка запитати команди творців (Максима та Ігоря) не проти вони подібного співтовариства ?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Владиславе, добрий вечір!
Офіційна позиція OneBox:
1. поточний форум не модерується, ми нічого не видаляємо та нічого не виправляємо у коментарях.
2. ми не проти якщо хтось буде будувати спільноти, ми тільки за.
3. але пункт 8 цієї угоди https://crm-onebox.com/ru/support/onebox-official-news/9231-snyati-vse-ograniche... це не скасовує.
Простими словами: робіть що хочете, але будь-хто в інтернеті залишатиме негатив у будь-якій формі і ми про це дізнаємося – не буде для нас у категорії лояльних клієнтів/партнерів (відразу ж), і як наслідок безкоштовно від OneBox нічого отримувати не зможе.
Ще більш простими словами: якщо тобі чи комусь потрібне психологічне розвантаження – то для цього є кваліфіковані спеціалісти.
:)
15.08.2021, 21:11
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Максиме, добрий вечір!
Ви забули додати в останньому коментарі посилання "для цього є кваліфіковані фахівці https://crm-onebox.com/partner/search/"
:)
Дякую за відповідь - я зрозумів натяк
Хочу дати невелику пораду, навіть не пораду, а якийсь сигнал, можливо, Ви прислухаєтеся або хоча б замислитеся над ним.
Я за довге знайомство з OneBox помітив якусь особливість співробітників OneBox (які належали до розробки) - вони ставилися до клієнтів з якоюсь зневагою, по суті подібна ситуація була і у відносинах між відділами (хоча були винятки).
Тобто було не відношення у форматі клієнт/продавець (постачальник послуги), а якесь відношення у стилі жебракування, де жебраком виступає клієнт та просить виправити "щось схоже на баг".
І ось якраз подібне "ставлення", на мою суб'єктивну думку, і відіграло велику роль у тому, що OneBox не злетів у космос, хоча мав і має добрі шанси.
Пройшло багато часу, відколи я багато часу приділяв OneBox, але навіть зараз (коли багато чого в цьому питанні зрушилося) є подібні речі
Наприклад завдання https://crm-onebox.com/ru/support/stock/9974-propali-vse-fotografii-so-vseh-tova...
Суть завдання:
Клієнт пише: 2021-08-07 10:16:25 "потрібна ваша Екстрена допомога (ВЕСЬ ДЕНЬ МАГАЗИНИ ПРОСТОЯЛИ БЕЗ ЄДИНОГО ЗАМОВЛЕННЯ)"
Перша реакція розробника: 09.08.2021, понеділок, 10:54 (минули 2 доби з моменту постановки завдання)
Від розробника йде частина виправдувального тексту (з погляду психології) і далі висновок "Дію ми виправимо, щоб вона не робила таких речей"
Теоретично проблему вирішили 13.08.2021, п'ятниця, 18:50, тобто проблема вирішилася через 1 тиждень
І тут як би починається дисонанс (це не питання до Вас):
1. Нова система OS по суті має бути кращою і не робити таких грубих помилок
2. Чому на таку екстрену проблему така млява реакція (клієнт же працює на OS - тобто передовик (пріоритетний клієнт))
3. Судячи з тексту листування немає вибачення з боку розробника або компанії (клієнт як мінімум втратив виручку за 1 день, як максимум за 7)
Я думаю так відбувається через те, що:
1. Немає явного покарання на грубий баг який спричинив прямі втрати фінансів клієнта (тобто розробник не боїться зробити помилку, все що він втратить цей час на виправлення – а це досвід, можливо, так міркував той хто писав код цього функціоналу)
2. Побудовано якусь систему "роботизованого ринку", в якій немає місця співчуття клієнта або глибокого розуміння нанесеної шкоди бренду (нового продукту).
Максим прошу сприйняти цей коментар не як "укол", а як спробу допомогти, мені не байдужа доля продукту OneBox (я віддав частину життя на його розвиток + я працюю в цій системі)
PS: Відповісти зможу через 2-3 дні тому що у мене ліміт 1 повідомлення на добу
15.08.2021, 22:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У минулому ми рекламували OneBox як CRM/ERP/готове_рішення_простігоспаді.
З виходом OneBox OS все змінилося:
1. OneBox OS – це мова програмування, тільки замість кодингу на ньому ти малюєш інтерфейс і складаєш логіку на базі workflows.
Якщо ще спростити: ти береш OneBox OS і починаєш програмувати софт для себе.
Чому компанії купують OneBox OS: тому що це тупо дешевше в 10-15 разів, ніж наймати php-розробника і пиляти софт під свій бізнес будь-якими іншими мовами або платформами. На OneBox це тупо швидше та дешевше в десятки разів. Це єдина ключова перевага.
OneBox – це не сервіс, не підтримка. OneBox – це тупо економічна вигода.
Так от якщо OneBox це мова програмування, то які претензії до мови програмування? У тебе баг у твоєму софті, який ти написав на OneBox'e – це твій баг. І ти пишеш розробникам мови програмування "допоможіть виправити, мені треба терміново". Та пофіг нам, хоча ми ще відносно спритно реагуємо.
Якщо у тебе баг у твоєму коді на java чи тобі не вистачає фічі мови – ти що на форумі джавістів просиш терміново пофіксувати твою програму?
Якщо у тебе баг в 1С чи тобі не вистачає фічі мови – ти пишеш розробникам 1С допоможіть-рятуйте?
То якого в тебе до OneBox претензії, з приводу твоїх багів?
2. структура підприємства зовсім інша, ніж раніше. Ми не маємо відділів. Є софт (OneBox) і є окремо його розробники/настроювачі/лоукодери (партнери).
Модель роботи тільки така: бери OneBox, потім або програмуй його сам, або наймай собі розробника(ів) фріланс/штат/віддалено.
Сам OneBox нікому послуги не надає.
Це така ж маячня як прийти до творців java і сказати: мені так подобається ваша java, давайте ви напишете мені софт ось такий на java, а я матиму вам мозок потім з приводу кожного бага або допила який я потім придумаю.
---
В принципі, OneBox і раніше був мовою для програмування корпоративного софту, просто ми ніколи так явно не рекламували це, а сиділи на голці схвалення crm/erp/bpm.
Ще раз: мета OneBox – це не сервіс, не мир у всьому світі, не супер задоволені клієнти.
Мета OneBox - дати ринку якусь мову недопрограмування, через яку будуть нафіг звільнені всі кодери у всіх бізнесах, які пишуть софт довго та дорого. І ці кодери будуть замінені на недоджунів, які увійшли в 3 місяці тому і можуть за допомогою OneBox видавати корпоративний софт швидше, ніж будь-які сеньйори на галерах.
І я в курсі, що через таку нову модель, старі користувачі не можуть швидко адаптуватися.
Я знаю, що ти не хочеш мене вколоти, а твій пост це скоріше спосіб налагодити стосунки.
16.08.2021, 00:22
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович написав:
Ви забули додати в останньому коментарі посилання "для цього є кваліфіковані фахівці https://crm-onebox.com/partner/search/"

взагалі хотів додати посилання doc.ua/психолог
16.08.2021, 00:23
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Miroshnichenko Maxim написав:
Так от якщо OneBox це мова програмування, то які претензії до мови програмування? У тебе баг у твоєму софті, який ти написав на OneBox'e – це твій баг. І ти пишеш розробникам мови програмування "допоможіть виправити, мені треба терміново". Та пофіг нам, хоча ми ще відносно спритно реагуємо.
Якщо у тебе баг у твоєму коді на java чи тобі не вистачає фічі мови – ти що на форумі джавістів просиш терміново пофіксувати твою програму?
Якщо у тебе баг в 1С чи тобі не вистачає фічі мови – ти пишеш розробникам 1С допоможіть-рятуйте?
То якого в тебе до OneBox претензії, з приводу твоїх багів?

У моєму розумінні "мова програмування" це якийсь набір перевірених команд, функцій, класів, форм, які добре документовані та перевірені насправді досвідченими тестувальниками.
На жаль, OneBox цим похвалитися поки що не може, так є функції (дії) які багато чого дозволяють робити, але в кожній функції багато обмежень (якщо абстрагуватися до рівня розробки, тобто функція обрізання тексту, але є обмеження, вона ріже тільки зліва на право)
Веду до того, що мова ще на стадії бета версії і над ним потрібно ще працювати (власнику мови інвестувати в його розробку)
Якщо говорити про мови програмування, які ти згадав, то їх тестували десятки років, у великих масштабах, а OS виходити тільки народився.
Я думаю що вам зараз потрібно триматися за кожного лояльного (до багів) клієнта, ви якось навпаки поводитесь досить грубо, начебто клієнти своїми підлогою багами заважають вам робити щось мега важливе.

Miroshnichenko Maxim написав:
2. структура підприємства зовсім інша, ніж раніше. Ми не маємо відділів. Є софт (OneBox) і є окремо його розробники/настроювачі/лоукодери (партнери).
Модель роботи тільки така: бери OneBox, потім або програмуй його сам, або наймай собі розробника(ів) фріланс/штат/віддалено.

Можливо юридично відбулися глобальні зміни, але за фактом ті, хто "пиляв" продукт раніше (Устименко та Ко), продовжують і зараз це робити, хоча можу помилятися.

Miroshnichenko Maxim написав:
Мета OneBox - дати ринку якусь мову недопрограмування, через яку будуть нафіг звільнені всі кодери у всіх бізнесах, які пишуть софт довго та дорого. І ці кодери будуть замінені на недоджунів, які увійшли в 3 місяці тому і можуть за допомогою OneBox видавати корпоративний софт швидше, ніж будь-які сеньйори на галерах.

Мета амбітна, але судячи з дискусій на цю тему, є зворотний бік медалі, щоб робити реальні корпоративні проекти в системах low-code потрібні хороші проджекти або розробники які стануть low-code-рамами (але це для них тупикова гілка розвитку), так як доведеться на етапи натягувати по 50-100 дії, а це ще потрібно все правильно організувати і описати і по будь-якому десь накостиляти через доп.поля (що б спадкоємець розібрався навіщо ця дія)
Якщо ви вже взяли курс "OS OneBox - мова недопрограмування" то подумайте над тим, щоб якось розширити і оптимізувати базу дію, зробити якісь супер універсальну дію по роботі з полями, що вона могла б копіювати все що завгодно і куди завгодно. як завгодно (у бітріксі є досить ітересні рішення).
Також якось 4 роки тому довелося розбиратися із системою КБ https://clientbase.ru/about/features/v/
Дуже просте та цікаве рішення, яке дозволяло просто зробити складні речі
Я веду до того що зараз в OneBox що б зробити щось дійсно серйозне (не просто відправити email клієнту при переході в статус) то потрібно накидати 10-20 дію і створити 5-10 додаткових полів, а в інших системах це набагато простіше
20.08.2021, 00:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Далі без коментарів.
Тема була про viber співтовариство – я тобі на неї відповів розгорнуто.
Хочеш подискутувати на тему щось не так з OneBox – створювай новий топік.
20.08.2021, 00:25
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Miroshnichenko Maxim написав:
Хочеш подискутувати на тему щось не так з OneBox – створювай новий топік.

Ок, тільки з моїм лімітом в 1 повідомлення на добу та 5 відкритими завданнями (за якими також потрібно дискутувати) ми будемо дискутувати щонайменше місяць :)
24.08.2021, 21:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович написав:
Ок, тільки з моїм лімітом в 1 повідомлення на добу та 5 відкритими завданнями (за якими також потрібно дискутувати) ми будемо дискутувати щонайменше місяць :)

Так. І це цілком ок у моїй картині світу.
Наприклад, у мене телефон 100% часу перебуває у режимі Do Not Disturb і тупо відбиває всі дзвінки.
Мені взагалі ніхто ніколи не додзвониться, крім 10 favorites contacts.
Для чого я так зробив? Щоб обмежити доступ всіх людей до мого часу.
Це не неповага. Навпаки, я ціную свій час сильніше, ніж час когось іншого: насамперед я роблю те, що потрібно саме мені.
Рівно з тієї ж причини ми долучаємося на форумі тих, хто їсть наш час. Просто тому, що можемо.
Хтось почав вимагати багато часу або почав наполегливо підкидати нам завдання, які розходяться з нашим баченням компанії або продукту OneBox - забанен без права помилування.
24.08.2021, 21:57
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар