1b.app
Скопійоване посилання -

Не коректно підтягується відділення відправника з кабінету Нової пошти

Добрий день.
В одного з кабінетів Нової пошти змінилася адреса відправника https://crm.ohrana.ua/admin/shop/integrations/novaposhta-integration-15/control/ , змінила його ще близько 2 тижнів тому і все працювало, тобто адреса відправника призначалася коректно. Але зараз при спробі створення ТТН відділення призначається Київ, відділення 1, при тому, що такого відділення в налаштуваннях немає в жодному з кабінетів. А також відділення з якого відправляємо зараз активне та доступне для вибору в боксі (і було доступно всі ці дні)
При пошуку причини визначила, що місто тягнеться з кабінету за замовчуванням, оскільки коли змінила місто відправки тут - почало призначатися коректно.
Процес перевірки https://crm.ohrana.ua/admin/customorder/dostavka-i-peremeshchenie/2898299/edit/ , призначене відділення. Прохання виправити. Дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Яка мова стоїть у налаштуваннях інтеграції?
16.04.2022, 15:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


а ім'я відправника російською мовою? Немає Українських символів у ПІБ відправника?
17.04.2022, 21:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Andrew написав:
а ім'я відправника російською мовою? Немає Українських символів у ПІБ відправника?

Я написала, що все працювало, працювало більше року, тому немає зайвих символів у налаштуванні немає і бути не може. Більше того, працювало все і з новою адресою. А ще написала, що тягнеться адреса з кабінету за промовчанням, тобто це баг.
До чого Ваші запитання?
Я чекаю відповіді від розробників
18.04.2022, 11:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Питання закрито, поки чекала відповіді змінилася адреса у кабінету за замовчуванням, і тепер питання не актуальне
18.04.2022, 12:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар