1b.app
Скопійоване посилання -

Пропоную реалізувати інтеграцію "Інвойс від Приватбанку"

Добридень. Пропоную реалізувати інтеграцію, яка, як на мене, буде багатьом цікава.

За допомогою Апі можна виставляти рахунки клієнтам (в т.ч. фіз особам) ПриватБанку.

Запрошення на оплату надходить у приват24 клієнта з можливістю швидкої оплати. У цьому передаються всі дані: сума, призначення платежу, одержувач. Найбезальтернативно найкращий варіант виставлення рахунку. Це обов'язково має бути у Боксі ОС)

Опис АПІ та приклад запиту додаю: https://docs.google.com/document/d/1AdGswPUSHO7jB8ufZmR17NzmW-7XlQrVj-HP5STVuf8/...

У разі виникнення питань – готовий допомогти чи пов'язати із відповідальним співробітником ГО ПриватБанку. У мене вийшло частково реалізувати цей функціонал через дію "Надіслати АПИ", але структуру таку створити можливості немає.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Пташкин Сергей
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Будь ласка, дайте відповідь.
28.03.2023, 10:54



Устименко Игорь
OneBox production писал/а:
доработка 6ч

враховуючи, що це приват і допрацювання буде корисне багатьом, чи можна реалізувати як інвестицію?
13.04.2023, 10:34



Евгений писал/а:
Мы в долах 1 чяс))

Не знаю, чи Ви в курсі, але це допрацювання реалізоване
19.10.2023, 15:39

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар