1b.app
Скопійоване посилання -

Невірний платник за доставку за ТТН

З цього процесу неправильно встановився платник за доставку https://one-box.shine-bright.com.ua/290089/
З іншими процесами все прибл.
Хотів подивитися логи НП за цей день, але сторінка не вантажиться.

в чому може бути причина?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

дані в блоці важливіші за дані в налаштуваннях дії
10.01.2023, 11:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У MVP ці поля ніколи не чіпали, платник у ТТН вказувався, виходячи з налаштувань автоматичної дії. Власне, якщо є вибір у дії, хто є платником, то якось неправильно ігнорувати його.
Але, по решті всіх процесів все гаразд, незважаючи на те, що за умовчанням в блоці стоїть платник Одержувач.
Приклади процесів:
https://one-box.shine-bright.com.ua/290552/

Проблема лише з одним процесом https://one-box.shine-bright.com.ua/290089/
11.01.2023, 00:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
У MVP ці поля ніколи не чіпали, платник у ТТН вказувався, виходячи з налаштувань автоматичної дії

Логіка взаємодії блоку та автоматичної дії не змінювалася на os.

Фархшатов Родіон писав/ла:
Власне, якщо є вибір у дії, хто є платником, то якось неправильно ігнорувати його.

Це ваша суб'єктивна думка, її можна спокійно перевернути як "Якщо є вибір у блоці, як неправильно ігнорувати його". Є логіка, яку я описав вище, якщо вас вона не влаштовує, я можу оцінити вам вартість її переробки під ваші потреби.
11.01.2023, 12:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Логіка взаємодії блоку та автоматичної дії не змінювалася на os.

Це добре, що логіка не змінилася, але те, про що ви кажете, не працює. Я вам надіслав приклади процесів. У блоці НП завжди за умовчанням стоїть платник Одержувач, але на етапах, де в дії вказано платником вибирати Відправника так і працює.
Ви дивилися приклади?
11.01.2023, 12:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, дивився. Дані в блоці виводяться, але вони не збережені. Якщо не збережені динні, вони беруться з налаштувань інтеграції. Вони зберігаються при збереженні процесу з виведеним блоком, коли ви натискаєте редагування . Тобто. у замовленні з "помилкою" дані по платнику збережені а інших немає.
11.01.2023, 14:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо ви про редагування полів платників, то ми їх ніколи не чіпаємо. У цьому блоці вибирається лише місто та відділення.
Налаштування інтеграції – це які? Налаштування параметрів автоматичного створення TTN?
11.01.2023, 21:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
Платник, то ми їх ніколи не чіпаємо

ну мабуть зачепили

Фархшатов Родіон писав/ла:
Налаштування інтеграції – це які? Налаштування параметрів автоматичного створення TTN?

налаштування особистого кабінету в боксі.
12.01.2023, 11:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
ну мабуть зачепили

100% не чіпали. Зараз із системою працюють лише 2 людини, включаючи мене, і обидва знають, що ТТН створюється автоматичною дією, і платник встановлюється, виходячи з кількох умов. Тому із цими полями ніхто не взаємодіє.

bu
OneBox production написав:
налаштування особистого кабінету в боксі.

Протестував - платник підтягується з розділу налаштувань зворотної доставки.
Перевірив всі TT з жовтня, з переходу на OS з'явилася ця проблема. Щодня створюється ТТН із невірно зазначеним платником. Ось список замовлень:
09.01.2023 289916
07.01.2023 290275
06.01.2023 290142
06.01.2023 290126
06.01.2023 290262
06.01.2023 290029
05.01.2023 289924
03.01.2023 289657
30.12.2022 288113
26.12.2022 287891
25.12.2022 288274
Дуже прошу дати раду проблемі, т.к. Повторююсь руками поля Платник ніхто ніколи не редагував, раніше такої проблеми протягом кількох років не було.
Проблема критична, тому що це неприємна ситуація, коли клієнту доводиться платити за доставку за обіцяної безкоштовної та витрачати час на з'ясування.
Чи можливо додати до логування збереження цих полів для відстеження? Чи відстежити, звідки саме передається платник у ТТН під час створення? З автоматичної дії чи з цього блоку?
12.01.2023, 12:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я вам кілька разів писав вище, що платник доставки береться із блоку, якщо в блоці не заповнено – з дії.
Можна зробити налаштування, щоб примусово діставати з дії та ігнорувати налаштування блоку, це займе 1год. Також ви можете скористатися налаштуванням або "Використовувати тип зворотної доставки, платника зворотної доставки та платника доставки з налаштувань ..." у дії та налаштувати відповідність платників доставки в інтеграції. Якщо заповнені налаштування вище, то вони будуть пріоритетнішими за налаштування блоку та дії.
Якщо ви хочете, щоб я шукав хто з ваших співробітників і яким чином заповнює дані в блоці, це можна зробити - займе близько 3год.
12.01.2023, 13:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Протестував, працює так, як ви кажете, але з невеликим уточненням:
платник встановлюється із цього блоку, якщо редагувалося це полі, тобто. відбувалося саме натискання на нього.
Якщо його не чіпати, то Платник встановлюється з налаштувань Автоматичної дії.
Повторюся, ці поля ніхто не чіпає, із системою зараз працює 2 людини, включаючи мене, і обидва знають, як все влаштовано. Цей блок виведений в інтерфейс від початку роботи з боксом, вже більше 4 років, і платника в цьому блоці ніхто ніколи не редагував. І проблеми цієї не траплялося.
Але навіть попри це знайшов вихід із ситуації в тому, що прибрав налаштування платника залежно від способу оплати. І тепер поля Платник доставки та Платник зворотної доставки в цьому блоці порожні.
Виявили, що на кілька замовлень поля Платники в блоці заповнені. Причому обидва поля. Але їх ніхто не редагував. Платник знову встановлено неправильно.
https://one-box.shine-bright.com.ua/291978/

https://one-box.shine-bright.com.ua/291513/
https://one-box.shine-bright.com.ua/291419/
Будь ласка, подивіться у чому справа. Чому ці поля заповнені, якщо в інших замовленнях вони порожні? Спасибі.
23.01.2023, 00:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На жаль, у мене немає місця, де я можу "подивитися" хто з вас і яким чином заповнив те чи інше поле. Варіанту вирішення вашої ситуації я бачу кілька:
1. Ви стежите за поведінкою блоку і шукайте, яким чином у вас вдалося його заповнити. Повідомляєте мені, я дивлюся місце кудись і як у вас вийшло це зробити. Якби він робив щось не те, ймовірно до нас би звернулися не тільки ви, а ще кілька десятків клієнтів, які його активно використовують.
2. Ставіть налаштування як я писав вище і вони завжди будуть затягуватись по-дефолту такими як вам потрібно, або змінюєте налаштування, щоб платник затягувався з допполя.
3. Ми робимо налаштування, як я писав вище, щоб у дії можна було примусово використовувати відправника тільки з дії.
4. Ми обкладаємо вашу систему логами і дивимося, хто коли і звідки поміняє цю інформацію в наступному замовленні, це 3ч. доопрацювання.
23.01.2023, 10:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
1. Ви стежите за поведінкою блоку і шукайте, яким чином у вас вдалося його заповнити. Повідомляєте мені, я дивлюся місце кудись і як у вас вийшло це зробити.

Підемо поки цим шляхом
24.01.2023, 13:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень. Проблема повторюється щодня за кількома замовленнями. Намагаємося стежити за кожним, але тільки сьогодні вдалося зловити момент заповнення полів у реальному часі.
За цим замовленням після переходу на етап Редагування замовлення 3.02.2023 о 15:18:23 у блоці НП у двох полях Платник та Платник зворотної доставки прописалося значення Одержувач. Вручну змінили на Відправника.
https://one-box.shine-bright.com.ua/293031/
Подивіться, будь ласка, у чому причина.
03.02.2023, 17:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вдалося зловити у реальному часі проблему ще на одному замовленні https://one-box.shine-bright.com.ua/293750/
Поля заповнилися під час запуску процедури Перевірити надходження на етапі Очікування товару.
На інших замовленнях за таких самих дій відтворити проблему не вдалося. Вона відбувається рандомно при зміні етапів та відпрацюванні процедури за кнопкою.
06.02.2023, 18:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть, коли зможете розібратися у проблемі? Повторюється щодня
17.02.2023, 15:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень. Вище я дав вам 4 варіанти вирішення вашої проблеми. Другий пункт для вас вирішує питання раз і назавжди. Щось "подивитися" я можу тільки якщо ви дасте мені точний алгоритм як у 100% випадків побачити, що значення в блоці зберігається.
17.02.2023, 15:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я вам написав, як це відбувається. У вас баг, а я маю ще знайти спосіб, як він у 100% випадків відтворюється?
Це відбувається при оновленні процесу, при переході на різні етапи. Я особисто це бачив: поля були порожні, перейшов на етап, поля заповнилися. Цього замало, щоб ви відстежили цей баг? Ви мені не вірите чи що?
Ми вже втомилися щодня контролювати кожне замовлення, щоб платника було встановлено правильно.
Я звичайно можу ще свого часу витратити та записувати екран при кожній зміні процесів, але це хіба нормально? Моїх слів замало?
17.02.2023, 15:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.dev
OneBox production написав:
Я вам написав, як це відбувається


Фархшатов Родіон писав/ла:
На інших замовленнях при таких же діях відтворити проблему не вдалося

Я не можу у себе повторити ситуацію, тому і даю вам рішення як уникнути проблеми або прошу вас показати як мені можна повторити помилку в 100% випадків, щоб я міг її відтворити і виправити, якщо проблема дійсно існує. Я вірю, що у вас є проблема. Вона може бути в коді, налаштуванні БП, ваших діях, комбінації виведених блоків, комбінації дій на етапі тощо, варіантів сотні. Але на жаль нічого нового я вам сказати тут не можу: мені потрібен алгоритм повторення помилки або ви можете її уникнути і не витрачати на цей час. Вибирати вам.
Гарного дня.
17.02.2023, 15:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я просто не розумію чому саме така позиція. Тобто. будь-яку помилку, яка трапляється не стабільно при певних діях, а рандомно ви не берете до уваги? Можна ж логи поставити на ці поля та побачити, що і коли їх заповнює.
На MVP за 5 років ми із цією проблемою не стикалися.
17.02.2023, 15:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

+ Ви пропонуєте скористатися налаштуваннями платника в залежності від способу оплати, але це дуже обмежений функціонал. У нас платник встановлюється залежно від суми замовлення.
Якщо брати платника з доп.поля, то це поле теж у цій дії, яка має менший пріоритет, ніж блок НП
17.02.2023, 15:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Робота блоку змінювалася при переході з mvp на os.

Фархшатов Родіон писав/ла:
Тобто. будь-яку помилку, яка трапляється не стабільно при певних діях, а рандомно ви не берете до уваги?

взяв до уваги

Фархшатов Родіон писав/ла:
Можна ж логи поставити на ці поля та побачити, що і коли їх заповнює.

Так, звичайно - це є у списку моїх пропозицій щодо вирішення вашого питання. 4 пункти.
17.02.2023, 15:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.dev
OneBox production написав:
Так, звичайно - це є у списку моїх пропозицій щодо вирішення вашого питання. 4 пункти.

так давайте це зробимо, тільки я не розумію, чому я маю платити за це, це ж баг.
17.02.2023, 18:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я чув сотні разів про те, що щось "баг", але за підсумком виявлялося, що хтось поставив на етапі дію, яка змінює те, що описано в "базі" і виявлялося, що помилка в налаштуваннях бп.
Давайте ще раз.
Я дав вам кілька рішень вашої проблеми і написав вартість, де вона є. Ви обрали варіант з оцінкою доопрацювання, я вам виставив рахунок за ним. Якщо ви не сплачуєте рахунок - вибираєте будь-який інший спосіб вирішення своєї проблеми.
Я дав вам кілька 100% рішень, як уникнути ситуації описаної вище, які можна налаштувати за 5 хвилин. Якщо ви хочете посперечатися зі мною про те баг це, не баг і хто що кому винен то на жаль у мене занадто мало часу для цього. Якщо у вас буде інформація, як повторити помилку в будь-якому випадку - я зможу це подивитися, якщо будете готові сплатити логування - так само пишіть.
Гарного дня.
20.02.2023, 12:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.dev
OneBox production написав:
Я чув сотні разів про те, що щось "баг", але за підсумком виявлялося, що хтось поставив на етапі дію, яка змінює те, що описано в "базі" і виявлялося, що помилка в налаштуваннях бп.

Ніхто ніяких дій не ставив, проблема з'явилася після оновлення на OS.
З ваших рішень підійшло лише одне із зазначенням платника в дод. поле. І це дуже дивна робота дії, коли вибір платника зі списку має пріоритет нижче за блок НП у процесі, а установка Платника в цій же дії з доп. поля має пріоритет вище за блок НП. Ну хоч таким милицею можна оминути проблему.
20.02.2023, 12:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Радий, що одне з моїх рішень вам підійшло.
20.02.2023, 17:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар